logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Activejet Klawiatura Membranowa Czarny Srebrny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Activejet Klawiatura Membranowa Czarny Srebrny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Activejet Klawiatura Membranowa Czarny Srebrny liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.12.2019

Klawiatura jest wykonana solidnie. nie ugina się. Powłoka klawiszy wydaje się trwała. Raczej głośna niż cicha (szczególnie Spacja - tam trochę trzeszczy). Podświetlanie w trzech kolorach i trzech poziomach jasności, można też włączyć tryb automatycznej zmiany koloru albo wyłączyć w ogóle, podświetlenie jest pomiędzy klawiszami i same też świecą - generalnie, dla mnie bez zarzutu.Klawiatura ma gumowe podstawki z przodu i klapki regulacji wysokości - już bez gumek.Klawisze sugerują, że jest funkla blokady (Fn + Win), ale u mnie to nie działało. Może to Anti-ghosting?Klawisze są stosunkowo małe przez co odstępy pomędzy nimi są dość spore - dla mnie za duże.Tak samo, mam wrażenie,że skok klawiszy też jest znaczny.Z tego powodu klawiaturę zwróciłem.Przy okazji okazało się, że w klawiatura w pudełku jest innym wariantem układu US - w przezciwieństwie do obrazku na pudełku, klawiatura miała duży - dwurzędowy - Enter i krótki (pojedynczy) Backspace (co ciekawe - na obrazku na odwrocie pudełka układ był adekwatny do zawartości.Generalnie za tą cenę wydaje się OK, szczególnie jeżeli dla kogoś wymienione wady nie stanowią przeszkody.
jeszcze

13.1.2021

Idealna za te pieniądze. 3 kolory podświetlenia, które może świecić na trzech poziomach jasności. Klaiwsze maja przyjemny "klik" i nie są za głośne.

21.1.2021

Jest ok. Jak ktoś nie wymaga dużo od klawiatury. Trzeszczy ten srebrny pasek pod klawiaturą.

15.2.2021

Bardzo fajna klawiatura

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności