logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie First Austria 5633-4. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu First Austria 5633-4.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu First Austria 5633-4 liczba opinii klientów wynosi 261, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 258, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 2.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.10.2021

Moje pierwsze żelazko bezprzewodowe. Ogólnie jestem średnio zadowolona. Przyzwyczaiłam się już do odstawiania na podstawę, przecież i tak co chwilę muszę przełożyć prasowane ubranie. Mogłoby tylko być łatwiejsze wpasowanie w podstawę. Większym kłopotem podczas prasowania jest fakt, ze jednak lubi chlapnąć wodą w chwili pochylania go nad deską (oczywiście, złośliwie, zawsze na już wyprasowany fragment). Nie każdą rzecz mogę dosuszać żelazkiem, więc korzystam z wody tylko gdy bezwzględnie muszę. Wszystkie inne ciuchy prasuję na sucho. Wybierając żelazko sprawdzałam także ilość podawanej pary, zależało mi na możliwości jej regulacji. I taka jest, tylko pomimo ustawienia na małe parowanie,po skończonej pracy, na podłodze pod deską jest kałuża za skroplonej pary, która przez deskę skapuje na podłogę. Dobrze sprawdza się prasowanie z przypiętą podstawą (zasłony, pościel). Nic się nie zaczepia i nie zahacza.
jeszcze

9.11.2021

Całkiem niezłe żelazko bezprzewodowe. Na początku trochę ciężko trafić w podstawkę, ale idzie się przyzwyczaić. Trochę brakuje wskaźnika spadku temperatury, jak miałam w poprzednim żelazku. Widoczne jest dosyć szybkie stygnięcie, zwłaszcza przy prasowaniu dużych płaskich rzeczy (ręczniki, pościel). Jeżeli ktoś liczy na długie prasowanie bez odstawienia żelazka - to nie ta półka. Przy mniejszych rzeczach i tak trzeba je odwracać i przy okazji odstawiać żelazko. Szybko się grzeje, jest bardzo wygodne przy prawie codziennym prasowaniu.

24.7.2021

Jestem zaskoczona jakością. Żelazko leciuteńke. Prasuje świetnie. Krótkie, szybkie prasowanie ogarnia ale jakby się chciało prasować hurtem wszystko co się ma to system bezprzewodowy krótko trzyma pełną moc żelazka i za każdym razem trzeba by odkładać na bazę. Ale plusem jest możliwość prasowania razem z bazą, a wtedy ten problem znika lecz tracimy bezprzewodowość. Bez bazy po prostu nie mamy wieczne plączącego się i wszech obecnego kabla. Super sprawa.Ja jestem zadowolona.

29.4.2022

Żelazko trzeba co chwilę odstawiać na podstawkę, bo co chwilę się dogrzewa. Samo stawianie na podstawce też nie należy do wygodnych, bo podstawa żelazka ma inny kształt niż dolna część żelazka (jest bardziej trójkątna, a podstawka jest okrągła). Ale poza tym żelazko sprawuje się bardzo dobrze. Nie kapie z niego, para jest wytwarzana. Brak kabla jest rzeczywiście wygodny.

18.1.2022

Wygodne, jeśli codziennie się krótko prasuje jakąś bluzkę do pracy. Na dłuższe prasowanie funkcja bezprzewodowa mnie denerwuje, bo trzeba trafić w bazę (jak w czajnikach), ale po podłączeniu prasuje się bardzo dobrze. Żelazko ma bardzo dużą pojemność zbiornika na wodę, co jest bardzo na plus. No i cena bardzo dobra.

4.11.2021

Super żelazko! Piękny i designerski wygląd, fajnie że jest możliwość prasowania bez kabla i z Nim. Jeśli miałabym się przyczepić to tylko o to że jeśli prasujemy ze stacją ładującą to jest ona trochę duża i zawadza o ubranie przy prasowaniu, ale i tak fajne urządzenie. Polecam!

11.4.2022

Jak najbardziej polecam. aczkolwiek dla osoby uzależnionej od prasowania idealny nie jest. po odpięciu z Doka bardzo szybko się wychładza . a z podpiętym pracując ciągnie za sobą ubrania. nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona .

10.8.2021

Żelazko super! Myślałem, że żelazko bezprzewodowe to porażka??!! nie! Szybko się grzeje fajnie prasuje tylko trzeba nauczyć się trafiać w stację ale to nie problem:) Osobiście polecam! Nie cieknie z niego co najważniejsze.

18.12.2021

Jego bezprzewodowość jest rewelacyjna. Koniec z plączącym się kablem.Na jednym nagrzaniu na max-a można wyprasować cały ręcznik kąpielowy. Czasami trochę trudno trafić otworem we wtyczkę, ale praktyka czyni mistrza.

23.6.2022

Sredni ale dziala poprawnie. Poprzednio mialem w wersji Philips w duzo lepszej jakosci i z lepszych materialow ale trzy krotnie drozszy.Philips wycofal sie z produkcji niestety pewnie przepisy UE

21.11.2021

Żelazko jest super. Mocno grzeje i paruje. Można go używać z kablem i bez co jest bardzo wygodne przy np prasowaniu firanek bo nic się nie plącze. Polecam. Można śmiało porównać do droższych

25.12.2020

Świetny czajnik z funkcją prasowania.A tak serio.Żelazko bezprzewodowe działa swietnie bez kabla, ale można też prasować jak zwykłym żelazkiem. Podstawka wyglada jak ufo! Polecam!

26.10.2021

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Żelazko posiada duży zbiornik na wodę, szybko się nagrzewa i bardzo dobrze pracuje bezprzewodowo jak i na kablu.Zdecydowanie POLECAM!!!

14.4.2022

ogólnie dobrze ale czasem cieknie woda jak jest dużo wody w zbiorniczku, przy prasowaniu bezprzewodowo trzeba od czasu do czasu odłożyć ale jak ktoś nie robi maratonu to ok

17.10.2021

Bardzo udany zakup, żelazko dlugo trzyma temperaturę, na spokojnie na jednym nagrzaniu wyprasuje dwie koszulki, wygodne w użyciu, bardzo pojemny zbiornik na wodę

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności