logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4 Tech GL-7600N. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4 Tech GL-7600N.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4 Tech GL-7600N liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 2.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.8.2010

wielkośćjak przy laptopie to znaczy klawiatura taka jak w lapku ale lepiej rozmieszczona duży enter i beck.. Fajnie chodzi mały skok . Jak na tę cenę to moje odczucia sa bardzo pozytywne jakość wykonania i wygląd bardzo poprawny elegancki estetyczny. no i zaleta jak dla mnie bo wziołen do salonu w którym mam Panasa 42 cale i kompa pod szafką i trzeba mi było małą zgrabną klawiaturkę z myszą taką żeby się nie powstydzić i widze że trafiłem w sedno. jeszcze jedno jak kupicie to odbiornik USB jest w myszce którą otwiera sie poprzez naciśnięcie przycisku na górze i wysunięciu całej obudowy tam też jest miejsce na baterie fajne a szukałem?...Mysz wielkość do laptopów czyli mała zgrabna i uważam że również solidnie wykonana ma od spodu wyłącznik zasilania typu klick ale jak zamyka sie system wyłącza sie sama w czuwanie. fajna opcja poprzez program np: trzymając prawy i sunąc w górę można przypisać podgłoszenie lub ściszenie muzy itp wskaźnik naładowania baterii dpi i itp... A niedługo przed kupieniem tego zestawu zakupiłem w sklepie i tu powód do płaczu sama mysz co prawda innej firmy ale za 70 zł też bez... a tu za 95 zeta mam dostawe do domu myszy i klawiszy niech żyja zakupy w sieci amen!!!. ile trzyma bateria napisze wkrótce bo testuje dopiero dzień ale juz widze że mogę ją szczerze polecić, 9sory za literówki ale nic nie poprawiam)
jeszcze

31.12.2013

bateria myszki bardzo krótko trzyma - max 6 tygodni. Klawiatura wydaje się też czasami blokować (jak by przytrzymać klawisz bądź czasami nie rejestruje wciśnięcia). Może to być wina też win8 - na innym systemie nie używałem. Poza tym OK

20.6.2012

Jest ok. Bardzo wygodny zestaw. Pracuje bez zastrzeżeń. Piszę bardzo dużo różnych dokumentów i zestaw ten doskonale się sprawdza w parze z moim laptopem. Polecam.

13.9.2018

Bardzo atrakcyjna oferta Jakość bardzo dobra Codzienne użytkowanie jest przyjemnością :)

1.11.2018

Bardzo funkcjonalna, estetyczna i wygodna w użytku klawiatura. Warta swojej ceny.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności