logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Am Tullo Sensoryczne Kształty 5Szt. 458. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Am Tullo Sensoryczne Kształty 5Szt. 458.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Am Tullo Sensoryczne Kształty 5Szt. 458 liczba opinii klientów wynosi 174, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 160, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.1.2019

Bardzo fajny pomysł na prezent dla maluszka. Piłki bardzo dobrze wykonane, bez szkodliwych związków, ładnie zapakowane. W dotyku takie bardziej elastyczne, nie jest to twardy plastik, krzywdy nie zrobią i wcale nie "śmierdzą strasznie"-czego się obawiałam, czytając 1 z komentarzy, jest to przecież NORMALNY, nie drażniący, zapach takiej gumy, pamiętam, że kiedyś dziecięce gumowe zabawki też miały taki zapach. (To tak jakby zarzucać, że drewno ma zapach drewna a np. skóra skóry;) więc bez obaw. Jak najbardziej POLECAM !

5.10.2020

Kupiłam kiedy córeczka była jeszcze mała. Obecnie ma 8 m-cy i zaczyna się nimi interesować bierze do rączek. Ta czerwona służy jako gryzak, od samego początku bardzo polubiła niebieską - nie wiem czy chodzi o jej strukturę czy fakt, że jest najmniejsza i łatwo się ją chwyta. Używamy także do kąpieli. Myślę, że za jakiś czas córeczka odkryje kolejne zastosowanie piłeczek.

14.12.2020

Synek bawi się piłeczkami. Różne kształty i twardość tez jest każdej „piłeczki” inna. Bardzo przydatne w zabawach na macie. Dziecko ćwiczy sobie leżenie na brzuszku i podnoszenie główki, obserwując i starając się chwycić piłeczkę. Później piłeczki przydatne w trakcie ząbkowania, zwłaszcza te miękkie

24.7.2019

Może nie są to najtańsze z dostępnych na rynku zabawek tego typu, ale jeśli wierzyć zapewnieniom producenta w użycie lepszych materiałów to warto, ponieważ póki co są dla dziecka mega gryzakami. Kolory, kształty i rozmiary piłek super. Część z nich to piszczałki. Polecam

26.4.2020

Wykonane z dobrego tworzywa, każda jest inna, o innej miękkości i właściwości. Bardzo praktyczna jest sześcienna piłeczka, żeby nie uciekała dzieciom uczącym się dopiero odkrywać świat na brzuszku. Kolory bardzo interesują dziecko. Polecam.

22.2.2020

"piłki" dobre jakościowo, doba zabawa zarówno do rzucania jak i do gryzienia, łatwo się chwyta, żółta i czerwony sześcian wydają dźwięk co się również podoba syn ma 8 miesiecy. Rzuca turla Gryzie - łatwość w zachowaniu czystości. Polecam

22.3.2021

Jedna z fajniejszych zabawek. Piłeczki są miękkie, więc nadają się jako Gryzaki. Czerowy sześcian i żółta kula mają otworki, natomiast pozostałe nie, dlatego idealnie sprawdzają się również w kąpieli. U nas czerwony "wirus" robi furorę.

28.11.2019

Bardzo fajne zabawki, przyjemne kolory, materiał, wzory i tekstura, ulubione sensoryczne zabawki mojego syna. Dodatkowym plusem jest 10 letnia gwarancja, a wymiana w przypadku uszkodzenia podlegającego gwarancji trwała 3 dni.

2.8.2019

Kształty zakupione dla 5 miesięcznego ząbkującego niemowlaka. Bardzo się przydają, najlepiej sześcian, który nie ucieka, chociaż odkąd maluch pełza inne kształty jak uciekają to też jest sporo zabawy. Polecam!!

7.5.2020

super klocki dajace frajde dziecku w poznawaniu nowych kształtów i struktury, piłęczki mają odpowiednią wielkosć do łapania i trzymania przez małego bobasa. czerwona kostak dodatkowo pod naciskiem piszczy :)

5.5.2020

Piłki są świetne. Kasowanie plecków i stópek doskonale wycisza poruszonego kilkulatka. Natomiast różnorodną faktura przydaje się podczas organizowania aktywności potrzebującemu stymulacji niemowlakowi.

5.10.2018

Ciekawa zabawka sensoryczna, w jednym opakowaniu kilka kulek o niepowtarzającej się powierzchni. Kulki mogły lekko śliskie, mogłyby być bardziej matowe, łatwiej trzymałoby się je w ręku.

1.5.2020

Bardzo fajne piłeczki. Super wykonane. Nie śmierdzą. Łatwe do utrzymania czystości. Dziecko uwielbia je chwytać w dłonie i poznawać nowe kształty i faktury. Polecam!

23.4.2020

Piłki takie jak na zdjęciach. Myślałam, że wszystkie są twarde. Jakby dla kogoś było istotne - kwadratowa i żółta posiadają dziurkę i piszczą przy naciśnięciu.

2.10.2020

Piłeczki fajne, zgodne z opisem i fotka, bez nieprzyjemnego zapachu. Mała najbardziej upodobala sobie piłeczkę podobną kształtem do koronawirusow :):)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności