logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie CA Gaming Gecco Czarny (CA1419). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu CA Gaming Gecco Czarny (CA1419).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu CA Gaming Gecco Czarny (CA1419) liczba opinii klientów wynosi 24, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

U mnie już jakiś czas ta klawiaturka działa i jakoś daje sobie spokojnie radę. Nie ma problemów z przyciskami ani membranami, chodzi wygodnie miekko, nie hałasuje w trakcie stukaniaw klawisze. Dodatkowo jeszcze ma na plus klawisze funkcyjne. Podoba mi sie też podświetlenie, nie jest natarczywe. Jakość wykończenia jak na te kilekadziesiąt złotych za nią jest moim zdaniem super w porządku. Dobrze sobie w graniu daje radę, przyciski są stosunkowo precyzyjne, spacja łapie dobrze na całej długości itp. Także jak za taką kwotę jest według mnie godna polecenia. Wysyłka ze sklepu tak jak opisane w jeden dzień, to też fajna sprawa generalnie. Polecam serdecznie zakup sprzętu.

Miałem kilka tanich klawiatur ale żadna nie działała tak precyzyjnie jak ta. Miłe zaskoczenie. Ma również ładnie wykończone przyciski, są tak zrobione że nie ma szansy raczej aby się cokolwiek starło w nich. Posiada też dodatkowe przyciski multimedialne do obsługi filmów/muzyki. Obudowa niezła, nie sprawia wrażenia jakby się miała rozpaść, a już trochę czasu z niej korzystam i nadal wygląda i działa jak nowa. Poza tym ma trochę wysunięty front, nie jest to typowa duża podpórka ale zawsze coś. Generalnie na zakup nie mogę narzekać, dobry produkt za niedużą cenę. Sklep też ma u mnie plusa za ekspresowe wysłanie jej

1.10.2021

W sumie przyjemna klawiatura. Dziwne jest to, że N-Key Rollover działa tylko na lewej stronie klawiatury. Jest cicha, dlatego kupiłem membranówkę. Ma czerwone podświetlenie, zamiast gejowskiego podświetlenia w formie stałej tęczy. Skoro nie mogę zmieniać barw, to niech lepiej będzie jednolita czerwień. Mogłaby mieć niższy skok klawisza. Przy mocnym wciśnięciu góra klawisza ląduje poniżej dołu sąsiadów. Za 65 zł polecam. Wrażenie sztywności konstrukcji też jest zaletą.

Bardzo dobry zakup w tej cenie. Klawiatura ma specyficzny design klawiszy, ale uda się przyzwyczaić. Podświetlenie ładne choć nie do końca łapie widoczność pod kątem, ale to nadaje efektu przejściowego, trochę jaśniej bliżej, trochę ciemniej dalej. Same klawisze super, klikają bardzo precyzyjnie.

Bardzo fajna klawiatura w przyzwoitej cenie. Nie musi mieć fajerwerkowych ledów by wyglądac stylowo. Czerwone podświetlenie nadaje jej charakteru, klawisze funkcyjne działają i po prostu klika się dobrze.

Bardzo szybka wysyłka ze sklepu. Klawiatura z fajnymi przyciskami multimedialnymi oraz nieźle wykonanym podświetleniem. Jak na niedrogi model membranowy to wszystko działa bardzo sprawnie na razie :)

Klawiatura pracuje bezawaryjnie już jakiś czas. Przyzwoita precyzja, wysokie klawisze, cicha i ładnie oświetlona. Plus za dodatkowe przyciski multimedialne. Bardzo fajna generalnie.

jak na membranowy model to precyzja przycisków jest okej, podświetlenie fajne i nienarzuca się mocno, póki co okej działa

naprawdę ładnie wykonana i podświetlona za taką kasę, na dodatek wyjątkowo ładnie membrany pracują w niej

Dojechała szybko, dobrze zapakwoana, ładna tania klawiatura, póki co nie miałem z nią problemów.

Dużo solidniejsza niż się spodziewałem. Co prawda to tylko prosta membranówka ale nieźle działa.

bardzo dobrze działą, przyciski jak na membrany są precyzyjne imho, fajne też podświetlenie ma

Niezła i nie obciążająca budżetu membranówka. Posiada fajne oświetlenie. Póki co mogę polecić

klawiatura (bardzo) wytrzymała i wygodna ale za to glosna , a pisząc szybko nie poręczna

17.6.2021

Nie jest idealnie nieblokująca... Nie da się wcisnąć jednocześnie Super+LShift+coś...

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności