logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Antar Rotor rehabilitacyjny AT51110. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Antar Rotor rehabilitacyjny AT51110.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Antar Rotor rehabilitacyjny AT51110 liczba opinii klientów wynosi 322, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 322, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.10.2019

Rowerek polecił farmaceuta przy zakupie leku Flexove ( glukozamina na odbudowę chrząstki stawowej).Podobno lek ma większą skuteczność przy lekkiej ale regularnej aktywności ruchowej. Teściowa 85l, któraod lat cierpi na ból kolan chętnie pedałuje po kilka razy dziennie ( podobno wystarczy 15 min). Rezultat jesttaki, że kolana przestały sztywnieć i nie używa już voltarenu do smarowania. Obecna kuracja ma trwać3 miesiące. Rotora używa od trzech tygodni. Zdecydowanie polecamy.

19.3.2019

Produkt świetny, mały , można się zrelaksować przy czym zgubić parę kalorii. Zapominając , o tym że się ćwiczy wziąć książkę , czy włączyć fajny film . Super. Jedynym minusem jaki jest to pokrętlo do ustawiania oporu pedałowania, które pod wpływem ocierania nagrzewa metalowe ramy i można się nieźle poparzyc, no ale można uniknąć tego nie dotykając, poza tym nic się nie dzieje. Super

11.7.2018

Lekki, stabilny idealny dla osób z dysfunkcją ruchową nóg i rąk. Już 1 godzina dziennie kręcenia pedałkami poprawia krążenie i sprawność stawów oraz siłę mięśni. Polecam też wszystkim pracującym w pozycji siedzącej - zabierajcie ze sobą do biur - to niewielkie urządzenie usunie zmęczenia i obrzęki nóg !!!

22.5.2020

Urządzenie działa poprawnie. Jednak po rozpakowaniu zawiodłam się nieco, widząc kolorową część wykonaną z plastiku. Dodatkowo opór stawiany przez pokrętło jest dość słaby i jak dla mnie (a jestem laikiem) nie stanowi wyzwania. Z drugiej strony, cena produktu była na tyle niska, że aż zadowalająca.

23.9.2021

Bardzo wygodny sprzęt rehabilitacyjny dogodny dla nóg i rąk,nie zabiera dużo miejsca można go praktycznie schować w każdym zakamarku nawet w małym mieszkaniu.Jest również skala trudności w wykonywaniu ćwiczeń,tzn.można go podkręcić na wolniejsze obroty jak i na szybsze.Naprawdę polecam.

4.3.2021

Produkt wart swojej ceny. Wykonanie dobre podczas ćwiczenia się grzeje,ale nie wpływa to na pracę urządzenia. Licznik można kasować po dłuższym przetrzymaniu przyciski trybu wyświetlania czego nie ma napisanego w instrukcji. Do celów rehabilitacyjnych polecam.

21.2.2019

Brak instrukcji w języku polskim . Był problem ze śrubą blokującą opór ,żeby wkręcić-ale udało się. Podobnie czopy blokujące rozstaw nóżek ,jeden nie wyskakuje,ale,może przy dalszym użytkowaniu ustąpi.Ćwiczy się dobrze, a to najważniejsze.

4.10.2018

Rowerek bardzo praktyczny z licznikiem. Nie ślizga się na dywanie. Używa go mój tata, który ma niedowłady kończyn głównie na ćwiczenie nóg. Na razie jest zadowolony (używa dopiero przez tydzień). W tej cenie uważam sprzęt za bardzo dobry.

20.1.2021

Super produkt, pomaga utrzymać formę/kondycję, jeśli ktoś w ogóle nie jeździł w przeszłości na rowerze. Dobry produkt dla seniora, poręczny, wszędzie się zmieści, nie ma kłopotu z przechowaniem, gdyż jest składany i wszędzie się zmieści.

9.10.2021

Jedyny mankament produktu to slizgajace sie nóżki na podłodze.Trzeba mieć odpowiednie podłoze/dywan?/ aby mozna korzystać.Czyli musze dokupić dywan lub jakąs podkładkę,dotychczas nic takiego nie dostałam.

5.2.2019

Zakupiony rotor rehabilitacyjny w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Jego dużym plusem są wzmocnione paski przy pedałach. Polecam dla osób starszych.

1.6.2021

Swoją konstrukcją trochę sprawia wrażenie, że po systematycznym użytkowaniu może się rozlecieć, ale zobaczymy. Na razie jest ok. Teściowa zadowolona. Jeździ codziennie.

7.3.2019

Rotor jest bardzo lekki, łatwo się składa i rozkłada. Złożony zajmuje mało miejsca. Kupiony dla osoby starszej z chorobą Parkinsona. Sprawdza się rewelacyjnie.

5.10.2019

produkt zgodny z moimi oczekiwaniami , wygląd i wykonanie na oczekiwanym poziomie - niezbędny dla mnie dla uzupełnienia rehabilitacji po doznanej kontuzji.

13.8.2019

Troche za krotko uzywany wiec trudno sie wypowiedzic ale po pierwszym tygodniu jestem zadowolona, lekki, poreczny, dobra jakosc za b. przyzwoita cene

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności