logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars X10 S 121443. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars X10 S 121443.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars X10 S 121443 liczba opinii klientów wynosi 232, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 155, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 75, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.6.2016

Fiskars to sprawdzona przeze mnie marka. Narzędziami tego producenta posługuję się już ponad 10 lat, Być może cena nie jest najniższa w porównaniu do innych producentów, aczkolwiek za tą cenę kupuję jakość, którą produkty innych producentów nie posiadają. Ponadto muszę podkreślić, że narzędzi są super ergonomiczne, praca nimi przez kilka godzin dziennie mniej męczy. Szczerzę mogę polecić produkty marki Fiskars do prac ogrodniczych, jak się sprawują inne produkty np. akcesoria kuchenne tego nie wiem aczkolwiek można założyć, że podobnie. Słowem Polecam!

9.3.2021

Siekiera rewelacja,świetnie rąbie drwa ,jest naprawde dobrze wyważona ,ostra,trzyma się ja pewnie ,nie ślizga się.Po pierwszym sęku został ślad ,ale to nie jest wada siekiery ,tylko ponoć trzeba stępić ją do zera i naostrzyć ponownie ,a wtedy odkryje się ta bardziej zahartowana mocniejsza,odporniejsza stal.Polecam dokupić świetna ostrzałke fiskarsa do siekier i noży .....naprawde warto.Siekierę kupiłam dla męża na prezent....jest mega zadowolony?

28.9.2021

Bardzo ostry toporek, a przy tym lekki i dobrze wywarzony. Swobodnie leży w jednej ręce. Używam go do obcinania gałęzi i ku mojemu zdumieniu radzi sobie nawet z grubszymi (o średnicy 5-6cm). Spodobała mi się tak bardzo, że stwierdziłem iż najwyższy czas wymienić siekierę do łupania drewna... model X27 dołączy wkrótce do moich narzędzi :)

31.10.2020

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Ostrze jest dość wąskie be porównaniu z moją poprzednia ale już się przyzwyczaiłem. Bardzo ostra, dobrze wyważona, kolorowa rączka dzięki której w końcu nie gubię jej w runie leśnym podczas wycinki.

26.11.2021

ostra jak cholera! poręczna i dobrze wykonana! polecam do codziennych prac koło domu czy w ogrodzie. po zarejestrowaniu w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie fiskars otrzymuje się 25 lat gwarancji - warto z tego skorzystać :)

27.7.2018

Siekiera idealna do ciecia mokrego, stalego drzewa, mniejsze i sredniej wielkosci drzewa tnie bez problemow, odradzam robanie drewna gdzie moga byc metalowe gwodzie czy inne elementy, bo ostrze moze sie o nie latwo niszczyc.

24.4.2022

Siekierą troszkę gorzej się rąbie, ale ciosanie robi idealnie. Trzymanie jest bliskie ideału. Przy poddźiabywaniu trzeba uważać żeby w nogę nie trafić jednym słowem jak się rąbie to siekiera jest nie do zatrzymania.

4.3.2022

Bardzo dobrze wyważona.Ogromny plus za specjalny profil końca rękojeści, który zabezpiecza przed wyślizgnięciem się siekiery z dłoni w czasie zamachu.

4.4.2020

rękojeść mogłaby mieć większą średnicę by dobrze leżała w dłoni (ostatecznie można założyć grubsze rękawice) - więcej niedostatków nie dostrzegam

17.3.2022

Świetna jakość wykonania, dobrze leży w rękach, jak dla mnie w sam raz. Bardzo estetyczna i z zabezpieczeniem do przenoszenia i przechowywania.

8.8.2020

Od lat używam różnych narzedzi Fiskarsa i jestem zadowolony. Nie inaczej jest z tą siekierą, w dobrej cenie otrzymujemy super produkt.

30.5.2021

Fiskars jest marką samą w sobie, to 2 siekiera którą mam, lepszej nie miałem, załuję że tak późno się zdecydowałem na zakup. Polecam.

31.7.2019

cieśle i dekarze wolą używać tej siekierki niż swojej, do której mają przyzwyczajenie kilkuletnie. Z mojej strony dodam że jest ok.

17.5.2021

Bardzo solidny i dobrze wykonany. Dobrze leży w dłoni. Cholernie ostry. No i po rejestracji na stronie producenta 25 lat gwarancji

7.5.2020

Rewelacyjna siekierka do prac koło domowych, do kominka, na grilla czy do drobnych koło domowych prac. krótka bardzo poręczna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności