logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Płyn Do Dezynfekcji Rąk 5L Bomasept G. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Płyn Do Dezynfekcji Rąk 5L Bomasept G.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Płyn Do Dezynfekcji Rąk 5L Bomasept G liczba opinii klientów wynosi 663, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 650, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.5.2021

Między innym używam płynu do dezynfekcji butelek (papierowe opakowania) z mlekiem. Pryskam i przecieram te butelki płynem. Niestety zauważyłem, że gdy innym płynem ( z konkurencji - nie napiszę który) przecieram, farba- nadruki, schodza bardzo łatwo. Gdy pryskając i przecierając tym płynem, mało schodzi, tak jak by ten płyn był słabszy. Robiłem takie testy kilukrotnie i niestety wynik był ten sam. Pragne nadmienić, że nie wszystkie mleka mają takie opakowania z których schodzą nadruki. Nie będe pisał, które to mleko bo nie zamierzam nikogo reklamować. Nie jestem w stanie sprawdzić ilości procentów tego płynu, może inny, konkurencyjny jest mocniejszy. Trudno mi powiedzieć.Poza tym płyn nie jest tak śmierdzący jak inne,ma lekki zapach - ja wybrałem zapach poziomkowy.
jeszcze

18.3.2022

Płyn spełnia oczekiwania, czy dobrze dezynfekuje ciężko ocenić ale, ale sądząc po zapachu to powinien dobrze się sprawować w tym aspekcie. Co do właśnie zapachu czuć alkohol, ale nie ma tragedii jeśli wybierze się jakiś zapach ja wybrałem aloesowy bo w komentarzach ludzie polecali no i rzeczywiście daje rade, na początku tylko jak się popsika dłonie to czuć alkohol, ale później przechodzi to w ten zapach aloesowy. Także polecam produkt.

13.12.2021

Kolejny raz zakupiłem ten płyn. Generalnie jest super (winogrono). Tym razem nieco się jednak rozczarowałem. Baza alkoholowa słabej jakości (nie mam na myśli zawartości alkoholu tylko zapach) strasznie śmierdzi zaraz po użyciu, przebijając całkowicie zapach aromatu. Po chwili jednak ten przykry zapach się ulatnia i jest ok. Mając jednak porównanie z poprzednimi zakupami (inne partie produktu) - słabo...

2.11.2021

Produkt dobry. Szkoda tylko że jest rozcienczony do 70% alkoholu, bo według instrukcji trzeba aż 60 sekund rozprowadzac go po dłoniach. Przy stężeniu 80% trwało by to zapewne krócej. Zapach malinowy dosyć przyjemny ale winogronowy zbyt przypomina zapach denaturatu. Ale kazdy to odbiera inaczej.

25.8.2020

korek lekko się spocił w podróży, ale pojemnik był bardzo dobrze obwiązany i otekturowany, wyciek kilku mililitrów, szybko wysycha, nie klei się, zapach nalewki winogronowej, jestem zadowolony, używam małych pojemniczków 30ml do psikania również tego producenta

8.11.2020

Zapach, nawet przyjemny do użytku sporadycznego ale w przypadku regularnego stosowania bardzo przeszkadzaMierzyłem gęstość - jest prawidłowa więc prawdopodobnie zawartość alkoholu jest właściwaNie wysusza skóry, co świadczy o dodatku gliceryny

10.3.2021

Płyn jest ok, wersja aloesowa i poziomkowa nie zabijają zapachem. Jedyna wada taka, że w domyśle wysyłany jest w przepięknej opcji zapachowej pt. Alkoholowy, więc jeżeli zapomni się wysłać wiadomości to witaj kraino denaturatu :)

27.10.2020

Dobry żel, ma rzadka postać ale bardzo szybko się wchłania. Co prawda zapach nie przypomina gumy balonowej ale to pewnie przez to, że nuta alkoholu jest wybitnie dominującą. Bardzo polecam, świetny produkt w super cenie

10.8.2021

Dobra cena w porównaniu z dostępnymi na rynku płynami o podobnej pojemności. Rzeczywiście pachnie poziomka, ogólnie jak na środek z zawartością ponad 70% alkoholu zapach jest naprawdę ok.

22.10.2020

Świetna alternatywa dla płynów spirytusowych. Ten ma zapach winogron, który pozostaje na dłoniach nawet po wyschnięciu. Zapach mi odpowiada. Płyn nie klei rąk i ich nie wysysza. Polecam

13.6.2021

Wszystko super, ma mocny zapach alkoholu, a gdy ten wywietrzeje po spryskaniu to pozostawia lekki i przyjemny zapach. Faktycznie ma glicerynę, bo zostawia tłusty osad po spryskaniu.

27.10.2021

Po otwarciu myślałem, że go odrazu wyleję - tak dawał etanolem. Wystarczyło mu dać chwile i naprawde czuć poziomkę!Do tego chyba ma naprawdę jakieś dodatki, bo nie wysusza dłoni.

23.6.2021

Dobra jakość za rozsądną cenę. Już trzeci pojemnik kupuje i tylko i wyłącznie o zapachu alkoholowym. Przynajmniej wiem, że jest to dezynfekcja, a nie jakieś sztuczne aromaty.

1.12.2020

Genialny płyn do dezynfekcji, poziomkowy pachnie cudownie i absolutnie nie nachalnie. Podoba się nawet otoczeniu :) A płyn nie podrażnia bardzo problematycznej skóry. Polecam!

15.9.2020

Płyn spośród pozostałych płynów dezynfekcyjnych, które używałam wyróżnia się przyjemniejszym dla nosa zapachem. Dezynfekuje ręce właściwie. Chętnie polecę go znajomym.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności