logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Medisept Velox Spray Neutral 1L. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Medisept Velox Spray Neutral 1L.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Medisept Velox Spray Neutral 1L liczba opinii klientów wynosi 312, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 312, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.1.2022

Jestem mile zaskoczony. Zapach jest rzeczywiście neutralny. Oczywiście w pierwszej chwili lekko, na prawdę lekko, czuć alkohol (w końcu to 94%), ale to z bardzo bliskiej odległości, właściwie trzeba nos przytknąć. Później na krótko zostaje nieokreślony (w pozytywnym sensie) zapach nieco przywodzący na myśl gabinet lekarski. Po kilku minutach wszystkie te węchowe atrakcje dają wrażenie zapachu świeżości i odkażenia ;-) Spryskiwacz działa kropelkowo lub efektem mgiełki, ale jest dość skupiony, co ułatwia aplikację na właściwy obszar. Jestem zadowolony i serdecznie polecam :-)

8.2.2021

Doskonałe rozwiązanie do dezynfekcji powierzchni, używam do dezynfekcji smartfona, włączników światła, klamek, blatów. Nie zawiera gliceryny i substancji zwilżających dłonie, dlatego nie powoduje zabrudzenia podobnego do lepkiego tłuszczu, które miałem na telefonie po dezynfekcji preparatem do dezynfekcji stricte skóry dłoni. Polecam

25.4.2020

zastąpi nawilżane chusteczki tej samej firmy. Chusteczki trzeba zużyć w ciągu 21 dni od otwarcia, a taki płyn w sprayu trzyma parametry znacznie dłużej, więc bardziej opłaca się kupić litr sprayu, niż chusteczki

4.7.2022

Doskonały środek do dezynfekcji stołów czy wałków do masażu ze skóropodobnych materiałów. Nie pozostawia plam lub smug. A do tego mam bardzo delikatny , przyjemny zapach. Prawie go nie czuć i nie przeszkadza.

16.11.2020

Bardzo przyjemny zapach jabłuszka. Nie czuć sztucznych domieszek. Dobry skład, a spryskiwacz ma 3 opcje, na czym bardzo mi zależało: zamknięcie, rozpylanie i spryskiwanie. Produkt wart swojej ceny, polecam.

29.6.2020

Znakomity płyn do dezynfekcji posiadający odpowiednie certyfikaty. Dostępny w wielu pojemnościach. Atrakcyjna cena, chociaż jak dla osoby prywatnej to i tak za wysoka. :-( Jednak polecam ten produkt.

24.3.2021

Produkt jest mega , najlepszy jaki kiedykolwiek miałam do dezynfekcji powierzchni. Zapach jest alkoholowy i nie unosi się długo ani nie dusi jak jest to w przypadku innych marek tego typu produktu.

15.2.2022

Stosujemy go w rodzinie już od początku "corony" i mamy bardzo dobre o nim zdanie - jak na taki "odkażacz", ma niezły i nie drażniący zapach. Bywa użyty do odkażenia dłoni - też może być.

28.10.2020

Bardzo dobry preparat do dezynfekcji. Używam go od ponad roku. Ma w składzie propanol, czyli alkohol bardziej bójczy dla drobnoustrojów niż etanol. Zapach znośny.

17.5.2020

Przyjemny zapach, skuteczność. Używam do dezynfekcji produktów kupionych w sklepie i stanowiska pracy (biurko, klawiatura, sprzęt) w czasach pandemii.

26.10.2020

Płyn bezzapachowy. Pompka nie jest dobrze przymocowana co skutkuje kręceniem się głowicy przy użyciu - jest to trochę nieporęczne. Reszta ok.

30.10.2020

Rewelacyjny produkt do dezynfekcji, zapach ok (nie śmierdzi) pomimo wysokiej zawartości alkoholu. Szybko i skutecznie działa.

29.5.2020

Nic dodać, nic ująćBardzo dobrze i szeroko się rozpryskuje(rozpyla) przez co dobrze pokrywa powierzchnię drobnymi kropelkami

20.4.2020

Tylko do dezynfekcji powierzchni, najlepiej używać w rękawiczkach. Podrażnia skórę (tak też deklaruje producent), polecam.

10.8.2020

łatwa dezynfekcja, usuwa tłuste ślady z powierzchni, nadaje się do dezynfekcji sprzętu komputerowego, laptopów, telefonów

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności