logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell Keyboard : Us (580-17667). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell Keyboard : Us (580-17667).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell Keyboard : Us (580-17667) liczba opinii klientów wynosi 250, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 203, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.10.2020

Świetna klawiatura. Od razu czuć jakość wykonania by Dell. Oczywiście jest to zwyczajna, prosta klawiatura, bez wodotrysków. A więc nie ma antighostingu, ale nie znaczy to, że nie można z powodzeniem na niej grać - w Wiedźminie często dusi się parę klawiszy na raz i nie zauważyłem problemów.Klawisze funkcyjne mają milimetrowy skok i odpalają aplikacje domyślne Windowsa, nie sprawdzałem jeszcze pod linuksem.Porty USB - 2.0, łatwo dostępne, do podpięcia pendrive wystarczy. Szkoda, że nie 3.0.Podparcie pod ręce stabilnie wczepia się w klawiaturę, ale można oczywiście bez. Klawiatura ma nóżki do ustawienia pochylenia.Przyjemna, lekko chropowata faktura klawiszy. Nie trzeszczy i nie ugina się pod naciskiem,nie ślizga się po biurku dzięki dość sporym gumowym wkładkom w podstawie (które nota bene nie wyglądają na zwyczajnie przyklejone, więc jest szansa że nie odpadną po paru miesiącach. Po ok tygodniu użytkowania, w tym przez lepko-tłuste paluchy dzieci stwierdzam, że brud się jej nie ima, nie pozostają smugi. Ale to zapewne się zmieni.Zasugerowałem się testem klawiatur który był zaprezentowany tutaj na morele.net - super sprawa. Na podstawie takiej prezentacji każdy mógłby wybrać sobie klawiaturę wg własnych upodobań, bo test pokazał nie która jest najlepsza - ale jakie są zalety i wady każdej z nich.
jeszcze

2.2.2018

Dość wygodna klawiatura (w pakiecie posiada podkładkę pod nadgarstki) z przejrzystym układem klawiszy, klawiatura wręcz klasyczna.Dodatkowe klawisze (poczta, przeglądarka, głośność i obsługa mediów) są bardzo przydatne. Zasadniczo potrzebowałem zmienić klawiaturę, żeby móc obsługiwać media z klawiatury i ta klawiatura spełnia moje oczekiwania w pełni. Ciekawe rozwiązanie regulacji głośności pokrętłem.Wyposażenie w dwa dodatkowe porty USB pozwala na łatwe podłączenie dodatkowych urządzeń (np. myszki) bezpośrednio do klawiatury - uwaga: nie sprawdzałem dopuszczalnej obciążalności portów USB a w innych opiniach widziałem, że nie są one zbyt wydajne.Stopki podnoszące klawiaturę nie są wysokie ale moim zdaniem są pomocne a ich solidność jest ich dodatkowym atutem.Przy normalnym użytkowaniu stopki nie powinny się przypadkowo zamknąć ani odczepić/ułamać.Minusem (ale w moim przekonaniu niedużym) jest głośność pracy klawiszy. Nie ukrywam, że są stukające jak w mojej starej i taniej klawiaturze Logitech.Polecam użytkownikom potrzebującym klasycznej klawiatury z dodatkowymi funkcjami. Osobom, którym zależy na cichej pracy klawiatury tego sprzętu nie polecam.
jeszcze

21.3.2020

Kupiłem zachęcony pozytywnymi opiniami. W pierwszym odczuciu klawiatura wydała mi się dość miękka, z mało wyraźnym klikiem. Jednak już po krótkim czasie użytkowania stwierdziłem, że jest naprawdę bardzo wygodna. Jest to w zasadzie model niskoprofilowy, ale z wyglądem i komfortem pracy typowym do klawiatur wysokoprofilowych. Klawiatura wykonana jest niemalże w całości z matowego, stwarzającego dobre wrażenie tworzywa. Uzupełniona jest o działający bez zarzutu hub USB z dwoma portami, dzięki któremu mogłem podłączyć mysz i uporządkować okablowanie w miejscu pracy. Otwierane nóżki, choć bardzo niskie, zapewniają optymalne nachylenie całości. Klawiatura jest uzupełniona o podpórkę pod nadgarstki.I to jedynie do niej można mieć minimalne uwagi - jej mocowanie jest mało ambitne, a producent zaoszczędził nieco na nóżkach, przez co uciskana w pobliżu zewnętrznych krawędzi ugina się nieco pod ciężarem dłoni.
jeszcze

11.10.2017

Ogólnie dobra klawiatura, ale myślę, że w ocenie klawiatur ważne są indywidualne przyzwyczajenia i dlatego kilka subiektywnych przestróg.Klawiatura służy mi głównie do pisania, w ogóle nie gram. Od ponad 20 lat używam tradycyjnej klawiatury marki Escom, podobnej do Cherry Business G83-6104. Po kilku miesiącach nadal słabo pasuje mi pisanie na Dell-u, wolę starą klawiaturę. Klawisze Dell-a są jednak miękkie i skok jest dość krótki.Specjalna pochwała za rolkę do regulacji głośności - bardzo wygodna sprawa. Natomiast specjalna krytyka za brak sensownej regulacji pochylenia. Odchylane skrzydełka mają minimalną wysokość i prawie nic nie dają.Osobiście zdecydowanie wolę bardziej pochyloną klawiaturę.
jeszcze

12.12.2020

Uwielbiam tę klawiaturę, zwłaszcza pokrętło do regulacji głośności oraz wyjście USB na myszkę.Jedynym ewidentnym jej problemem jest słaba sztywność połączenia przewodu z wtykiem USB. Objawia się przerwami w działaniu (chwilowe odłączenie sprzętu). Zwalczam to poprzez odpowiednie ustawienie i oparcie nadmiaru kabla na obudowie, ale z uwagi na konieczność przepinania go między stacjonarką, a laptopem jest to irytujące. Załączam zdjęcie porównujące badziewny kabel tej klawiatury z kablem mojego mikrofonu.Mam nadzieję że producent będzie kontynuował produkcję tego modelu, zmieniając jedynie kabel, wtedy chętnie kupię ponownie kiedy obecna się wysłuży.

23.7.2018

Klawiatura bardzo poręczna do pisania, pracy w programach biurowych a i w mniej wymagających grach spisuje się dobrze.Klawiaturka dość cicha (osobiście słucham często muzyki więc mi głośność totalnie nie przeszkadza).Po pół roku klawiatura wciąż wygląda jak nowa a nie oszczędzam jej, wszystkie klawisze wciąż bardzo czytelne.Pracują bez zacięć, klawisze multimedialne fajny dodatek nawet przydatny czym bardziej że ich rozmieszczenie jest ergonomiczne choć wolałbym aby były też jako klawisze membranowe a nie takie na "klik". (ot taki mały szczegół)Generalnie klawiatura nie ma wad, za taką jakość warto zapłacić niż wymieniać klawiaturę co wypłatę :P

Dobra klawiatura do pisania, średni skok klawiszy, średnia siła nacisku. Dosyć cicha jeśli delikatnie uderzamy w klawisze. Przy szybszym pisaniu lub mocniejszym uderzaniu słychać stuki taniego plastiku, co wynika z tego że klawisze mają małe luzy na prowadnicach. Częsciowo sprawę załatwia posmarowanie wazeilną po prowadnicach, ja jednak spodziewałem się trochę większego komfortu pisania. Osobiście moge tą klawiature porównać do lekko ulepszonej wersji taniego logitecha. Jak szukasz klawiatury laptopowiej lub premium to nie jest klawiatura dla ciebie, w innym przypadku sprawdzi się dobrze.

4.2.2018

Dobra klawiatura do pisania, średni skok klawiszy, średnia siła nacisku. Dosyć cicha jeśli delikatnie uderzamy w klawisze. Przy szybszym pisaniu lub mocniejszym uderzaniu słychać stuki taniego plastiku, co wynika z tego że klawisze mają małe luzy na prowadnicach. Częsciowo sprawę załatwia posmarowanie wazeliną po prowadnicach, ja jednak spodziewałem się trochę większego komfortu pisania. Osobiście moge tą klawiature porównać do lekko ulepszonej wersji taniego logitecha. Jak szukasz klawiatury laptopowiej lub premium to nie jest klawiatura dla ciebie, w innym przypadku sprawdzi się dobrze.

3.5.2016

Klawiaturę kupiłem po nieudanym zakupie klawiatury Microsofta. Klawiatura Della jest o niebo lepsza i funkcjonuje tak jak powinna. Pisze się na niej dość przyjemnie. Nie jest to super wypasiona klawiatura mechaniczna za 500zł, a prosta klawiatura multimedialna do 100zł, gdzie do tej pory zajmuje 1. miejsce spośród tych które już przerobiłem (a było ich całkiem sporo). Jeśli ktoś szuka klawiatury tylko do pisania, bez światełek, designu i nadmiaru bajerów. Jeśli klawiatura ma zapewnić doskonały komfort pracy za małe pieniądze, to z czystym sumieniem polecam :)

30.11.2018

Bardzo wygodna klawiatura o niesamowicie przyjemnym skoku klawiszy. Jakość wykonania w tej cenie pozostawia konkurencję daleko w tyle. Rolka regulacji głośności pozwala na jej szybką i płynniejszą niż za pomocą standardowych przycisków regulację. Bardzo fajnie, że w zestawie dostajemy również podpórkę pod nadgarstki.Wadą mogą być nieco niskie wsporniki do regulacji kąta nachylenia klawiatury, ale zadbano tutaj o taki szczegół, aby nawet na tych "nóżkach" umieścić nasadki antypoślizgowe dzięki czemu klawiatura świetnie trzyma się biurka.

7.9.2018

Bardzo sobie chwalę tę klawkę. Mam ją w pracy i w domu, działa bez zarzutów.Analogowa rolka do manipulowania głośnością to cudowny wynalazek. Kiedy ogladasz film lub wideo na YT fullscreen... nie bawisz się w szukanie głośniczka myszką, ani w klikanie guzików [+] [-], tylko kręcisz rolką, szybko, wygodnie zjedziesz do 0 lub do MAX. Oczywiście możesz też włączyć szybki MUTE klawiszem funkcyjnym obok rolki.Kalkulator za przyciskiem F4 - da się włączać po ciemku, na czuja. Nie zamieniłabym tej klawki na inną.

2.7.2020

Tylne porty USB klawiatury to jedna wielka ściema. Klawiatura ma pojedyncze łącze USB i żeby takie porty działały, kabel musiałby mieć dwie końcówki. Reklamowałem oczywiście klawiaturę i dostałem nowy egzemplarz... Również z niedziałającymi portami. Niezła wpadka Della wypuścić tak nieprzemyślane urządzenie. To jednak mały minus, sama w sobie klawiatura jest bardzo wygodna i ergonomiczna, bardzo polecam. Jeżeli jednak ktoś koniecznie musi mieć porty USB do urządzeń w klawiaturze to srogo się zawiedzie.

24.10.2019

Ogólnie bardzo przyjemna w użyciu klawiatura. Swietnie rozwiazane klawisze multimedialne.Dwie negatywne kwestie, ktore moga miec dla _niektorych_ znacznie:* key rollover bywa na poziomie 3 (np. klawiatura nie rejestruje kombinacji typu enter, shift,t czy ctrl,shift,shift itp). Rzadko sie zdarza, by klawiatura radzila sobie az tak zle.* naciskajac plasko kciukiem spacje czy lewy alt czuje sie, ze ramka klawiatury jest troche za wysoko

6.10.2018

Bardzo dobra klawiatura w tej cenie. Rozkład klawiszy jest jak najbardziej prawidłowy. Dobrze zaprojektowany kształt sprawia, że zajmuje mało miejsca jak na klawiaturę multimedialną. Jedyny detal do, którego mógłbym sie przyczepić to rolka do zmiany regulacji głośności - uważam, że powinna obracać się góra-dół. Klawiatura nie należy do cichych ale mnie to zupełnie nie przeszkadza a nawet sie podoba lekkie klikanie ;).

13.8.2021

Klawiaturka top, skromna a ma na guziku np. kalkulator i głośność na ROLCE :) kupilam już tę klawiaturę 4ty raz.Poprzednie zalewałam coca cola w sztos i nie chcialo mi sie czyscic, nie że sie psujo.Wyobrazasz sobie, ze ogladasz film i chcesz podglosnic znacznie? albo sciszyc znacznie? bez klikania, bez pstrykania guzikami + i - ?Tutaj rollniesz rolką i zrobione. Uwielbiam to rozwiazanie i polecam sprobowac

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności