logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell KB216 Biały (580-ADEG). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell KB216 Biały (580-ADEG).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell KB216 Biały (580-ADEG) liczba opinii klientów wynosi 87, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.4.2022

Działa bardzo dobrze.Liczyło się dla mnie, aby klawiaturaa) była biała,b) miała czytelną czcionkę na klawiszach, klasyczny układ klawiszy, bez multimedialnych cudów i z klawiaturą numeryczną,c) była biała :)ponieważ:a) jest dla córki,b) głównie do nauki, stąd wymóg prostoty,c) kolorem pasuje do białej obudowy, białego monitora i podkładki pod mysz, oraz różowego biurka i różowej myszy :DJedyny minus dla mnie, to usunięcie klawisza Print Screen (wraz ze scroll lock i pause, które mogę przeboleć, choć znam programistów, którzy by za nimi płakali), wsadzenie w ich miejsce sterowania głośnością, a wspomniane funkcje przełożono na Insert, Home i PageUp, i aby je uruchomić,trzeba przytrzymać Fn.Dla człowieka który przywykł robić zrzuty ekranu pacnięciem Print Screena to jest spory minus.
jeszcze

26.11.2018

Rewelacja, czuć jakość, miałem klawiaturę RAPOO, która była droższa od tego Della, a jakościowo nawet nie ma co porównywać. Szczególnie moje serce skradła opcja umieszczona na klawiszu ESC, czyli możliwość włączenia na stałe klawiszy Fn umieszczonych między F9, a F12. Petarda.Co do głośności, to nie nazwałbym jej jakąś ultra cichą, nic mimo wszystko nie pobije klawiatury notebookowej. Tutaj owszem - jest cicho, ale to wynika raczej z wysokiej jakości materiałów i wykonania, nie z żadnej technologii.

9.6.2016

Klawiatura sprawdza się doskonale. Jakiś czas temu miałam identyczną jednak w wyniku niefortunnych zdarzeń została zniszczona. Postanowiłam więc poszukać takiej samej. W kazdym innym miejscu ceny były bardzo wysokie, wtedy koleżanka poleciła mi sprawdzenia na empiku. I tu nastąpiło miłe zaskoczenie gdzyż znalazłam ją i to w bardzo atrakcyjnej cenie.

11.6.2021

Za tę cenę to naprawdę ideał. Świetna klawiatura z małym skokiem. Pisanie prawie jak na laptopie, ale jest więcej przestrzeni. Po latach używania podobnych klawiatur nie udało mi się przekonać do wysokich przycisków (wydałem kasę na inny sprzęt, droższy, żałuję). Biały kolor nieco niweluje potrzebę podświetlenia.

28.12.2020

Bardzo fajna klawiatura. Ma taki skok klawiszy, jaki szukałem tzn. pomiędzy klasyczną klawiaturą o wysokim skoku, a płaską klawiaturą laptopów. Odpowiednio miękka, ale jednak o pewnym naciśnięciu klawisza. Jestem zadowolony :)

6.3.2019

Cicha klawiatura typu slim, ale niestety trochę się ugina, może dlatego że jest lekka i ma bardzo niski profil więc plastik musi być cienki aby w ogóle dało się tak cienką klawiaturę zrobić

26.10.2021

Po pierwszym użyciu widać że jakość jest na wysokim poziomie . Skok klawiszy niemalże identyczny jak w produkcie od ludzi z jabłkiem . Polecam Della . Do biura raczej , mniej do gamingu

15.8.2019

Działa bardzo dobrze - wygodnie się pisze i wygląda całkiem fajnie. Mimo wszystko nie powiedziałbym żeby była zauważalnie cichsza od normalnych klawiatur membranowych.

20.5.2019

W tej cenie nic lepszego nie ma. Wygodna, cicha, świetne klawisze multimedialne. Zamówiłem właśnie drugą, bo pierwszą zalałem. I trudno, za 45zł można wymieniać ;)

24.10.2021

Sama klawiatura w porządku. Dosyć cicha. Układ klawiszy Italiano... w komplecie naklejki do zmiany na qwerty. Nadruk na naklejkach mógłby być jednak trwalszy.

20.8.2021

Bardzo dobra klawiatura. Naklejki spolszczające zaskoczyły mnie na plus - rzeczywiście fajny materiał i bardzo dobrze 'stapiają się' z czernią klawiszy.

28.10.2019

Nie można używać shiftu+spacji w tym samym momencie, co przeszkadza w graniu. Jednak za taką cenę super klawiatura, z wygodnymi i cichymi klawiszami.

14.9.2021

Nowa, Idealna. Klawisze prawie płaskie ale mają bardzo przyjemny skok. Jedyna uwaga kabel wygląda na cienki ale za parę lat wystawię mu ocenę.

30.8.2018

Calkiem nie zle, ale chcialbym by klawisze naciskaly bardziej delikatnie. Pozatym nic specjalnego bym od tej klawy nie oczekiwal

22.10.2020

klawiatura taka sobie-klawisze ciezko i wolno dzialają- oddalam i zamowilam microsoft 600, lepiej wykonany i plynnie chodzi,

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności