logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MATA + PODUSZKA DO AKUPRESURY KOLCE NA BÓL I STRES MATAANM7242+AKUP06. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MATA + PODUSZKA DO AKUPRESURY KOLCE NA BÓL I STRES MATAANM7242+AKUP06.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MATA + PODUSZKA DO AKUPRESURY KOLCE NA BÓL I STRES MATAANM7242+AKUP06 liczba opinii klientów wynosi 184, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 182, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.4.2020

MATA: Polecam. Pomijając kwestię, że ogólnie maty do akupresury są super (dla mnie świetne przy problemach z zasypianiem-szybciej zasypiam i budzę się bardziej wypoczęta), to POLECAM WŁAŚNIE TE.Wiem co piszę, bo zamawiałam maty w kilku innych miejscach, szukając możliwie najlepszych i te tutaj są najfajniejsze-powierzchnia wszystkich kolcy jest największa i same rozety są duże (mają 4 rzędy kolcy w kółeczku, a przy innych bywają tylko 3). PODUSZKA: Polecam, fajna, chociaż ja wolę mniejszą-przy tej brakuje mi jednego rządka , żeby bardziej masowało kark niż głowę. Natomiast moja mama woli tę większą poduszkę. Na poduszce także te duże rozety . :)

18.1.2020

Mimo wyraźnego zaznaczenia koloru zamawianej maty w wiadomości do Sprzedającego, otrzymałem inny kolor. No, trudno, zdarza się. Brak jakiegokolwiek zabezpieczenia produktu na czas transportu. Ot po prostu mata i poduszka owinięte czarną folią, przez co część kolców jest ułamana. Wysyłka błyskawiczna, ale czy aby nie kosztem jakości? Sami sobie odpowiedzcie. Generalnie? BARDZO ŚREDNIO, więcej nie skorzystam. Sama mata za to daje całkiem przyjemne rozluźnienie, tę mogę polecić.

20.7.2020

Miewam nerwobole, boke barkow i ledzwi. Na macie leze od paru tygodni. Proces ten nie wyeliminowal tych dolegliwości do zera, one nadal sa, ale to pewnie ze wzgledu na tryb zycia i prace jaka wykonuje. Jednakze lezenie na macie daje mi niesamowite poczucie ulgi i odprezenia, po kilkunastu minutach lezenia pojawie sie kojace cieplo i "pulsowanie" co jak dla mnie jest przyjemne (dla niektórych ten dyskomfort moze byc niefajny, kwestia gustu i przyzwyczajenia)

23.2.2020

Mata bardzo w porządku, moim zdaniem spełnia swoje zadanie, nie zauważyłam dużej różnicy w działaniu pomiędzy nią a pewnym (o wiele) droższym odpowiednikiem (ale może się nie znam hehe). Osoba, której podarowalam matę ocenia, że przy regularnym stosowaniu faktycznie czuje efekt relaksu.

31.5.2020

Mata zgodna z opisem, wykonana bardzo starannie i porządnie. Działania jeszcze nie mogę dokładnie ocenić, bo skuteczność jest największa przy regularnym dłuższym stosowaniu, ale już Nawet przy pierwszych użyciach przynosi uczucie komfortu i rozluźnienia niwelując ból pleców.

5.3.2020

W 12-godzinnej podróży autem z poduszką pod plecami żadnych dolegliwości ze strony kręgosłupa. wieloletnie bóle karku przechodzą po sesji na macie i poduszce. Zakupiłam jedną i zaraz kolejną i kolejną. Polecam matę. Polecam też przemiłego Pana u którego dokonałam zakupu.

17.4.2020

Jest cudowna! Korzystam z chłopakiem na zmianę. Można leżeć i oglądać ulubiony serial. Tylko uwaga! Po kilku minutach relaksu prawdopodobny blogi sen. Więc nawet niesamowite emocje w serialu przegrywają z matą! Ja ustawiam minutnik bo zawsze odpadam.

20.4.2022

Mata rewelacyjna - fajnie kłuje, ale po chwili przechodzi i delikwent czuje tylko przyjemne ciepło. Mata dobrze wykonana, poduszka dużo fajniejsza od wałka - masuje również potylicę. Jedyny minus to taki, że poduszka nie mieści się w worku.

10.9.2020

Nie jest to co prawda profesjonalna mata do akupresury, jednak produkt spełnia oczekiwania. Jedyny minus jest taki, że trzeba uważać piorąc pokrowiec, niestety mój się podarł lecz to nie wpływa na funkcjonalność maty.

16.4.2021

Wszystko zgodnie z opisem , jakość adekwatna do ceny , minus tylko za niewymiarowa torbę do której poduszka niestety się nie zmieści ... Bardzo polecam tą mate jako produkt niosący wiele korzyści zdrowotnych !!!

25.6.2020

Mata warta swojej ceny, szczególnie w zestawie z siedziskiem. Porównując z matą kupioną u fizjoterapeuty za podwójną cenę nie widzę różnicy w użytkowaniu. Zdecydowanie kupiłabym jeszcze raz.

10.6.2020

Bardzo fajnie masuje plecy, czuć przechodzące ciepło. Pokrowiec tylko na matę nie na poduszkę. Poduszkę używam rzadko na płasko jest dość nie wygodna. Mata mogłaby być trochę dłuższa.

1.12.2021

Mata i poduszka zgodna z opisem. Kolce kłują. Po paru minutach siedzenia/leżenia zaczyna robić się ciepło. Jeszcze nie wiem jakie efekty lecznicze przyniesie.

5.6.2021

Mata jest super.Po kilkunastu dniach codziennego stosowania przeszły mi bóle pleców,drętwienia rąk no i śpię jak suseł.polecam serdecznie tę matę każdemu.

13.8.2020

Ja na mój gust igły są trochę mało ostre (ale być może dla niektórych to będzie zaleta;)).Ogólnie produkt w porządku, dobrze wykonany, zgodny z opisem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności