logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie CA Gaming Lizard (CA1415HQ). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu CA Gaming Lizard (CA1415HQ).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu CA Gaming Lizard (CA1415HQ) liczba opinii klientów wynosi 33, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Pod kątem działania w tej cenie klawiatura jak najbardziej w porządku. Wykonanie całkiem niezłe, oczywiście biorąc pod uwagę cenę urządzenia bo nie ma co tu liczyć za mniej niż 2 stówki na jakąś aluminiową konstrukcję. Natomiast to było oczywiste, więc nie zaliczam tego do wad tak naprawdę. Plastiki wydają się okej, klawiatura jest stabilna, nie trzeszczy, nie wygina się w czasie naciskania klawiszy. Najmocniejszy jej punkt no to mechanika. Jeden z tańszych mechaników z RGB tak w ogóle, natomiast trzeba przyznać, że faktycznie klawiatura dobrze chodzi. Przyciski wysokie, ładnie wykonane, z podświetlenie od wewnątrz, do tego oczywiście najwazniejsze czyli mechanika. Solidnie klikają,łatwo wyczuć siłę nacisku aby przełącznik zaskoczył i to w taki naturalny sposób. Mam teraz w czasie grania o niebo mniej misclicków na klawie niż wcześniej na paru membranówkach które posiadałem. Także warto zapłacić, tym bardziej że niektóre membranówki potrafią nie kosztować mniej a są dużo mniej precyzyjne jednak.
jeszcze

Odczuwalnie głośniejsza od jakiegoś membranowego Logitecha ale nie dziwota. Fajny efekt że każdy klawisz ma swoje osobne podswietlenie RGB. Nie jestem jakims wybitnym graczem - raczej niedzielny ze mnie gracz niż profesjonalista. Mozna pobrac aplikację ze strony producenta przez co można sterować podświetleniem poprzez aplikację własnie - nie tylko skrótami klawiszowymi. Osobiście polecam - i tak gram w słuchawkach więc nie wyczuwam różnicy w korzystaniu.

Wygląda na żywo dużo fajniej niż na zdjęciach. Sama klawiatura jest naprawdę dobra, mimo niskiej ceny mechanika działa bardzo precyzyjnie i z odpowiednią siłą trzeba wciskać przełączniki. Mi bardzo pasuje, no i nie musiałem wydawać od razu po 4-5 stów na mechanika z RGB.

Całkiem fajny mechanik jak się okazało. Nie chciałem wydawać paruset zł od razu więc zaryzykowałem i zamówiłem ją. Jak na model za mniej niż dwie stówy - świetnie chodzi, fajnie klika, super się tego słucha :) Zaskakujaco dobrze się tez na niej pisze!

27.4.2021

Klawiatura bardzo wygodna wcale nie taka głośna co prawda nie ma programu do zmiany podświetlania klawiszy ale w tej cenie można przymknąć na to oko jedyny minus i gwiazdkę mniej daje za ,, sponiewierane '' pudełko

Fajna klawiaturka za fajna kasę , mega podświetlenie dość bajerancko to wygląda , po przesiadce ze zwykłej membranowki mam wrażenie że mega czuła jest świetnie się gra i pisze

Wszystko w sumie ma dobrze zrobione, przełączniki niezłę, oświetlenie spoko, brakuje mi tylko dodaktowych złączy

7.1.2020

Super klawiatura jak w takiej cenie, aktualnie nie mam sie do czego przyczepić.Klawiatura godna polecenia.

12.4.2020

Rewelka :) Świetnie się pisze i genialna do grania. Ponadto klawiatura posiada sporo opcji podświetlenia.

mogę po tygodniu na razie pozytywnie ocenić bo działa dobrze a jak będzie później to czas pokaże

na razie daję jej ocenę bardzo dobrą, mam nadzieję, że z czasem będzie tak samo dobrze działać

do grania robi robotę, zdecydowanie była warte tej ceny i ma bardzo ładne podświetlenie

Długo się zastanawiałem czy barć czy nie. Jak na razie po pierwszych testach jest ok.

podoba mi się dźwięk przełączników mechanicznych w niej, bardzo precyzyjna pod giekri

23.11.2021

Klawiatura dobrze wykonana, niestety czerwone przełączniki są dla mnie zbyt lekkie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności