logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4 Tech XGame X7-G800V (A4TKLA40584). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4 Tech XGame X7-G800V (A4TKLA40584).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4 Tech XGame X7-G800V (A4TKLA40584) liczba opinii klientów wynosi 303, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 265, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.5.2019

Z klawiatury intensywnie korzystałem przez ponad 6 lat i muszę przyznać, że był to najbardziej trafiony zakup jakiego kiedykolwiek dokonałem. Teraz najpopularniejsze dla graczy są klawiatury mechaniczne, jednak nie skłamię jeśli powiem, że ta klawiatura nawet teraz sprosta oczekiwaniom każdego gracza o przeciętnym, a nie sięgającym 300-500 zł budżecie. Mój egzemplarz przetrwał co najmniej 5 zalań (posiada dziurki odprowadzające płyny), kilka upadków (konstrukcja, mimo że plastikowa, jest zaskakująco wytrzymała) i niejednokrotny napad wściekłości (pięść na klawiaturze to u mnie norma - ani razu nie wypadł nawet klawisz) i nadal śmigał bez żadnych problemów. Mnóstwo klawiszy dodatkowych - po lewej stronie (miłe,acz popularne urozmaicenie), na dole klawiatury (całkiem wygodne i w zasięgu kciuka), przyciski Home i End po bokach spacji (CUDO. Nigdzie już tego nie można znaleźć, a te klawisze, mimo że frustrujące dla osób, które do klawiatury są nieprzyzwyczajone, dla gracza korzystającego z wielu przycisków są GENIALNE), nad strzałkami (nie korzystałem, aczkolwiek komuś mogą się przydać) i jeden obok klawisza Esc (sporadycznie wykorzystywany). Klawisze multimedialne - przede wszystkim regulacja głośności i wyciszanie. Dodatkowo całkiem wygodna podkładka pod nadgarstki. Wisienką na torcie są gumowe klawisze WASD oraz strzałek (mój zestaw miał także zapasowe gumowe klawisze oraz "zwykłe" do podmiany gumowych). Tylko przez ten materiał moje literki nadal się nie starły.Dlaczego piszę recenzję tej klawiatury po ponad 6 latach użytkowania? Bo niestety dziś moja klawiatura wyzionęła ducha - paradoksalnie to co nigdy nie sprawiało jej problemu, czyli zalanie, stało się jej zmorą - najwyraźniej whiskey jest bardziej niebezpieczna od innych napojów). Pchnięty potrzebą musiałem poszukać nowej klawiatury i szczerze mówiąc nic, NIC nie jest w stanie zastąpić mojej X siódemki. Z tego powodu pewnie kupię ją ponownie na kolejne 6 lat. Warto.
jeszcze

25.7.2015

Kiedy jako młody zapalony gracz szukałem dla siebie klawiatury, patrzałem głównie na wygląd i cenę, ponieważ nie miałem wtedy zbyt wielu środków. Postanowiłem zaryzykować i szczerze trafiłem w dziesiątkę. Wygląd to jedna z rzeczy, o których szybko zapomniałem, gdy odkryłem jej funkcjonalność. Bardzo przydały mi się klawisze multimedialne, które są super łatwo dostępne na boku, a nie gdzieś wtopione w resztę przycisków. Z 3 dostępnych profili (wyłączenie lewego przycisku windows, zamiana caps-lock'a z lewym CTRL, zamiana strzałek z WSAD) używałem tylko pierwszego i ostatniego (ten ostatni bardzo fajnie się sprawdzał w starych grach, gdzie nie można było zmienić sterowania).Fajną sprawą są też miłe w dotyku klawisze gumowe na WSAD i strzałkach (jakoś relaksacyjne mega to nie są, ale pomaga na pewno w odnajdywaniu klawiszy, nie patrząc na klawiaturę). Plus także za podkładkę pod nadgarstek i wodoodporność (chociaż nie miałem okazji tego przetestować). Jedyne minusy jakie znalazłem to zmieniony układ klawiszy i przez to dochodzi bardzo krótka spacyjka, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. No i wspomniane klawisze dodatkowe (G) są w dosyć nieprzystępnych miejscach, przez co bardzo rzadko ich używałem (Ale plus, że w ogóle są, może komuś nie będzie to przeszkadzać). Podsumowując, klawiatura genialna jeśli chodzi o tę półkę cenową, mnóstwo fajnych bajerów, wymaga trochę przyzwyczajenia, trochę głośnawa, ale wygodna i godna polecenia. Miałem 6 lat i poważnie zastanawiałem się, czy nie kupić tej samej, bo ma wszystko czego mi potrzeba i to za marne 75zł. Z wyników wychodzi 4.5, ale serce krzyczy 5, więc nie będę się z nim spierał. Jakby miała podświetlenie to zrobiłbym dla niej ołtarzyk i założył religię.
jeszcze

19.5.2022

Z ciekawości sprawdziłem klawiaturę czy jest jeszcze dostępna :D Tutaj tak, na x-kom była nawet po 49zł, ale już wycofana także szok :P Bo chętnie kupiłbym jedną na zapas. Czasem się zastanawiam czy przy reszcie urządzeń i peryferii nie zawiewa zbytnio PRLem. Jeszcze jak ktoś kojarzy czasy np. myszek x7. Tudzież sprzed 10 lat :) Wszystko nowe, RGB, a tu taka klawiatura dalej =DNie miałem okazji myć jej pod prysznicem (miło widzieć takie komentarze, że jest to możliwe xD), aczkolwiek też kilka jeżeli nie kilkanaście razy była zalana i to chyba wszelkiego rodzaju płynami. Gorącą kawą, drinkiem z pepsi (ofc. lepkie) etc. Zawsze bez problemu wymyta i działająca bez zarzutu.Klawiszy mi się nawet nie chciało programować, ale te do multimediów po dziś dzień działają i sprawdzają się super. Nawet obecnie w zestawie z laptopem. Na WIN11, i9-10th gen. jakby ktoś się zastanawiał dalej działa bez zarzutu :) Klawiatura nieco się wyświeciła, jak zresztą każda inna klawiatura czy myszka od tłustych palców, zażerając się chipsami i to nie po myślę 8 latach bezawaryjnego działania. Żaden znaczek na klawiaturze się nie uszkodził, czy też czerwona guma na danych klawiszach nie rozsypała. Tylko ten srebrny kolorek się nieco wytarł do czerni obok lewych shiftu i ctrl. Ale umówmy się. Po 8 latach intensywnego użytkowania. Patrząc na ilość godzin w samym csie to myślę, że przeżyła co najmniej 20-30tys. godzin grania ;) Żaden klawisz się nie zapadł. Wszystkie wciąż odbijają tak samo. Mechanik to nie jest, ale też cicho jak w laptopie nie chodzi myślę ze względu na całkiem wysoki skok :)
jeszcze

11.5.2022

Klawiatura o sporej kluturze wykonania. Wymienię tylko minusy: - litery dużo słabiej prześwitują niż świeci tło, więc tło oślepia, co sprawia, że podświetlenie nie ma charakteru pomocy przy pracy, tylko bajeru i tworzenia nastroju w pomieszczeniu,- czcionka na literach jest futurystyczna (czytaj: niektóre napisy trudne do odcyfrowania, np. "D", "TAB"),- podświetlenie to tylko kolor niebieski,- są 3 zestawy ustawień plus ustawienia standardowe. W ustawieniach standardowych światlo zawsze pulsuje. Jeśli kogoś drażni choinkowa sceneria, musi pracować na którymś z zestawów, a więc oglądać dodatkową lampkę wskazującą zestaw,- jasność diod LED (NumLock etc.) jest dostosowana do najjaśniejszego podświetlenia.Przy słabszym bardzo się wyróżna,- osobiście uważam, że klawisze L1..L6 powinny być niskoprofilowe albo inne w dotyku, żeby odruchowo palcami lokalizować lewą krawędź klawiatury właściwej. Przy takiej samej wysokości często naciskam L zamiast pożądanych klawiszy. Pomogło wydłubanie eli- można definiować makra, ale nie ma wśród dostępnych komendy wyłączenia systemu, uspania ani hibernacji- niektóre oznaczenia klawiszy są nietypowe (#@\) i używanie w systemie polskiej klawiatury programisty sprawia, że co innego jest na klawiszu, a co innego on pisze.- działał, ale nie działa przycisk wyłączania podświetlenia. Nie zwalam winy na przycisk. Mam wrażenie, że sterowniki nie są doskonałe. Różne dziwne zachowania miała klawiatura podczas konfiguracji, ale zwalałem na fakt podłączenia drugiej. Wydaje mi się jednak, że to wina oprogramowania.
jeszcze

31.12.2011

A4 Tech XGame X7-G800V jest to typowa klawiatura dla gracza niż dla zwykłego użytkownika. Obrazu co rzuca się w oczy to 15 w pełni programowalnych przycisków. Dzięki dołączonemu do produktu programowi Oscar mamy możliwość skonfigurowania ich w dowolny sposób. Możliwości jest wiele od skrót do programu do wymyślnego macra do takich gier jak World of Warcraft czy Counter Strike.Dodatkowym udogodnieniem jest przycisk, który wyłącza klawisz Windowsa uniemożliwiają wciśniecie go przez przypadek podczas grania.Klawiatura posiada własną pamięć (96k), która umożliwia zapisanie ustawień klawiszy nawet do 5 profili. Po prawej stronie klawiatury znajdują się klawisze multimedialne do obsługi odtwarzaczy takich jak Winamp czy Windows Media Player.Ostatnimi dwiema rzeczami wartymi uwagi są gumowe wykończenia na przyciskach kierunkowych i literach W,S,A,D oraz podpórka pod nadgarstki, które sprawiają ze mino długiego grania ręce się nie meczą.Niestety klawiatura posiada tez trochę wad, które wypadało by wymienić.Pierwsze to małą spacja, która na początku możne wydawać się problemem jednak po dłuższym użytkowaniu po prostu się do niej przyzwyczajamy.Kolejną zaobserwowana przez zemnie wada to ciężko chodzące klawisze zaraz po kupieniu klawiatury. Na szczęście ten problem znikł po krótkim użytkowaniu.Jeżeli ktoś szuka klawiatury dla gracza z programowalnymi przyciskami a nie chce wydawać dużych pieniędzy to A4 Tech XGame X7-G800V go nie rozczaruje.Polecam
jeszcze

2.12.2014

Kupiłem tą klawiaturę półtora miesiąca temu, po tym, gdy stara klawiatura za 10zł zakończyła swój żywot. Jestem z niej baardzo zadowolony! Piętnaście programowalnych klawiszy (od G1 do G16 - klawisz G8 niestety gdzieś się zapodział :P) bardzo ułatwia mi życie. Do tego są klawisze multimedialne, 5 trybów klawiszy G oraz możliwość wyłączenia klawisza Super (Windows), co mi się w Ubuntu nie przyda... Plusem na pewno jest też oparcie dla dłoni! Słyszałem też, że jest bardzo wodoodporna - nie testowałem tej zalety jeszcze, i nie planuję tego zrobić :xPare drobnych minusów:- klawisze są dosyć głośne (mi to osobiście nie przeszkadza,lubie dźwięk klawiszy w tej klawiaturze)- pomarańczowe WASD i strzałki już takie będą na zawsze- klawiatura wydaje mi się dosyć niska, nawet gdy podeprę ją stopkami z dołu- klawisze G nie są wykrywane przez Linuksa - wystarczy jednak zaprogramować skrót w Oscarze na Windowsie, wtedy te klawisze będą również działać na Ubuntu
jeszcze

20.4.2020

Klawiatura w tej cenie jest naprawdę świetna ! Szukałem czegoś co zastąpi mojego mechanika, który jest bardzo głośny. Klawiatura na której możemy bardzo szybko pisać, bardzo klasyczne ułożenie klawiatury (US - krótki enter), klasyczny design, klawiatura jest leciutka, całkiem solidna (jak na swoje rozmiary, wagę, cenę) nie można się do niczego przyczepić. Wyraźne oznaczenia przycisków. Jedynym minusem jak dla mnie to brak anti-ghostingu. Jeżeli chcemy używać tej klawiatury do grania to na pewno podoła, bo jest naprawdę szybko i intuicyjna, ale jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do anti-ghostingu albo poszukuje klawiatury z tą funkcją, to niestety trzeba sobie odpuścić.Jak na biurową klawiaturę spełnia wszystkie funkcję - cicha, bardzo szybka, klasyczny design, prostota w wykonaniu.
jeszcze

22.3.2016

klawiatura dell KB-216 dobrze się spisuje do pracy w biurze choć kupiłem ją i porównuje z klawiaturą A4 Techa x-slim KV-300 i uważam że ta druga bardziej mi odpowiada. Obie klawiatury mają 3 diody, podobną wielkość choć KV-300 ma trochę większe klawisze lepiej odczuwalne wciśnięcie klawisza, ma mechanizm nożycowy co odczuwa się po wadze klawiatury i przez co jest ciut głośniejsza ale w biurze jest to dla mnie nie odczuwalne i ma 2 porty USB. W starciu 2 klawiatur wyspowych z niskim skokiem o podobnych gabarytach nie mają sobie równych (a długo wybierałem) ale delikatnie skłaniam się ku A4 Tech KV-300. Choć do biura będę kupował jedne i drugie.

6.9.2016

Świetna klawiatura w cenie do 100 zł w kategorii membranowych badass'ów. Bardzo przyjemnie usytuowane dodatkowe klawisze (szczególnie pod kciukiem). Kilka programowalnych trybów pracy, które zmieniamy jednym klawiszem oraz dioda led informująca, której opcji aktualnie używamy, jest świetnym rozwiązaniem dla graczy poruszających się w różnych płaszczyznach z dziedziny gier. Dodatkowym atutem jest przycisk wyłączający klawisz "windows", gumowe nakładki na klawisze WSAD i strzałki, a także klawisze funkcyjne znajdujące się po prawej stronie oraz możliwość programowania macra.

29.12.2013

Użytkuje tą klawiaturę od czerwca tego roku i muszę powiedzieć,że jestem mile zaskoczony.Wybierałem klawiaturę na szybko i nie miałem czasu za bardzo szukać niczego lepszego,a chciałem coś w granicach 70zł,ta klawiatura miała dużo dobrych opinii więc się na nią zdecydowałem.Muszę powiedzieć,że użytkuje się ją komfortowo,klawisze do programowania przydają się w różnych grach rpg,mmo,czy też grach typu fps (ale to znacznie rzadziej).Klawiatura posiada ***** głośne klawisze,które mnie strasznie irytują i moich znajomych z którymi rozmawiam przez skype.

15.3.2021

Cicha, i bardzo przyjemnie się na niej pisze.Po 1,5 roku właśnie przestała działać. Tak po prostu.Niestety nie jest objęta gwarancją sprzedawcy, a producenta, która wynosi 12 miesięcy, więc pozostaje ją wyrzucić do kosza.Ostrzegam wszystkich kupujących tutaj "na firmę", żeby zwracali uwagę na rodzaj gwarancji, bo możecie się niemile zaskoczyć. Mianowicie, jeśli sprzęt jest objęty gwarancją producenta, to może się okazać, że nie ma 2 lat gwarancji tylko rok. Może to też działać w drugą stronę, ale warto to sprawdzić przed zakupem.

4.2.2020

Pracuje na niej codziennie. Jest calkiem cicha. Rzeczywiscie ma wiekszy rozstaw klawiszy ale u mnie nie mialo to zadnego problemu. Dlonie mam sredniej wielkosci. Jak na klawiatury biurowe uwazam ze jest spoko. Wyglada tanio, tyle moge powiedziec. Klawisze lekko wchodza. Reszta mnie nie interesuje kabel etc, mi starcza. Na pewno lepiej chodzi niz biurowa HP lub Microsoft w tej cenie , ktore mialem szanse porownac. Zdecydowanie jednak powinna byc wyceniona duzo taniej.

23.10.2014

Kupiłem drugą już taką klawiaturę, jako że poprzednia została uszkodzona z mojej winy. Ta jednak ma pewne różnice, choć kosztowała mniej więcej tyle samo. Uznajmy to za moje niedoczytanie opisu, jednak w opisie było coś o przyspieszeniu klawiatury przyciskiem. W poprzedniej wersji co prawda taka rzecz występowała, w tej już nie. I klawisze trzeba samemu programować, gdy w poprzedniej były dopisane do rzadko używanych znaków. To jednocześnie zaleta i wada.

9.10.2017

mam ją ponad 4 lata, do tej pory wszystko działa bez zarzutu, kolor trzyma rewelacyjnie, przyciski nie ścierają się, wad nie zauważyłem. wielki plus za możliwość wyłączenia logo windowsa co podczas gier bardzo się przydaje, kilka trybów do makro, polecam wszystkim użytkownikom. nadaje się do wszystkiego, przez 2 lata szukałem nowej klawiatury, ale ta ze mną jest do dziś i nie zamierzam jej zmieniać na coś innego (przynajmniej na ten dzień)

1.12.2018

Lekka i prosta. Stabilna podczas pisania. Dobra odpowiedź klawiszy, skok i odległość od siebie. Pisanie wydaje umiarkowany dźwięk i jest komfortowe przy dłuższej sesji. Układ dobry, rozmieszczony poprawnie. Wygodne dodatkowe przyciski regulacji głośności.Zbędny przycisk Fn z lewej strony. Materiał obudowy niskiej jakośći, wydaje lekkie trzeszczenie podczas chwytania. Wypustki nawigacyjne F;J;Num 5, stosunkowo słabo wyczuwalne.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności