logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Das Keyboard 4 Professional MX Brown US (DASK4MKPROSIL). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Das Keyboard 4 Professional MX Brown US (DASK4MKPROSIL).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Das Keyboard 4 Professional MX Brown US (DASK4MKPROSIL) liczba opinii klientów wynosi 15, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.5.2020

Klawiatura bardzo dobrze sprawdza się jednocześnie do pisania i grania, brak słyszalnego "kliku" jest dla mnie sporym atutem jednakże i bez niego można wyczuć moment aktywacji. Jedynym minusem jest oprogramowanie do sterowania podświetleniem i makrami - aktywacja makr (no chyba, że nie potrafię znaleźć innego rozwiązania za co i tak bym zabrał gwiazdkę) jest możliwa tylko poprzez zamienienie działania jakiegoś zwykłego klawisza np. F1-F12, nie można stworzyć własnego skrótu klawiszowego. W mojej poprzedniej klawiaturze (Razer Blackwidow) było to możliwe więc nie jest to jakieś wygórowane wymaganie.

27.6.2021

Polecam uzywam 2 dzien i nie moge sie nadziwić dlaczego nie przerzuciłem sie z membranowej na mechaniczną wcześniej . Klawiatura mała co na plus , solidnie wykonana , dość cięzka , nie slizga sie na biurku generalnie cos pieknego polecam.

1.4.2020

Bardzo dobra klawiatura gamingowa. Bardzo dobre przełączniki które są ciche i nie stukają jak maszyna do pisania! Świetny wygląd, bardzo dobre wykonanie, podpórka pod nadgarstki daje odpocząć dłoniom.... Polecam!!!!

10.4.2020

Mialem wczesniej starszy model Razera, zamienilem na ten model i nie ma lepszej klawiatury w tej cenie. Jedne z lepszych przelacznikow, sama klawiatura jest bardzo wygodna, do gier nadaje sie idealnie. Polecam!!

24.4.2020

Solidna, ładnie wykonana, podświetlana z podkładką pod nadgarstki. Cóż chcieć więcej... jest super, wszystko działa jak należy, brak uwag co do produktu.

16.2.2021

Polecam klawiature w 100% :) Właśnie pisze na niej tą opinie . Ledy ładne dźwięk klawaitury też przyjemny wszystko jest idealne jak na taką cenę .

20.11.2020

Bardzo dobrze brązowe przełączniki się sprawują, świetna klawiatura, w mojej ocenie można by było więcej metalowych elementów dodać

11.4.2020

Świetna klawiaturaSprawdza się do wszystkiego idealnieFantastyczne przyciskiNa taką cenę nie ma lepszej

24.4.2021

Świetna jakość wykonania, klawiatura jak na swoje gabaryty jest ciężka, ale mega wykodna i intuicyjna.

1.12.2020

Jestem zadowolony bardzo dobra klawiatura

10.6.2021

mam klawiaturę miesiąc i jest świetna

10.4.2021

Super polecam pod każdym wzgl

1.6.2021

Spełnia wszystkie oczekiwania

16.2.2021

Syn zadowolony z klawiatury.

12.5.2021

Polecam jestem zadowolony

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności