logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Activejet Klawiatura Mechaniczna Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Activejet Klawiatura Mechaniczna Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Activejet Klawiatura Mechaniczna Czarny liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.2.2021

Dobrze wykonanana. Nie prepadam za GEY-mingową estetyką i kolorystyką ale ta jest znośna. Klawisze są czytelne, podświetlenie nie za mocne (nie razi po oczach w nocy. Tryby podświetlania nie są zbytnio choinkowe (wielki plus). pisze się przyjemnie). kupiłem ją za prawie nic jak na mechaniczną więc jesli wytrzyma więcej niż membranowa to jestem do przodu.JEDYNĄ WADĄ jest brak jakichkolwiek wskazówek jakie funkcje potrafią wykonywać poszczególne klawisze w kombinacji z klawiszem FN -ani na instrukcji/opakowaniu, ani na klawiturzeSpis FN:1-8 - podświetlanie selektywneins,hm,pu,del,end,pd - tryby podświetlania całkowitegof1- odtwarzacz windowsf2- f4 obcje głośnościf5- stop odtwarzaniaf6-f7 - przewijanie tył,pauza,przewijanie przódf9- emailf10- strona domowaf11- kalkulatorf12- wyszukiwarka windows
jeszcze

4.8.2021

Fajna tylko na poczatku trzeba sie do niej przyzwyczaic

22.6.2021

POLECAM

7.6.2021

Polecam

17.9.2021

super!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności