logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie X-Power WK-800. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu X-Power WK-800.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu X-Power WK-800 liczba opinii klientów wynosi 39, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.4.2022

Działa bardzo dobrze.Liczyło się dla mnie, aby klawiaturaa) była biała,b) miała czytelną czcionkę na klawiszach, klasyczny układ klawiszy, bez multimedialnych cudów i z klawiaturą numeryczną,c) była biała :)ponieważ:a) jest dla córki,b) głównie do nauki, stąd wymóg prostoty,c) kolorem pasuje do białej obudowy, białego monitora i podkładki pod mysz, oraz różowego biurka i różowej myszy :DJedyny minus dla mnie, to usunięcie klawisza Print Screen (wraz ze scroll lock i pause, które mogę przeboleć, choć znam programistów, którzy by za nimi płakali), wsadzenie w ich miejsce sterowania głośnością, a wspomniane funkcje przełożono na Insert, Home i PageUp, i aby je uruchomić,trzeba przytrzymać Fn.Dla człowieka który przywykł robić zrzuty ekranu pacnięciem Print Screena to jest spory minus.
jeszcze

26.11.2018

Rewelacja, czuć jakość, miałem klawiaturę RAPOO, która była droższa od tego Della, a jakościowo nawet nie ma co porównywać. Szczególnie moje serce skradła opcja umieszczona na klawiszu ESC, czyli możliwość włączenia na stałe klawiszy Fn umieszczonych między F9, a F12. Petarda.Co do głośności, to nie nazwałbym jej jakąś ultra cichą, nic mimo wszystko nie pobije klawiatury notebookowej. Tutaj owszem - jest cicho, ale to wynika raczej z wysokiej jakości materiałów i wykonania, nie z żadnej technologii.

28.12.2020

Bardzo fajna klawiatura. Ma taki skok klawiszy, jaki szukałem tzn. pomiędzy klasyczną klawiaturą o wysokim skoku, a płaską klawiaturą laptopów. Odpowiednio miękka, ale jednak o pewnym naciśnięciu klawisza. Jestem zadowolony :)

6.3.2019

Cicha klawiatura typu slim, ale niestety trochę się ugina, może dlatego że jest lekka i ma bardzo niski profil więc plastik musi być cienki aby w ogóle dało się tak cienką klawiaturę zrobić

15.8.2019

Działa bardzo dobrze - wygodnie się pisze i wygląda całkiem fajnie. Mimo wszystko nie powiedziałbym żeby była zauważalnie cichsza od normalnych klawiatur membranowych.

20.5.2019

W tej cenie nic lepszego nie ma. Wygodna, cicha, świetne klawisze multimedialne. Zamówiłem właśnie drugą, bo pierwszą zalałem. I trudno, za 45zł można wymieniać ;)

30.8.2018

Calkiem nie zle, ale chcialbym by klawisze naciskaly bardziej delikatnie. Pozatym nic specjalnego bym od tej klawy nie oczekiwal

14.5.2021

Klawisze chodzą trochę ciężej i są nieco wyższe niż się spodziewałem po zdjęciach, ale poza tym wszystko bardzo dobrze

22.3.2019

Bardzo wygodna, niska cena, biel klawiatury bardzo dobrze się prezentuje, do domowego użytku wystarczająca.

28.5.2018

Bardzo fajna klawiatura, niewielkie rozmiary i biały kolor idealnie pasują do białego stanowiska pracy.

9.4.2019

Klawiatura wydaje się być solidna. Co ważne nie ślizga się bez podkładki.

23.9.2018

Działa, cicha, płaska, przyciski multimedialne są. No i całkiem wygodna

2.6.2016

Używam od 20 lat ten typ klawiatury. Jestem b. zadowolona

20.10.2020

Klawiatura jest super, mały skok klawiszy, w miarę cicha.

9.3.2022

Klasyczna dobra klawiatura, a przede wszystkim BIAŁA!!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności