logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US biała (545-BBCH). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US biała (545-BBCH).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US biała (545-BBCH) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.2.2020

Testowałem różne klawiatury z różnemi przełącznikami (logitechy, corsairy, steelseriesy). W końcu, trochę przez przypadek trafiłem na tę. I okazała się znakomita, jak dla mnie oczywiście. Klasyczny układ klawiszy (wersja US, z długim lewym shiftem i enterem). Świetna jakość wykonania (aluminium), piękne podświetlanie i przede wszystkim klawisze cherry mx low profile red - liniowe, o dość krótkim skoku i niskim profilu, co ważne - ciche (jak na mechanika), wyraźnie cichsze od zwykłych redów (nie wiem z czego to wynika, może wpływ ma materiał klawiatury). Dodatkowo pokrętło regulacji głośności, gruby przewód i gniazdo USB. No i sama klawiatura wygląda naprawdę ładnie - elegancko, ale też z pewnym "polotem".Polecam.
jeszcze

5.12.2021

Szybko i konkretnie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności