logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US czarna (545-BBCL). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US czarna (545-BBCL).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US czarna (545-BBCL) liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.3.2022

Przesiadłem się z Dell KM616 więc trudno cokolwiek porównywać...dwa różne światy. Klawiatura solidna, ciężka i jak na mechaniczną cicha. Komfort pisania bardzo wysoki z racji odpowiadających mi niskoprofilowych klawiszy, które pracują miękko, nie tak twardo jak w niektórych Razerach, ale to rzecz gustu. W grach wymiata, bardzo precyzyjna. No i to podświetlenie...kabel z podwójnym USB jest wręcz mocarny i w solidnym oplocie. To nie ma prawa szybko się rozpaść. Polecam.

27.5.2021

Bardzo wysoki komfort użytkowania klawiatury. Świetne funkcje (dedykowane podświetlenie dla każdego klawisza i jeszcze wiele innych funkcji). Bardzo przyjemna i wygodna przy pracy z komputerem. Jest SUPER. - P O L E C A M -

1.5.2022

Klawiatura solidna i funkcjonalna :). Bardzo wysoka jakość wykonania :). Bardzo przyjemna w użytkowaniu :). Jednym słowem rewelacja :). Gorąco polecam :). Pozdrawiam serdecznie :). Agnieszka :).

8.5.2021

Klawiatura spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest nisko profilowana, dzięki czemu praca na niej jest wyjątkowo wygodna. Zdecydowanie polecam.

7.2.2022

Fajna klawiaturka. Podświetlenie bardzo ładnie się prezentuje.

5.12.2021

Działa świetnie, szybko i konkretnie!

29.1.2021

Polecam Bardzo dobra klawiatura

7.2.2022

polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności