logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie XIAOMI IMI Auto Webcam Pro W90. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu XIAOMI IMI Auto Webcam Pro W90.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu XIAOMI IMI Auto Webcam Pro W90 liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.10.2021

Posiadam tę kamerkę wyposażoną w autofocus, oraz inny popularny model kamerki Xiaomi Imilab Webcam. W moim laptopie jest dodatkowo obecna całkiem niezła (z perspektywy czasu) kamerka - do nich będę się odnosił. Na wstępie - Xiaomi W90 nie jest bardzo szerokokątna i należy to potraktować jako plus. Poprzednik (Imilab) "łapie" bardzo szeroko, i o ile zniekształcenia za bardzo nie przeszkadzają, o tyle trudniej zapanować nad tłem w pokoju. Zatem pod tym względem jest progres. Kamerka W90 daje naprawdę ostry obraz i pod tym względem nie ma się do czego przyczepić. Od czasu do czasu obraz się rozmyje, po czym autofocus przywróci ostrość. Słyszałem że takie "pompowanie" bywa kłopotliwe w niektórych kamerkach - tutaj nie przeszkadza.Czyli kolejny plus. Statywik jest OK, kamerkę da się bez problemu ustawić na monitorze. Mikrofon daje radę, aczkolwiek sprawdziłem go tylko na rozmowie testowej Skype, ponieważ na co dzień korzystam z innego. W zasadzie jedyna wada tej kamerki to takie sobie panowanie nad balansem bieli. Jeżeli mamy typowe światło od lampki i częściowe światło od monitora, to na ogół twarz będzie nabierać lekko trupiego odcienia. Da się to skompensować, ale domyślnie balans bieli jest za zimny, a dynamika tonalna też bez szału - lubi albo prześwietlić jasne miejsca, albo wyczernić cienie. Stąd odejmuję jedną gwiazdkę. Podsumowując: jak to zwykle w przypadku tańszej alternatywy dla markowych rozwiązań (np. dla Logitecha) - "jest zawsze coś" :) Tutaj trochę dokucza balans bieli, który jednakże można manualnie poprawić oraz taka sobie dynamika tonalna, którą też można trochę podciągnąć - w Skype bez problemu, w Teams - trzeba posiłkować się Internetem i dodatkowym skryptem/programem, ale też da się zrobić. Ogólnie polecam, jest bardziej praktyczna niż Imilab, a jakość obrazu po manipulacjach jest całkiem niezła. Mikrofon działa poprawnie , ale trzeba pamiętać, że jest elektretowy i zbiera dźwięki otoczenia. Ósmy cud świata to nie jest, ale działa i ogólnie mogę ocenić na plus.
jeszcze

12.1.2022

Dla syna . Musi być ok skoro nie marudzi.

27.4.2021

Wszystko ok. Polecam!

27.9.2021

Działa poprawnie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności