logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TRUST KAMERA TRINO HD VIDEO WEBCAM (18679). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TRUST KAMERA TRINO HD VIDEO WEBCAM (18679).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TRUST KAMERA TRINO HD VIDEO WEBCAM (18679) liczba opinii klientów wynosi 137, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 66, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Całkiem fajna niedroga kamera do telekonferencji i spotkań na zoomie i teamsach. Korzystam z niej dosyć intensywnie od zakupu i nie było problemów. Rozdzielczość 720p, przyzwoita jakość obrazu ogólnie, do tego na duży plus brak konieczności montowania jej na czymkolwiek, stoi stabilnie i nie wywraca się na podstawce, ale oczywiście można ją również powiesić na obudowie laptopa czy monitora, pod tym kątem jest bardzo uniwersalna. Obraz sam w sobie w porządku jeśli chodzi o ostrość i kolorystykę/biel. Nie przekłamuje mocno kolorów, nie ma specjalnych opóźnień w kwestii obrazu, niby to 30FPSów ale do rozmów online wystarcza z powodzeniem moim zdaniem. Na razie nie mam specjalnych uwag. Szybka wysyłka,zakup nie kosztował dużo, dla mnie OK. Polecam gorąco ten model do takich prostych zastosowań.
jeszcze

23.9.2020

Może i nie ma autofokusa, ale mikrofon jest cyfrowy i wychodzi z niej tylko jeden przewód USB. Kamerka jest ustawiona na obrotowej kolistym przegubie, dodatkowo podstawkę można całkowicie wyprostować, co umożliwi jej umieszczenie pod monitorem. Rozpoznawana automatycznie pod MS Windows 7 Pro oraz MS Windows 10 Pro. Solidny przewód USB wystaje symetrycznie z tyłu kamerki. Testowane pod MS Teams. Na początku okresu pandemii jej cena wynosiła 299 zł. Obraz nie jest zniekształcony jak w szerokokątnych obiektywach.

1.4.2022

Kamera zakupiona dla córki na potrzeby nauki zdalnej.Działa lepiej niż dobrze i wyglądem też nie straszy.Mikrofon w porządku. Producent mógłby dorzucić jakąś aplikację dedykowaną, do łatwej obsługi robienia zdjęć, czy nagrywania w czasie rzeczywistym, ale to da się ogarnąć masą darmowego softu dostępnego w Internecie. Sprawdzony z MS Teams.

13.11.2020

Co prawda tylko HD, ale w porównaniu do innych tanich kamer zapewnia szeroki kąt widzenia i wbudowany mikrofon stereo - wystarczy podłączyć do PC lub starszego notebooka bez kamery i wszystko gotowe do konferencji. Świetna regulacja, oraz dobre widzenie przy słabym oświetleniu.Dobra kamerka za niewielkie pieniądze.Polecam!

7.12.2020

Kamerka działa świetnie, bardzo dobry dźwięk - nie trzeba wcale siedzieć blisko. Obraz też ostry. Jeden minus to ta stopka. Właściwie nie da się założyć kamerki na górną krawędź monitora, gdzie byłoby dla niej najwłaściwsze miejsce, tylko trzeba stawiać i kombinować na tej stopce, która jest elastyczna.

15.4.2022

Przetestowałem kilka kamerek dwu a nawet i trzy krotnie droższych. Dużej różnicy w jakości obrazu nie widziałem. Ta ze mną została. Wygląda dobrze, pałąk daje trochę elastyczności w zamocowaniu - co jest moim zdaniem na plus. Jako przeciętny użytkownik, do codziennej pracy - jestem zadowolony

27.11.2020

Użytkowałem dzień, obraz po pierwszym teście wyjątkowo dobry jak na 720p. Mikrofon trochę słaby, miałem okazję porównać z przeciętnym mikrofonem Zalman za 30 ziko i dźwięk na mikro jest czystszy I bez zakłóceń. Ogólnie fajny sprzęcik, gdyby nie był kupiony z przymusu.

Prosta tani kamera ale robi swoje. Działa całkiem nieźle, obraz jest 720p ale czytelny ostry, dodatkowo ma też funkcję aparatu. Co fajne - podstawka zapewnia albo wygodne postawienie go na biurku jak na statywie albo powieszenie na krawędzi pokrywy laptopa.

Kamerę kupiłem na szybko jak musiałem zacząć zdalnie pracować i mieć sporo spotkań. Niedroga, przyzwoita jakość obrazu, mikrofon wyjątkowo okej działa, spodziewałem się że będzie znacznie gorzej. Także ogólnie Ok, fajnie że sklep wysłał tego samego dnia.

21.2.2022

Naprawdę dobra kamera w bardzo przystępnej cenie. Ma jeden z najmniejszych kątów pola widzenia, co mi się bardzo podoba. Nie potrzebuję pokazywać całego pokoju podczas spotkań. Jakość wideo też na plus, nie zawiesza się, a kolory są ładne, nasycone.

21.2.2021

Bardzo dobra jakość obrazu, dźwięk ściąga z dalszych odległości nieco gorzej niż kamery wiodących marek, przy użytkowaniu do 1,5m czysto i wyraźnie. Działa pod Linuxem Mint, Lite, Knoppix i Widowsem.

30.6.2021

Jakość obrazu dobra, mikrofon też działa tak jak należy, Jak dla mnie kąt widzenia jest za duży, ale jest on podany w opisie, a więc nie mogę narzekać bo wiedziałem co kupuję

31.3.2021

Kupiona do zdalnych lekcji dla syna sprawuje się dobrze.Maksymalna rozdzielczość to 720p a dość swobodna opcja montażu na monitorze lub biurku jest dodatkowym atutem.

15.1.2022

świetna. szukałam kamerki z węższym kątem, żeby na zoomie nie pokazywała całego pokoju - ta jest super. wystarczająca, żeby korzystały 2 osoby. polecam

3.4.2022

Jakość obrazu naprawdę dobra jak na kamerkę za te pieniądze, jestem zadowolona z zakupu - świetnie sprawdza się na spotkaniach na platformie teams.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności