logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Poduszka do siedzenia Comfort Seat Cushion QMED. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Poduszka do siedzenia Comfort Seat Cushion QMED.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Poduszka do siedzenia Comfort Seat Cushion QMED liczba opinii klientów wynosi 113, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 104, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.5.2022

Kupiłem wraz z poduszką na podparcie ledźwiowe na fotel i razem przynoszą bardzo dobre efekty. Ból co prawda całkowicie nie zniknął, ale za to jest o niebo lepiej niż było. Oceniam po miesiącu użytkowania, jak będzie dalej, to zobaczymy. Ale zanim nie zacząłem tych poduszek razem stosować, to nie mogłem się wyprostować po wyjściu z auta, a rano budziłem się cały połamany. Już kilka dni jazdy z tymi poduszkami sprawiło, że ból znacznie się zmniejszył i jazda znów zaczęła być przyjemnością.

5.8.2021

Bardzo dobra poduszka żelowa, starannie wykonana, wygląd i wymiary dokładnie jak w opisie. Spód szorstki na tyle że nie przesuwa się na krześle w pracy. Siedzę na niej po osiem godzin dziennie i jak na razie sprawuje się doskonale, jest niezwykle wygodna, a przy tym ładna.

29.4.2022

Ta poduszka to strzał w 10. Pracuje za biurkiem codziennie po 8 h i jestem po urazie kości krzyżowej kręgosłupa. Dzięki tej poduszce mogę wykonywać swoją pracę bez dolegliwości bólowych. Ważę 58 kg i poduszka się nie splaszcza, a użytkuje już 2,5 miesiąca.

3.2.2022

Miałem większość poduszek do siedzenia w cenie poniżej 100 zł, także z Chin. Jednak Qmed jest z innej bajki. Siedzę w domu przed kompem zawodowo po 12 godzin i jeszcze kilka prywatnie- pupa nie boli. Poduszka warta każdej wydanej na nią złotówki.

20.1.2022

Spełnia swoją rolę choc jest wielka i dość wysoko się na niej siedzi. Wysokie osoby moga prawie głową dotykać podsufitki. Rzeczywiście ociąża mocno kręgosłup i kość ogonową. Bez niej nie jeżdżę już autem.

25.3.2022

Gdyby nie zła jakość krzesła firmowego poduszka sprawdziłaby się w 100procentach. Wygodna i odpowiednio wyprofilowana. Jedynie mogłaby mieć bardziej przyczepny antypoślizgowy spód.. Polecam

7.4.2022

Bardzo wygodna poduszka, pomaga mi w pracy, nie muszę mieć oparcia, ale i tak co pół godziny trzeba robić przerwy. Wycenił bym ten produkt nieco taniej.

23.2.2022

Zapewnienia producenta prawdziwe, faktycznie po 10h w autokarze czy za kierownicą i żadnego dyskomfortu czy bólu, polecam z czystym sumieniem

28.3.2022

Wrażenia dobre, na krzesło w domu super, chociaż trochę zbyt miękka, na podróż dość nieporęczna, chyba że faktycznie leży cały czas w aucie.

21.5.2022

Świetna poduszka,bardzo pomocna dla kierowcy w długiej trasie, nogi nie drętwieją, plecy nie bola, brak skurczy, czego chcieć więcej

5.5.2022

Poduszka sprawuje sie genialnie, miekka i wygodna. Jestem aktualnie w ciąży i podczas jazdy mam duzy komfort siedzenia. Polecam !

11.5.2022

ok, dobrze wykonany ale dosyc miekka pianka, przy wadze 80 kg robi sie placek, narazie daje rade bo jest fajnie wyprofilowana

11.5.2022

jak przyszło to myślałem że to jakaś lipa ale podczas używania musiałem zmienić zdanie kręgosłup przestał boleć od siedzenia

20.4.2022

Poduszka spełnia swoją rolę w samochodzie. Problem z uciskiem fotela na tylnią część uda został rozwiązany. Polecam, CK TAXI

4.7.2022

Siedzi się jak na chmurce. Nic nie uciska i nie boli nawet po operacjach ortopedycznej w okolicach bioder i kości udowych.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności