logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars X7 Xs (121423). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars X7 Xs (121423).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars X7 Xs (121423) liczba opinii klientów wynosi 295, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 235, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 59, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.9.2020

Siekiera Fiskars, jak zwykle, pierwsza klasa.Poręczna, lekka. Używam do rąbania szczapek do kominka. Sprawdza się świetnie.Jeśli chodzi o ostrzałkę to już sprawa wygląda gorzej.Po trzech użyciach plastik który jest dookoła kółek ostrzących jest praktycznie przecięty.Ostrzałkę użyłem do naostrzenia drugiej mojej siekiery Fiskars.

24.8.2018

Poręczna i porządnie zrobiona siekierka ciesielska, idealna do prac w ogrodzie przy obróbce drewna. Nie zawiodłem się kolejny raz, wcześniej kupiłem większą siekierę rozłupującą fiskarsa x21, którą używam już 2 lata i nie mam do niej żadnych zarzutów. Cena większa niż za zwykły toporek, ale za wygodę użytkowania warto dopłacić.

8.3.2022

Wysokiej jakości narzędzie - jak przystało na firmę Fiskars. To już moja trzecia siekiera w kolekcji i każda jest niezastąpiona. Z narzędziami Fiskars praca przestaje być męczącym obowiązkiem, a staje się prostym i przyjemnym zdaniem. Kto raz złapał "bakcyla", ten wie o czym piszę.

11.12.2021

Wchodzi w drewno jak w masło. Nie trzeba wkładać dużo siły w uderzenie, dzięki czemu można precyzyjnie ciąć drewno na małe kawałki potrzebne przy rozniecaniu ognia. Kompaktowe rozmiary pozwalają schować ją do plecaka.

28.8.2018

kto pracował narzędziami fiskars temu nie potrzeba nic dodawać. jest to mała lekka poręczna świetnie pasująca do ręki siekierka do prac z drzewem. głównie używam do ciecia gałęzi. polecam

5.4.2020

Kupiłem na wypady i do ogniska. Dla mnie ważny był uchwyt i osłona ostrza. Taką siekierą można zbudować szałas, mały domek w lesie. Jeszcze tylko składana piła do drewna ...i komplet

23.5.2017

Podsumowując produkt godny polecenia. Poręczny, solidnie wykonany, wytrzymały. Zajmuje mało miejsca, dzieki czemu wszędzie go można zabrać ze sobą.

17.12.2021

solidnie wykonana. do rozłupywania desek i średnich rozmiarów kawałków drewna - idealna. poręczna, więc można wrzucić do plecaka i użyć w plenerze.

22.3.2022

Siekierka świetna. Bardoz dobra fabryczna ostrość. Od razu można zacząć nią pracować. Ciekawy uchwyt do noszenia. Bardzo praktyczny i bezpieczny.

20.4.2017

Wystarczająco ciężka, żeby łatwo ciąć i dostatecznie lekka, żeby nie sprawiało to kłopotu. Sprawdziła się też przy okorowywaniu jako ośnik.

30.5.2019

Super siekiera. Potrzebowałem czegoś do pracy na działce i sprawdza się idealnie. Nie za duża, nie za mała. Dobrze leży w dłoni. Polecam.

5.4.2020

Użytkowanie super. Pod miejsce mocowania dostaje się brud. Nie ma to jednak wpływu (na razie) na użytkowanie, a jedynie walory estetczne

9.9.2019

Fiskars to synonim jakości i dobrego wykonania. Toporek świetnie leży w dłoni, mimo że jest dość lekki to praktycznie sam łupie drewno

15.5.2019

siekierka super poręczna i do drobnych prac z gałęziówką, ciachanie drewek na rozpałkę mega przyjemne, ostra ale FISKARS to górna póła

8.10.2020

Bardzo wysoka jakość wykonania. Siekiera jest trwała, lekka, ostra, świetnie leży w dłoni, niewielka, a wiele można nią zrobić.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności