logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell Zestaw KM7120W (580AIWM). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell Zestaw KM7120W (580AIWM).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell Zestaw KM7120W (580AIWM) liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.7.2021

Klawiatura jest dosyć ciężka i stabilna, posiada podnoszone nóżki z tyłu (co nie jest standardem w tym rozmiarze), jakość wykonania jest świetna, nic nie skrzypi, spasowanie jest idealne. Klawisze mają przyjemny skok, są identyczne na wielkość z moimi w laptopie i są ciche. Wbrew wyglądowi - obudowa klawiatury jest plastikowa co niekoniecznie jest minusem.Mysz jest za to lekka, posiada gumowane boczki i dużą czułość. Fajnym rozwiązaniem jest magnetyczne "wieczko" dające dostęp do wnętrza myszy w celu wymiany baterii ale też czyszczenia z kurzu. W przeciwieństiwe do Logitecha tutaj nie trzeba odrywać ślizgów żeby mysz wyczyścić.Za cenę ok 200-250 zł nie ma lepszej.

17.2.2022

Mam obie wersje tej klawiatury, tą wąską i szerszą z oddzielonymi strzałkami. Przed zakupem zastanów się, jak często używasz strzałek i nie idź na zbyt duży kompromis wygoda vs cena. Ta tańsza wąska wersja ma fatalną ergonomię po prawej stronie ale jest bardziej kompaktowa i lepiej się obsługuje/przechowuje na kanapie ;) Generalnie klawiatura i mysz są bardzo dobra jakościowo. Na tyle, że kupiłem 2 komplet do innego mieszkania. Aha i dioda na przyciskach gaśnie po kilku sekundach, więc nie licz, że zawsze będziesz wiedział czy caps i num lock jest aktywny - trzeba klikać żeby sprawdzić.

22.3.2022

Klawiatura do pisania super. Mocno wyczuwalny skok klawiszy i bardzo cicha. Przeszkadza trochę brak separacji klawiatury numerycznej np jak w modelu: km714. Myszka tylko ok, dość głośny klik. Całość fajnie łączy się po bluetooth, a w przypadku polaczenia z laptopem DELL Latitude od razu wyświetla się panel do ustawienia klawiszy funkcyjnych. Ogólnie wart swojej ceny, choć wolę KM714, który mam na drugim biurku.

27.1.2021

Dell to sprawdzona marka i nie zawiodłem się - klawiatura jest bardzo wygodna, pracuje praktycznie bezgłośnie, skok klawiszy optymalny. Jest możliwość przełączenia, czy klawisze funkcyjne działają domyślnie jako F1-F12, czy jako multimedialne. Mysz precyzyjna i wygodna, bardzo dobrze leży w dłoni. Zestaw optymalny, gdy w miejscu pracy nie ma miejsca na pełnej wielkości klawiaturę.

28.4.2021

Klawiatura świetna, precyzyjnie wykonana, na baterie AAA więc nie ma problemu z wymianą po kilku latach. Zestaw można łączyć równocześnie z kilkoma urządzeniami. Myszka średnia, nie lata po ekranie jak nawiedzona, trzyma pozycję. Nawet można zagiercować na niej. Klawiatura bardzo wysoki komfort pisania, taki pro, z pewnością lepszy niż w większości laptopów.

12.8.2022

Do ideału brakuje podświetlenia klawiszy klawiatury. Brak podświetlenia ma gwarantować dość długi czas pracy klawiatury na jednym komplecie baterii...zobaczymy. Po przesiadce z klawiatury o standardowych wymiarach, ta wymaga przyzwyczajenia. Mysz, sprawia wrażenie wykonania w gorszej jakości niż sama klawiatura. Jej ergonomia porównywalna z Logitech G305.

11.7.2022

Naprawdę klawiatura warta swojej ceny. Jak ktoś się przyzwyczaił do klawiatury laptopa DELL to ta będzie idealna, ten sam rozmiar. Wszyscy piszą, że myszka słaba i skazałem ją na straty jeszcze przed rozpakowaniem a jednak jest super. Polecam

1.8.2021

Rewelacja. Klawisze chodzą faktycznie cicho i lekko. Mysz dobrze leży w dość dużej dłoni. Plus za dodatkowe funkcjonalności typu ruch scrollem w prawi/lewo i możliwość ich dowolnego ustawienia do odpowiednich funkcji (np. kopiuj, wklej).

13.2.2022

Jedyna wada to klawisz num lock blisko backspace i często w niego trafiam zamiast w backspace. Parowanie z 3ema urządzeniami bez problemu Działa na linux, windows, czy na chromecast (poprzed dongle).

8.2.2022

Super, bardzo dobre połączenie, wygodne w użyciu, bez problemu łączy się z więcej niż jednym urządzeniem. Sprzęt wysokiej klasy.

22.6.2021

B. dobra alternatywa dla Logitecha MX, którego komplet też posiadam. Dell jest tańszy, a wcale nie jest zauważalnie gorszy.

26.3.2021

Klawiatura super. Bardzo cicha. Obudowa sztywna. Myszka bardzo bardzo przeciętna, wylądowała w szufladzie a nie na biurku.

27.2.2021

Po 3 tygodniach uzytkowania klawiatura wciaz wydziela nieprzyjemny zapach. Nie wiem czy to normalne ale troche przeszkadza

10.1.2021

Bardzo fajna klawiatura i mysz. Przyciski płaskie, o krótkim miękkim skoku. Dość ciężka przez to stabilna. Polecam

26.3.2021

Szczerze klawiatura jest cicha.. Ja mogę spokojnie żyć w salonie i posłuchać film a mąż może pracować w domu :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności