logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Medisept Velox Spray Do Dezynfekcji Neutral 1 L. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Medisept Velox Spray Do Dezynfekcji Neutral 1 L.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Medisept Velox Spray Do Dezynfekcji Neutral 1 L liczba opinii klientów wynosi 423, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 292, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 131, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.10.2020

Bardzo dobry produkt. Mam go nie po raz pierwszy i wydaje się najlepszym środkiem do dezynfekcji przy sprzątaniu domu, dezynfekcji toalety czy klamek. Łatwy w użyciu, wystarczy spryskać, poczekać pół minuty i przetrzeć papierowym ręcznikiem. A przy tym zapach jest akceptowalny. I jest bardzo wydajny.

11.3.2020

Super jakość i trwałość płynu do dezynfekcji powierzchni (Velox Top AF). Płyn stosowany w szpitalach i aptekach, jako odkażający powierzchni z wszelkich bakterii i wirusów. Bardzo dobra marka produktu. Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności płynu i wysokiej jakości. Polecam wszystkim ten produkt !

23.7.2021

Zapach neutralny tylko w teorii bo po spryskaniu śmierdzi okrutnie spirytusem z domieszkami. Używam do dezynfekcji toalety (muszla, deska, kafelki itp.) i muszę szybko się ewakuować po użyciu bo aż zatyka...

11.3.2021

Środek sam w sobie dobry do dezynfekcji, ale zapach (jak pisali inni kupujący) nie jest przyjemny, wręcz drażniący i dość mocno czuć alkohol z dodatkami pozostałych składników.

25.8.2021

ładny zapach, a na dywany , pościel, firany- super! wystarczy spryskać i roztoczom śmierć! polecam bo jestem alergikiem i mikroby mnie dopadają, z tym płynem mam ochronę w domu

22.3.2021

zapach na początku duszący, mocny, nieprzyjemny. dopiero po chwili, gdy odparuje czuć lekko zapach grejfruta. ale liczę, że spełnia swoje zadania i to jest najważniejsze

22.11.2020

Bardzo dobry środek do dezynfekcji. Odpowiednia pojemność i przede wszystkim niedrażniący zapach to jak dla mnie główne zalety. Na pewno jeszcze kupię następne.

2.8.2021

Używam od lat. Sprawdzony produkt.Jednak tym razem otrzymałem z nieoryginalnym atomizerem i on bardziej sika płynem niż tworzy mgiełkę.

6.4.2021

Wydajny ,o dość ostrym ,ale przyjemnym,zapachu który nie utrzymuje się długo,nie przebarwia ubrań,nie klei się ,spryskiwacz solidny !

13.1.2021

Zamiennik Incidinu, mają podobny skład, jak i działanie, ale ten jest znacznie tańszy. Polecam (stosowałem w domu i w szpitalu).

14.11.2020

Genialny płyn! Świetnie czyści, zapach nie jest duszący. Myje i dezynfekuje dlatego niezastąpiony do mycia toalety. Polecam!

25.8.2020

Spełnia wymagania, posiada szereg odniesień do norm higieniczno-sanitarnych, adekwatny zakup w kontekście czasów pandemii.

8.4.2020

Rozpuszcza farbę, więc coś jest nie wporządku ze składem tego produktu, jakby aceton czy inny rozpuszczalnik był dodany

14.5.2020

Produkt bardzo dobry, ale na zakupione 4szt. spray-u otrzymałam tylko 1szt. atomizera, pozostałe sztuki to zapas.

26.12.2020

Płyn jest skuteczny. Wysycha dosyć szybko. Zapewnia wygodną aplikację z możliwością zmiany wielkości strumienia.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności