logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Art Illuminator AK 60. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Art Illuminator AK 60.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Art Illuminator AK 60 liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.8.2011

Klawiaturę kupiłem niedawno i podoba mi się lecz nie mogę oswoić się jeszcze z pisaniem na niej... Problemem w pisaniu jest dość toporczywe wciskanie klawiszy, trzeba jednak użyć trochę więcej siły, ale z drugiej strony to może i atut ponieważ nie jest tak delikatna jak niektóre specjały innych firm. W porównaniu z moją poprzednią klawiaturą jaką był Tracer Lucid podświetlenie jest bardziej czytelne. Produkt ART wypada lepiej też w dostosowaniu włączania podświetlania ponieważ nie potrzebuje żadnych sterowników systemowych, w klawiaturze firmy Tracer pod systemem Linux musiałem dodawać do rejestru startowego plik odpowiadający za start opcji Scroll Lock (bo tak się włączało tam podświetlenie).Regulacja jasności podświetlenia to też fajny bajer, więc problem że coś nas razi w oczy znika. :D
jeszcze

7.6.2011

Bardzo dobra klawiatura, dobrze pisze się nocą. Nie razi w oczy. Klawisze bobrze się wciska. W ciągu dnia dobrze mieć włączony kolor czerwony, nocą niebieski. To znacznie poprawia widoczność. Ogólnie polecam.

1.8.2011

Klawiatura bardzo dobrze wykonana jeżeli chodzi o ten przedział cenowy a trzeba pamiętać że nie wszystko co drogie jest najlepsze.Podświetlenie ok cudowna sprawa do grania w nocy!!jak najbardziej polecam!

21.9.2020

Ciężko mi się przyzwyczaić do przycisków funkcyjnych obok zamiast na górze. Poza tym wszystko jak w opisie. Klawisze mogłyby chodzić bardziej miękko jak dla mnie, ale to kwestia gustu.

21.6.2013

Dobra klawiatura. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności