logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech HD PK-635P. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech HD PK-635P.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech HD PK-635P liczba opinii klientów wynosi 97, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 54, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.1.2022

Kupiona w przecenie za 15zł jesienią 2021. Już po cenowym wariactwie spowodowanym głodem kamer do zdalnej pracy. Ocena bierze tę cenę mocno pod uwagę. Chcesz dobrą kamerę 4K - szukaj gdzie indziej i w innej cenie.Za tę cenę jest dobra. Wymaga dobrego oświetlenia, jak to mały przetwornik niskiej klasy, bo inaczej bardzo szumi. Porządne wyniki uzyskuję po doświetleniu twarzy lampką nocną albo specjalną pierścieniową LED za 40zł.Jak rozumiem, jest to model focus-free, nie wymaga ustawiania ostrości.Ma wbudowany mikrofon, nie korzystałem, więc nie wiem.Jest mała.Ma mechaniczną zaślepkę (super rzecz w czasach Pegasusów i ubeckich metod zbierania haków na każdego).Kupiłem jedną i po sprawdzeniu wte pędy kupiłem drugą.Do robienia zdjęć i kręcenia filmów dobrej jakości mam lustrzanki cyfrowe.
jeszcze

19.9.2021

Jak za tak niewielkie pieniądze (16zl) to świetny produkt. Jakość obrazu jest bardzo dobra i nawet przy słabszym oświetleniu wygląda ładnie. Mikrofon jest dostępny, ale należy go traktować jako zbędny dodatek. Dźwięk jest dość słaby, chyba że przysuniemy urządzenie bardzo blisko twarzy. Ognie jestem bardzo zadowolony z zakupu i szczerze polecam. Nic lepszego w kwocie do 50zl nie znajdziemy.

1.10.2020

Kupiony w okresie paniki COVIDowej i nauczania zdalnego. W świetle słonecznym nagrywa dobrze, przy niskim źle, ale nie do tego jest on przeznaczony.Jeśli ktoś szuka prostego mikrofonu do wideokonferencji a nie chce/nie może wieszać go na monitorze to ten model też spełni swoje zadanie.

17.7.2021

Mała, długi przewód, bardzo dobry mikrofon, możliwość zasłonięcia kamery (srebrna część obudowy jet ruchoma). Rzeczywiście instaluje się bez żadnych problemów i jest wykrywana przez Skype i Ms. Teams. Kolejny świetny produkt w przystępnej cenie od kultowego A4.

1.12.2021

Kupiłem tę kamerkę na przecenie za 10 zł. Ne spodziewałem się bajerów itp, ale gdy podłączyłem ją do komputera to byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony! Ostrość obrazu była doskonała jak na kamerkę za takie pieniądze. Produkt naprawdę wart polecenia!

21.1.2022

Bardzo dobra kamera do spotkań na platformach zespołowych (jakość obrazu wystarczająca, wbudowany mikrofon "coś" zbiera, ale i tak używam tego w słuchawkach). Szybka i automatyczna instalacja. Niesamowicie dobry stosunek cena/jakość/funkcjonalność.

26.8.2022

Za kamerkę dałem 29zł i w tej cenie nie ma nic lepszego. Troszkę widać piksele bo ma rozdzielczość tylko 720P ale ogólnie obraz jest bardzo dobry jak za tą cenę. Jak ktoś chce lepszą to można dołożyć do Xiaomi - ta ma już Full HD ale kosztuje 89zł.

18.10.2021

Kamera wrażliwa na gniazda USB. Przy starożytnym komputerze mogą być kłopoty- u mnie podjęła pracę dopiero przy USB2.0.Obraz satysfakcjonujący.Dźwięk czysty i wyraźny. Trzeba tylko pamiętać, że wyłączenie wizji nie wyłącza fonii.

25.12.2021

Nie wiem czemu ale na wybranych starszych PC zatrzymuje uruchomienie na wykrywaniu urządzeń BIOS. Po odpięciu, załadowaniu systemu i ponownym podłączeniu działa bez zarzutu. A jak za taką cenę to REWELACJA.

30.12.2021

Bardzo dobry produkt. Jeżeli ktoś nie oczekuje jakości UHD tylko zwykłej porządnej kamerki, która ma dobrą jakość i nie ma z nią problemów, to jest właśnie to

12.2.2021

Na jednym kompie działa super na innym gorzej. Duży PLUS za zasuwany obiektyw - nie trzeba zasłaniać kartką, naklejać niczego ani odwracać...

7.10.2021

Fajna kamerka w niskiej cenie. Ładny obraz, dobra odchylana podstawka. Mikron mam zewnętrzny, więc jakość wbudowanego mnie nie interesuje.

10.8.2021

Tania i fajna kamera, ma zasłonę obiektywu i podstawkę. wszystko działa jak trzeba, lepsza niż inne chińskie no-namy ale tak samo tania..

8.5.2021

Kamerka bardzo fajna, jestem bardzo zadowolony z jakości jak do 60zł jest moim zdaniem najlepszym wyborem. Serdecznie polecam

23.4.2022

Jak za tą cenę bardzo dobra. Mikrofon to tylko bajer i nie nadaje się do używania. Jakość obrazu całkiem dobra, ale bez szału

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności