logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Siekiera X7 + Ostrzałką Xsharp (121420+120740). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Siekiera X7 + Ostrzałką Xsharp (121420+120740).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Siekiera X7 + Ostrzałką Xsharp (121420+120740) liczba opinii klientów wynosi 261, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 250, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.1.2019

Do działania absolutnie nie można się przyczepić, ostrzenie jest bardzo efektywne. Minusem jest bardzo delikatny mechanizm przełączania między ostrzeniem siekier a noży - bardzo łatwo sam przeskakuje i bywa to trochę denerwujące - nie zauważyłem żadnej możliwości zablokowania go. Podczas ostrzenia siekiery też wydaje mi się, że lepiej aby całość była trochę większa i masywniejsza ale nie wpływa to znacząco na walory użytkowe - po prostu trochę mniej wygodnie niż by mogło być. Może to moja nieumiejętność.

21.2.2020

Bardzo dobrze wykonana, odporna na wszystko, bardzo prosta obsługa, pierwsze ostrzenie powoduje ukształtowanie ostrza (powierzchnia ostrzona noża), każde kolejne to już zabawa, po zmianie ustawienia na siekierę ta sama czynność, pierwsze ostrzenie wymaga paru energicznych ruchów, póżniej sprzęt sam rąbie Polecam

19.11.2014

Kupiłem działkę, na której rośnie pełno starych drzew owocowych do wycięcia (twardych). Siekierka idealnie pasuje do odcinania kilkucentymetrowych (grubość) gałęzi oraz do "dziabania" drobnych gałęzi na pieńku :) . Wypróbowałem przy ścięciu całej śliwy - poszło bardzo łatwo ale trzeba się namachać.

17.9.2019

Kolejna kupiona sztuka. Wszystkie sprawują się bardzo dobrze (pierwsza służy już 3 lata i nadal świetnie ostrzy noże kuchenne). Nie miałem okazji testować na siekierach. Prawdopodobnie taki sam kamień ostrzący, co w modelu Roll Sharp.

3.5.2020

Super! Specjalnie szukałem ostrzałki do siekier i choć niewielka, to daje radę. W kuchni natomiast już nie słyszę ciągłego narzekania, że żona ma tępe noże - ostrzenie noży jest niezwykle proste i skuteczne. Polecam.

12.8.2019

Elegancko ostrzy, kila pociągnięć i nóż ostry jak trzeba. Ładnie wykonany, dobrze się prezentuje. Osobiście nie ostrzył bym tym siekiery (ewentualnie bardzo małe) ale małe i duże noże ostrzy bardzo dobrze!

14.1.2019

Świetna. Kilka ruchów i nóż jak brzytwa (która pewnie też by naostrzyła). Ciekawy mechanizm przesuwny - jeden ruch i możemy naostrzyć też siekierę albo inny wyszukany nóż kuchenny ;)

14.5.2020

Bardzo dobra jakość, do ostrzenia noży świetnie się sprawdza, rodzina również korzysta z takiego urządzenia zarówno do noży jak i do siekiery - sprawdza się bardzo dobrze, polecam!

29.6.2020

Zdecydowanie najlepsza ostrzałka jaką dotąd mieliśmy. Zarówno do wszystkich typów noży jak i do siekiery/toporka. Polecam. Za tę cenę bardzo dobra jakość.

6.11.2020

Super maszynka, ostrzy wszystko jak wściekła. Na sam jej widok noże w kuchni już się cieszą. Siekierkę Fiskarsa też bez problemu robi na brzytwę.

27.4.2020

Nie było efektu zaskoczenia, generalnie lepiej ostrzą ostrzałki krążkowe po 20 zł. Mam nadzieję że chociaż dłużej posłuży bo ostrzy przeciętnie.

13.7.2022

Kolejna ostrzałka od tego producenta. Kupiłem kolejną, gdyż jest bardzo dobra, jednak jeśli się dużo korzysta z noży wystarcza na około 2 lata.

23.3.2021

Bardzo przyjazna w uzyciu, estetyczna . Noże kuchenne ostrzy skutecznie . Na siekiery zbyt delikatna ale polecam, szczególnie dla pań.

9.4.2020

Na razie ok. Wykonanie solidne. Choć spodziewałem się że będzie ostrzyć noże na brzytwę. No cóż.. pewnie trzeba poprawić technikę

14.2.2020

naostrzy noz ale daleko jej do ostrzalek z prawdziwego zdarzenia. uzywam na razie ok miesiaca, ciekawe jak dlugo pociagnie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności