logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch TDI903231A. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch TDI903231A.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch TDI903231A liczba opinii klientów wynosi 403, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 403, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.6.2014

Jestem bardzo zadowolona z używania tego modelu żelazka! Wysoka jakość. Przystępna cena. Żelazko jest dość ciężkie co ułatwia prasowanie. Przy korzystaniu ze strumienia pary nie odczuwa się jego ciężaru ponieważ unosi się ono pod ciśnieniem wyrzucanej pary. Prasuje nawet największe zagniecenia materiału. Nie pozostawia błyszczących śladów na materiałach, należy tylko zapoznać się z instrukcją obsługi i umiejętnie nastawiać temperaturę żelazka. Zużycie wody porównywalne z moim zwykłym starym żelazkiem, mimo że zawsze korzystam z funkcji pary. Zdecydowanie polecam! Gwarantowana satysfakcja.

17.6.2015

Żelazko prasuje bardzo dobrze. Para bucha jak w maglu. Silniczek pompy wcale nie jest aż taki głośny jak czytałem, a na pewno nie uciążliwy. Jak woda się kończy staje się głośniejszy, ale to chyba bardziej na plus, bo wiadomo, że czas dolać wodę. Ogólnie ładnie wygląda, dobrze prasuje, nie przywiera i nawet żonie pasuje, choć to ja lubię prasować a nie ona. Funkcja dotyku (żelazko grzeje gdy się je trzyma) nie zawiodła na razie (mam żelazko ok. 2 miesięcy). Dobrze jest przeczytać instrukcje. Bo to nie jest zwykle żelazko, a można wiele rzeczy sobie dzięki niej ułatwić.

5.4.2014

zakupiłem to żelazku kilka tygodni temu, wcześniej wczytywałem się w opinie innych użytkowników i z wieloma się zgadzam, to żelazko jest rewelacyjne, pewnie dziewczyny powiedzą: "co ty wiesz o prasowaniu", ale jednak czasem jakąś koszulinę muszę uprasować a moim poprzednim żelastwem niektórych się nie dało. To żelazko uprasuje wszystko, agregat pary trochę warczy ale cicho, gdy kończy się robi się głośniej ale przynajmniej wiadomo że trzeba dolać. Poza tym posiada wszystkie możliwe funkcje. cena nie jest jakaś wysoka jak na tej klasy sprzęt.

12.11.2014

Rewelacyjne żelazko łączące w sobie cechy samego żelazka jak i parownicy. Od kilku lat używałam parownicy jednak moim zdaniem brakowało w niej tego, że stopa nie nagrzewała się dostatecznie mocno. Tutaj mam to czego brakowało w parownicy a mianowicie gorącą stopę i duży, mocny wyrzut pary. Żelazko ma może trochę mały zbiorniczek na wodę, ale ruch to zdrowie więc napełnianie nie jest problemem :-). Rewelacyjne żelazko, polecam do prasowania koszul - teraz wreszcie są doprasowane i jestem nareszcie usatysfakcjonowana.

1.2.2017

Żelazko jest świetne. Wyprasowałam dwa kosze prania w pół godziny. Nigdy nie miałam tak uprasowanych obrusów - jak z magla. Dżinsy wystarczy prasować po jednej stronie nogawki, nie ma potrzeby prasować z dwóch stron - to samo dotyczy bluz, koszulek itp. Silnik generujący parę faktycznie wydaje dźwięki, ale nie jest to dla mnie problem, może by mi przesadzało gdybym chciała w tym czasie oglądać telewizję, ale to tylko gdybanie. Podsumowując: zakochałam się w tym żelazku. Prasowanie nigdy nie było tak łatwe

2.8.2017

w moim życiu miałam kilka żelazek, przede wszystkim bardzo lubię prasować i to żelazko to najlepsze które do tej pory miałam. Nie trzeba się wysilać aby materiał był wyprasowany, przejedzie się delikatnie i już zrobione, Moje prasowanie zajęło mi na prawdę krótszy czas jak do tej pory. Polecam wszystkim jest to dobry wybór, bardzo dobra jest funkcja przy której można prasować wszystkie rzeczy bez ustawiania temperatury. Na prawdę polecam, żelazko jest świetne.

21.9.2017

Jakość wykonania żelazka nie powala. Między płytą grzewczą a obudową znajduje się jakiś kawałek metalu który nie do końca jest estetycznie wykonany. Nie ma to jednak wpływy na jakość prasowania.Żelazko nieco ciężkie ale mi to nie przeszkadza, za to lekko się przesuwa po tkaninie. Para bucha aż miło. Cięższe zagniecenia traktuje dodatkowym wyrzutem pary i po sprawie. W skali od 1-10 daje 910 punktów zostawiam dla żelazka które samo będzie prasować :-)

10.11.2016

Żelazko jak najbardziej godne polecenia. Wprawdzie jak każdy sprzęt ma też małe niedociągnięcia ale to nie umniejsza efektywności prasowanych rzeczy. Używajac wcześniej żelazko innej marki to to Boscha zakupione teraz jest dla mnie naprawdę rewelacyjne. nie muszę już po kilka razy prasować koszulę aby załamania zniknęły . Z Boschem wystarczy jedno przeciągnięcie i wszystko idealne. Mały minusik na wydobywający się dźwięk podczas prasowania z parą.

15.9.2016

DO tej pory używałem stacji parowej tefala. Po awarii stanąłęm przed dylematem czy kupować kolejną czy spróbować czegoś nowego. Kierowałem się głownie opiniami z sieci i muszę przyznać, że produkt bardzo dobry. O plusach nie piszę - co do minusów... Prawdę powiedziawszy nie widzę ich za dużo. Może ciut mały zbiornik na wodę ale da się z tym żyć, jest ciężkie ale takie powinno być. Generalnie jak na miesiąc używania jestem bardzo zadowolony.

16.11.2014

Żelazko BOSCH TDI 903231Abardzo dobry produkt w stosunku do ceny.Duże , ciężkie żelazko o niesamowitej mocy produkujące dużo pary , prasujące niemal samo z bardzo dobrym efektem końcowym.duży wybór funkcji do każdego rodzaju tkaniny .Jedyna wada którą stwierdzam to niewielki otwór pojemnika na wodę powodujący stosunkowo wolne napełnianie.Poza tym same plusy.Zakup w Electro.pl - gorąco polecam sprzedawcę!

28.9.2016

Dobrze skomponowane żelazko. Czujnik wyłączający sprawia, że nie trzeba wciąż dolewać wody i nie prasuje się w oblokach nieustannie wydobywającej się pary. Wcale nie jest tak głosny (generator pary), raczej miło mruczy; mam żelazko o mocy 2800 W.Nie wypróbowałam jeszcze wszystkich funkcji lecz jestem zadowolona. Zależało mi na tym by szybciej prasować i z nowym żelazkiem tak jest. Moim zdanie bardzo dobra cena.

14.2.2016

żelazko jest rewelacyjne .Pierwsze prasowanie zrobilo na mnie ogromne wrażenie .Nie muszę używać siły własnych mięsni ( mam trochę uszkodzoną rękę), wyrzut pary tak duzy, ze wystarczy tylko raz, czasem 2 razy przejechać po zagnieceniach. oszczędza wodę, zdecydowanie mniej jej dolewam niż do mojego poprzedniego zelazka na tą samą ilość prasowania .Nie przeszkadza "turkotanie " włączającego się generatora pary

10.12.2015

Same plusy:) Najlepsze żelazko jakie kiedykolwiek miałam. Obawiałam się zakupu po przeczytaniu opinii na necie( że buczy, że głośne,że wodę zużywa) Mam ,używam i nie przeszkadza mi kompletnie to, że jest głośniejsze niż poprzednie żalazko,spokojnie można oglądać tv...prasuje 1000% lepiej niż mój stary Tefal. Wodę zużywa? fakt...ale nie ma takich zagnieceń, których by nie rozprasowało. Szczerze polecam

31.5.2014

Żelazko godne polecenia, dobrze się nim prasuje, posiada długi przewód zasilający, świetny design, pomijając dwa drobne szczegóły (stanowiące dla mnie dyskomfort) częste napełnianie zbiornika z wodą (ale przy takiej ilości wytwarzanej pary to niestety normalne) i lekko drażniący uporczywy na dłuższą metę hałas wydobywający się z pracującej pompki podającej wodę do parownika. Generalnie POLECAM ;)

23.5.2014

Powiem szczerze że nie liczyłam że dzięki posiadaniu żelazka Bosch polubię prasowanie .Zawsze tego nie nawiedziłam a teraz u mnie nastąpiła przemiana.Żelazko doskonale się nagrzewa ,wyjątkowo prasuje nawet ubrania wiszące-na wieszaku ,nie pozostawia błyszczących smug na ubraniach i nie cieknie z niego woda podczas używania niskiej temperatury.Teraz z doświadczenia mogę szczerze polecić .

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności