logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ART AK-20 SLIM podświetlana (KLARTAK20SLIM). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ART AK-20 SLIM podświetlana (KLARTAK20SLIM).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ART AK-20 SLIM podświetlana (KLARTAK20SLIM) liczba opinii klientów wynosi 88, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 78, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.6.2019

Klawiatura po ok. tygodniu użytkowania wydaje się solidna, estetyczna, dobrze wykonana i działa bez zarzutu. Największą jej zaletą jest to czego nie ma. Brak klawisza Fn, dzięki czemu mamy dwa klawisze super (menu systemowe) i jeden klawisz meta (menu kontekstowe) na zwykłych pozycjach. Jej w 100% standardowy układ klawiszy PC 104 (US) nie ma żadnych dodatków i udziwnień. Ten układ nie jest bez wad i usprawnienia byłyby mile widziane gdyby nie to, że każdy producent robi je inaczej. Co chwilę zmienia się moda i układ, do którego się przyzwyczailiśmy praktycznie znika z rynku. Z tą klawiaturą nie będzie tego problemu.Co ważne, klawiatura ma normalne diody Caps Lock/Scroll Lock/Num Lock w typowym miejscu nad klawiaturą numeryczną.Są dostatecznie jasne aby były widoczne w świetle dziennym ale nie tak jasne aby przeszkadzały. Może się wydawać, że to trywialny detal, ale dopiero pracując z klawiaturą, która ich nie miała przekonałem się jak często na nie spoglądam i jak irytuje ich brak.Klawiatura nie ma rozkładanych "nóżek" pod spodem. Zamiast tego jest trochę grubsza w tylnej części co powoduje jej stałe pochylenie. Ciężko powiedzieć, które rozwiązanie jest lepsze, mi to nie robi różnicy, ale może być istotne dla niektórych.Ten typ klawiatury ma odrobinę większy skok klawiszy niż w typowych klawiaturach laptopowych. Dodatkowo klawisze są lekko wyprofilowane a nie zupełnie płaskie. Nie jest to wada (być może nawet jest to zaleta), klawiatura wciąż jest wygodna, ale warto wiedzieć jeżeli ktoś lubi bardzo płaskie klawiatury.Obawiałem się czy kolorowe podświetlenie nie będzie zbyt jaskrawe, ale jest w porządku i wygląda dobrze. Mogłoby być bardziej równomierne, ale i tak spełnia swoje zadanie nie gorzej niż jedokolorowe podświetlenie, które miałem w innych klawiaturach.Plastik z którego zrobiona jest obudowa jest matowy, więc nie zostają na nim ślady po palcach.
jeszcze

27.4.2020

Kupiłem to ze względu na element światła pod literkami - dla zastosowań wygodnego pisania w porze nocnej, jak przykładowo stosuję choćby i teraz, bez wymęczania oczu... Jednak w praktyce LEPIEJ mi się pisało na klawiaturze tradycyjnej, z wysokimi i bardziej 'rozchodnymi' od siebie przyciskami... Gdzie defektem był właśnie BRAK podświetlenia, co wkurzało w nocy, ale zaletą mniejsze ryzyko feralnego trafienia 'po sąsiedzku' w nie ten guziczek co trzeba! Dla informacji dodam, że aktualnie używam OBIE NARAZ, w zależności od sytuacji - zarówno tą starszą, typu jeszcze PS2, jak i tą nową ze złączem USB. Jakkolwiek patent dobry, ergo polecam i zarazem pozdrawiam twórców, sklep i osoby postronne!:D
jeszcze

2.4.2020

Za 40zł nie ma naprawdę się do czego przyczepić. Klawiatura jest milion razy bardziej cicha od razera blackwidow oraz 50000/75000 bardziej cicha od zwykłej klawiatury za 30zł z markietu. Co jednak ujmuje to naprawdę jakość wykonania, nienajgorsze podświetlenie a przede wszystkim odstępy na klawiaturze tak jak na mechanicznej i autentyczny brak kliku klawiszy, zwłaszcza jeśli się w nie nie NAPIERD**A tylko klika wieczorem/nocą, dokładnie wtedy kiedy chcę pograć w CSa i nie obudzić śpiącego w tym samym pokoju niemowlaka :)Bardzo dziękuje! Moja dziewczyna również !

8.4.2020

Zaskakująco dobra klawiatura. Fajne podświetlenie. Klawisze chodzą całkiem "miękko". Ale do cichych bym jej nie zaliczył. Nie stuka jak mechaniczna niczym maszyna do pisania, ale słychać ją doskonale. Ogółem polecam.

19.8.2020

Ogólnie klawiatura OK. Ma jednak pewne mankamenty, przyciski jak dla mnie są zbyt głośne oraz nie ma możliwości wyłączenia podświetlenia gdy komputer jest wyłączony ( trzeba wył zasilanie w listwie zasilającej)

8.11.2021

Klawiaturę zakupiłam dla mojej mamy. Jest wygodna i ładna, choć zbyt intensywnie świeci jak na mój gust. Niestety posiada jedną dużą wadę - po wyłączeniu komputera klawiatura cały czas jest zaświecona.

16.4.2020

Faktycznie, trochę się wygina pod mocniejszym naciskiem, ale ogólnie bardzo dobre wrażenie. Jak ktoś się przesiada z klawiatury laptopa, to tutaj dosyć duże przyciski są, ale kwestia przyzwyczajenia.

8.4.2020

Ogólnie ok. Podczas gry odczuwa się brak osobnego przycisku głośności, naciskając poglasnianie uruchamiają się niechciane opcje w grze. Niekiedy klawisze funkcyjne w grze przywieszają się

27.4.2021

Zwykła prosta klawiatura, na takiej mi zależało. Podświetlenie świeci jednolicie różnokolorowym jasnym światłem. Opcja wlacz-wylacz podswietlenie, genialna w prostocie

19.1.2022

Klawiatura mogłaby mieć mniejszy profil. Ładne podświetlenie i nie jest zbyt głośna, chociaż do najcichszych też bym jej nie zaliczył. Za tę kwotę dobry wybór.

12.8.2020

Ciekawy produkt, nie znam marki bo prawdopodobnie jest nowa ale wykonanie jest spoko, rgb też świeci jak powinno ładnie wygląda, chodzi cicho, polecam

7.6.2020

wykonana jest solidnie ładne klawisze nietypowe ale to idzie na wielki wielki plus wyróżnia się : podświetleniem klawiszami

16.3.2020

Jakość wykonania? Myślę ze jak za te pieniądze na prawdę nie ma co narzekać. Bardzo przyjemna oraz wygodna klawiatura.

23.11.2020

Super !!!Cena niska, a jakość wykonania i użytkowania nie porównywalna do klawiatur za podobną cenę. Polecam

23.7.2020

Bardzo dobra klawiatura. Ładnie świeci i miło sie gra i pisze. Polecam jak za tą cene jak najbardziej ok.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności