logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Aparat Słuchowy Wzmacniacz Douszny Akumulatorowy. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Aparat Słuchowy Wzmacniacz Douszny Akumulatorowy.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Aparat Słuchowy Wzmacniacz Douszny Akumulatorowy liczba opinii klientów wynosi 243, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 241, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 1.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.10.2019

Poduszka znakomita. Dokładnie jak na fotografii producenta. Spełnia swoją funkcję w 100%. Miałem wcześniej pożyczoną i wydaje mi się, że była z grubszego tworzywa, ale ta też jest w sumie bardzo solidna. Za to pompka do poduszki tragiczna. Trzeba uważać, bo nie jest w ogóle skręcana, tylko tak złożona na "słowo honoru". Chwila nieuwagi przy pompowaniu i jest w częściach a człowiek ubabrany smarem z tłoka.

17.5.2020

Jest to już kolejna poduszka, teraz kupiona dla dziadków, spełnia swoją rolę - idealna do siedzenia przed TV. Pompka - b. słabej jakości, nie ma co na nią liczyć. Ogólnie - bardzo polecam.

6.2.2021

Świetne rozwiązanie dla osób pracujących przy komputerze - najlepiej na godzinę w połowie dnia położyć na siedzisku i od razu rozruszamy korpus balansując na poduszce.

27.10.2019

SAM DYSK NAPRAWDĘ DOBRE WYKONANIE, ALE POMPKA TO PRODUKT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, JEŚLI OCZYWIŚCIE ZDĄŻY UŻYĆ SIĘ JEJ CHOĆ RAZ, BO MI ROZPADŁA SIĘ W RĘKACH PODCZAS MONTAŻU

23.9.2021

Fizjoterapeuta polecił mi tańszą(niż markowe) choć wcale nie gorszą poduszkę. Po złamaniu nogi codziennie od 3 tygodni ćwiczę z tą poduszką i mogę ją polecić.

19.10.2021

Poduszka jak poduszka - pompka się rozpadła po pierwszym użyciu :) ale ogólnie jest ok. Na początku był dość nieprzyjemny zapach gumy ale szybko wywietrzał.

25.11.2019

Poduszka OK, natomiast gratisowa pompka to tylko kawałek niepotrzebnego plastiku. Zupełnie nie spełnia swojej funkcji, nie dało się nią napompować poduszki.

11.11.2021

Poduszka bez zarzutów, dokładnie taka na jakiej mi zależało. Dołączona pompka miernej jakości (rozleciała się przy próbie pompowania - poddana utylizacji).

10.2.2021

Wydawało mi się, że po jakimś czasie po napompowaniu będzie płaska jak talerz, ale niestety takiego widoku jak na foto nie udało mi się osiągnąć.

8.10.2020

Jest bardzo dobrze wykonany i wygodny. Skuteczny od wzrostu 160 cm, dla mniejszych osób może zabraknąć zakresu regulacji. Podsumowując - polecam.

4.6.2020

Są widoczne wgniecenia w piłce, za pierwszym razem po napompowaniu wyglądała jak piłka. Po spuszczeniu powietrza było lepiej.

27.1.2021

Pierwsza poduszka dotarła uszkodzona - schodziło z niej powietrze, ale została natychmiast wymieniona. I jest bez zarzutu :)

19.1.2020

Poduszka ok, jednak pompka jest bardzo podatna na uszkodzenia - trzeba bardzo uważać przy pompowaniu aby jej nie uszkodzić.

20.10.2021

Poduszka mogła spełniać swoje funkcje, ale moja sztuka nie ma szczelnego zamknięcia, uchodzące powietrze jest uciążliwe.

7.2.2021

wszystko ok w jednym miejscu zniekształcenie po nadmuchaniu ale do domowych cwiczen mi pasuje i jest wystarczajaco duza

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności