logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sanifine Płyn Antywirusowy Do Dezynfekcji Rąk I Powierzchni 5L. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sanifine Płyn Antywirusowy Do Dezynfekcji Rąk I Powierzchni 5L.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sanifine Płyn Antywirusowy Do Dezynfekcji Rąk I Powierzchni 5L liczba opinii klientów wynosi 338, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 336, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.10.2020

Bardzo dobry produkt. Praktycznie niewyczuwalny zapach alkoholu skłonił mnie do pomiaru jego zawartości w baniaku. Nie były to warunki labolatoryjne podawane ani dla urządzenia pomiarowego, ani wg normy producenta, ale wyszło z nich, że płyn ma minimum 70% zawartości alkoholu, więc nawet jak się okaże, że zawartość jest niższa od deklarowanej to jest i tak nadal wysoka. Produkt nie pozostawia tłustych plam na powierzchniach śliskich, a jedynie delikatną nutkę zapachu pomarańczy. Przy stosowaniu na blaty zapach intensywny, ale ładny i nie powodujący dyskomfortu. Baniak zapakowany w karton zwiększył szansę, że dotarł z całą zawartością do odbiorcy. Duży plus za wszystko.

30.6.2020

Płyn ma stężenie alkoholu 70%, więc swoje podstawowe zadanie powinien spełniać. Obawiałem się zapachu, który pozostaje po użyciu. Obecnie płynami dezynfekcyjnymi oblewamy wszystko i wszystkich a po użyciu niektórych łapie człowieka odruch wymiotny. Tu na szczęście zapach jest świeży i dość przyjemny. Na potrzeby gastronomii jak najbardziej ok. Po dodaniu odrobiny gliceryny powinien sprawdzić się również jako płyn do dezynfekcji rąk.

30.7.2020

Specjalnie szukałem płynu do powierzchni - bez gliceryny czy innych dodatków natłuszczających, które mają chronić ręce, ale zostawiają ślady na powierzchniach przedmiotów. Ten płyn nie posiada tych dodatków - powierzchnia nie tylko jest odkażona, ale także czysta!

3.6.2021

Bardzo dobry produkt, świetny do szklanych powierzchni, ma bardzo delikatny zapach, najlepszy z dotychczasowych jakie mieliśmy od czasu nastania pandemii i obowiązku dezynfekowania. Szczerze polecam.

22.1.2021

PURE HANDS antywirusowy płyn do dezynfekcji jest gotowym produktem do użycia z przeznaczeniem do higienicznej dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.

20.11.2020

Płyn sprawdza się świetnie i rzeczywiście nie wysusza skóry. Poza tym nie zostawia po sobie śladów. Ma bardzo przyjemny zapach choć jak dla mnie odrobinę zbyt intensywny.

14.3.2021

Zapach jest co prawda w miarę przyjemny, ale zbyt intensywny, więc się nie nadaje się do dezynfekcji maseczek ze względu na ślad zapachowy jaki pozostawia po wyschnięciu.

10.8.2021

Rewelacja. Znakomity płyn dezynfekcyjny bez dodatków. Po dezynfekcji resztkami z mokrego ręcznika papierowego można umyć okna - bez smug i zacieków. Kupię ponownie.

15.9.2020

Przyjemny delikatny winogronowy zapach , zawartość alkoholu w płynie między 73% a 75% bardzo dobry wynik, w moim przypadku nie wysusza rąk, szczerze polecam

8.3.2021

Pod względem chemicznym nie wypowiem się, bo nie jestem chemikiem. Natomiast zapach jest delikatny i przyjemny, i rzeczywiście nie zostawia po sobie tłustych plam.

19.11.2021

nie posiadajac lejka latwo wylac czesc produktu (jak opakowanie odrobine sie oprozni to idzie latwiej) zwzgl na specyficzna nieoptymalna konstrukcje opakowania

24.12.2021

Jest ok. Nalałem trochę wujkowi do dołączonej butelki i widziałem jak pryska sobie ręce. Wreszcie mogę podać mu rękę bez żadnych obaw. Polecam :)

22.10.2021

Ładnie pachnie jak na tego typu produkt i przy tym spełnia swoją rolę. Rozpylacz okazał się być napełniony, wiec kupujemy de facto 6 l płynu.

4.10.2020

Nie wiem w jakim stopniu zabija bakterie czy wirusy, ale na pewno ładnie pachnie, nie pozostawia tłustego osadu i ma idealną konsystencję.

15.11.2020

Płyn bardzo dobrej jakości. Nie pozostawia tłustych rąk jak płyny z gliceryna. Ma przyjemny zapach i nie wysusza skóry. Produkt na medal.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności