logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie CLEANIC ANTIBACTERIAL Chusteczki odświeżające 15szt. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu CLEANIC ANTIBACTERIAL Chusteczki odświeżające 15szt.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu CLEANIC ANTIBACTERIAL Chusteczki odświeżające 15szt liczba opinii klientów wynosi 217, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 217, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.11.2018

Nie do końca jestem jeszcze w stanie ocenić ten produkt. Używam tego typu chusteczek. Znam firmę CleaniC. A cena jest bardzo zachęcająca. Więc daję kredyt zaufania. :-) Mogłyby mieć nieco lepsze zamknięcie. Ale w sumie ok :-)

25.3.2020

Dobrze nawilżone chusteczki dezynfekcyjne używam codziennie do dezynfekcji rąk,uchwytów szafek,klamek,blatów,kluczy,przycisków windy i.t.d.Cena rewelacyjnie niska i nie rośnie/ok 3 zł/ Polecam!

4.4.2018

Chusteczki skutecznie odświeżają w podróży i pozwalają zachować czystość. Dodatkowo mają działanie antybakteryjne co jest niezbędne w momencie, gdy nie ma możliwości umycia rąk. Polecam.

30.10.2018

Nie do końca jestem jeszcze w stanie ocenić ten produkt. Używam tego typu chusteczek. Znam firmę CleaniC. A cena jest bardzo zachęcająca. Więc daję kredyt zaufania. :-)

22.6.2018

Chusteczki są dobrze nawilżone, a skóra odświeżona w błyskawiczny sposób. Dokładnie oczyszczają i są bardzo przydatne podczas spacerów i wyjazdów :)

14.6.2017

Fajne chusteczki małe opakowanie idealne do torebki aby szybko się odświeżyć w podróży, na zakupach imprezie itp. Zapach bardzo przyjemny.

8.5.2020

Są doskonałe w sytuacji, kiedy nie można umyć rąk. Mieszczą się nawet w małej torebce. Jedyna wada - jest ich mało, zużywam w ciągu 2 dni.

15.12.2018

Chusteczki sprawdzają się szczególnie w podróży, sa wilgotne, ładnie pachną i nie wysychają jesli dokładnie zaklei sie otwór opakowania.

21.9.2017

Lubię je mieć zawsze pod ręką np. w torebce lub w schowku w samochodzie. Zajmują mało miejsca, są tanie ale bardzo praktyczne. Polecam

7.6.2017

Mała paczuszka pozwala schować je w torebce i przypomnieć sobie o nich dopiero wtedy, gdy będą na prawdę potrzebne.

30.6.2015

Niezastąpione chusteczki na podróż, wyjazd, czy spacer. Skutecznie działają. Cena bardzo przystępna. Warto.

11.9.2018

Świetnie sprawdziły się podczas podróży. Jedna chusteczka i malutkie rączki czyste. Nie podrażniają skóry.

3.4.2017

pozostawiają skórę oczyszczoną i odświeżoną, małe, poręczne opakowanie idealnie sprawdza się w podróży

13.4.2020

Chusteczki dobrze odświeżają ręce, a teraz każdy produkt antybakteryjny do rąk jest bardzo potrzebny.

14.9.2014

Przez dlugi czas sa wylgotne wiec mozna trzymac je dlugo. Zawsze pod reka dzieki malemu opakowaniowi.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności