logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars X11 S 122443. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars X11 S 122443.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars X11 S 122443 liczba opinii klientów wynosi 241, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 107, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 127, a średni wynik to 3.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.12.2017

Produkt zapewne świetny, ale dzięki MALL.PL czyli pseudosklepowi nie było mi dane tego sprawdzić. Towar wystawiony w internecie, pieniądze pobrane z karty i po jakimś czasie przychodzi wykręt, że to wcale wedle ich regulaminu nie oznacza zawarcia transakcji i należy prosić się o zwrot gotówki. Mało tego zastrzegają sobie na to 14 dni!!! Skandal, kpina i żenada. Trzymajcie się jak najdalej od tego przekrątasa MALL.PL

7.8.2020

Bardzo porządne narzędzie, które oczywiście należy używać zgodnie z przeznaczeniem. Każda siekiera się podda kamieniowi lub gwoździowi. Producent przemyślał konstrukcję toporka. Bardzo dobrze wywarzona. Bardzo dobrze leży w dłoni. Bardzo dobrze rozłupuje. Wieszak dołączony do siekiery się sprawdza. W mojej ocenie warto kupić.

30.11.2017

Teściowa była naprawdę pod wrażeniem, prawie jak zdzielona obuchem ;).Siekiery Fiskarsa to nie jest ideał, są brzydkie ale robią robotę i za tę cenę nie da się kpić niczego lepszego, no chyba, że ktoś chce w drewnie to jeszcze owszem.

11.11.2019

Świetnie wykonany, pewnie leży w rękach, praca tą siekierą to sama przyjemność. Warta każdej złotówki. Można tylko ewentualnie zastanowić się przy większych pniach nad nieco większą (cięższą) jak ktoś rozważa wersje S lub L

30.11.2017

Sama siekiera naprawdę ciekawa i jakościowo bez zarzutu. Mam parę innych sprzętów tej firmy i z czystym sumieniem mogę polecić ich produkty. Natomiast nie polecam kupowania w mall.pl, bo nic nie zrealizują.

24.5.2022

dobrze wyważona, pewnie leży w niedużej dłoni :) rozmiar w sam raz do rozbijania nawet sporych kawałków drewna, jak się klinuje to można pobijać młotkiem z drugiej strony

10.11.2020

W moim mniemaniu głowica czyli najważniejsza część siekiery prawdopodobnie robiona w chinach, rękojeść super jakość ogólnie nie polecam wole starą siekierę dziadka .

7.12.2017

Produkt jest bardzo fajny. Nadaje sie do wielu przy domowych prac, ale ze wzdlegu na gabaryt moxna ja tez zabrac np. na szaber do lasu. Na male choineczki idealna! :P

19.6.2017

Doskonała lekka siekiera do ścinania małych drzew, gałęzi i wszelkich prac pomocniczych. Jest naprawdę ostra, świetnie wykonana, wyważona i skuteczna. Polecam!

30.8.2021

Bardzo dobra siekiera. Owszem, nie nadaje się na wielkie pieńki, ale do mniejszych jest idealna. Dobrze leży w dłoni, jest ostra i pewnie wchodzi w drewno.

20.7.2022

Mam wrażenie, że jak na tzw szwedzką stal, jest zbyt miękka, tz. stukając obuchem w obuch poprzedniego fiskarsa (jako klina) stal zbyt łatwo się splaszcza.

12.4.2017

Polecam wszystkim zastanawiającym się nad wyborem produktu. Mega wytrzymały, długi-dla mnie wystarczy do podlania całego ogrodu. Zadowolona ;)

5.11.2021

Siekiera rewelacyjnie rozłupuje. Jest ergonomiczna, świetnie wykonana i do tego po rejestracji otrzymujemy na nią 25 lat gwarancji! Polecam.

1.2.2022

Pniaki łupią się same lekka i obsługa jedna ręką praktycznia, mieści się do pkecaka naprawdę super No fiskars nie trzeba przedstawiać.

30.11.2017

Produkt bardzo wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Wart polecenia dla wszystkich którzy zamierzają zakupić w dobrej cenie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności