logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gembird Czarna (KB-109F-B). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gembird Czarna (KB-109F-B).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gembird Czarna (KB-109F-B) liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 3.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 2.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.12.2010

Pełnowymiarowa, odporna na zalanie i zabrudzenie, a przede wszystkim zwijana i przenośna klawiatura. Zasadniczą wadą jest sposób działania klawiszy, który wymaga przyzwyczajenia. Trzeba trafić zawsze w środek klawisza aby zaskoczył. Trafienie w skraj przycisku sprawia iż ten wygina się i nie zawsze owocuje pojawieniem się wciśniętego znaku. Ten problem jest uciążliwy zwłaszcza na długich przyciskach jak Shift, Ctrl a zwłaszcza Enter.Spacja w tej klawiaturze została podzielona na dwa mniejsze przyciski co jednak nie stanowi problemu przy pisaniu. Problemem są natomiast dwa \"martwe\" klawisze umieszczone po obu stronach spacji.Ich wciśnięcie nie jest widoczne w systemie więc nie da się im przypisać żadnej funkcji.To wszystko wpływa na komfort i szybkość i poprawność pisania, zwłaszcza w pierwszych dniach używania klawiatury.
jeszcze

8.5.2020

Fajny bajer, dobra w podróży, ale do codziennego użycia raczej mało wygodna. Klawiaturę można zwinąć w rulon i wcisnąć w kieszeń. Nie ma też obawy, ze wyleje nam się na nią kawa czy browar- jest wodoodporna a myje/czyści się ją banalnie szybko i prosto. Gorzej jeśli chodzi o pisanie- klawiatura musi stać na twardej i idealnie równej powierzchni- na kolanach czy na łóżku jej nie użyjemy. Nawet jak leży na równej powierzchni to wciskanie klawisza często powoduje ze wciskany znak wyświetlony zostanie kilka razy, lub nie wyświetli się wcale. Taka już specyfika pracy wynikająca z dużej elastyczności użytego silikonu- ale jak już ktoś decyduje się na zakup to chyba wie do czego chce ja używać.

17.3.2013

Bardzo praktyczna w trudnych warunkach, ale do dłuższego używania w domu są niewygodne.Zalety:Prosta, składana, przydatna do pracy w kurzu, brudzie i wilgoci, gdzie działa bez zastrzeżeń.Wady:Trochę dziwne uczucie przy pisaniu - musicie się patrzeć co piszecie. Klawisze łatwo wyskakują i trochę o nie zahaczam. Potrzeba dobrej podkładki inaczej klawiatura jest bezużyteczna. Przy długim użyciu boli ręka.

10.3.2015

Polecam szcczegolnie osobom lubiacym jesc i pic przy komputerze, przy tej klawiaturze umycie jej zajmuje sekundy i dodatkowo jak cos sie wyleje na nia, to nic sie nie stanie.Przy tym jest cicha i nie ma tego ciaglego dzwieku walenia w klawisze, druga osoba moze spac obok nas i na pewno jej nie obudzimy.

18.9.2014

Dwa razy zalana herbata/sokami i śmiga bez problemu. Nie ma nic lepszego, gdy wokoło chodzi mały szkrab. Szkoda tylko, że przyciski trzeba dociskać bardzo wyraźnie, ale jak to mówią "coś za coś"

31.5.2018

Trzeba się do niej przyzwyczaić. Do gier się raczej nie nadaje. Szybkie pisanie też odpada. Długi kabel.

10.9.2021

To był model Gembird Flexible Keyboard KB-109F-B - i lepszych tego typu nie produkowali i nie produkują

11.6.2017

idealna tam gdzie jest duża możliwość zabrudzenia-idealna do warsztatów.

31.5.2020

bardzo fajna,dzial bez problemu

3.4.2020

kupilam na prezent,

25.10.2021

super polecam 100%

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności