logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie GEMBIRD KB-UML3-01. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu GEMBIRD KB-UML3-01.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu GEMBIRD KB-UML3-01 liczba opinii klientów wynosi 186, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 134, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.12.2020

Klawiatura bardzo zgrabna, wykonana solidnie i bardzo estetycznie. Mimo, że klawiatura cała wykonana jest z plastiku, faktura widziana od góry, sprawia wrażenie, jakby była wykonana ze szczotkowanego, anodowanego aluminium. Wygląda bardzo efektownie.Nie pracuje głośniej od tych, które można kupić w dużo wyższej cenie. Klawisze pracują równo, nie ma szczególnych odchyłów na boki.Klawiatura nie posiada standardowych nóżek, które można składać. posiada natomiast jedną długa podstawkę, bez możliwości regulacji, przez co ustawić ją można jedynie pod jednym kątem. Nie przeszkadza to jednak, gdyż pracuje się na niej, bardzo wygodnie.Trzy wersje kolorystyczne podświetlenia.Szkoda niestety,że nie zapamiętuje ustawień, przez co wybrany kolor, trzeba zmieniać ręcznie za każdym razem po włączeniu komputera, o ile nie jest to kolor czerwony.Jednakże jest to mała niedogodność, która tak naprawdę nią być nie musi, gdyż kolor podświetlenia zmieniamy jednym klawiszem.Pozdrawiam.
jeszcze

15.3.2021

Klawiatura na prawdę fajna. wygodnie się pisze. skok klawiszy prawie idealny. podświetlenie pomaga przy nocnej obsłudze komputera (a nie jak w wielu innych produktach oświetlenie irytuje lub jest nieczytelne). klawisze czytelne. klawiatura jest minimalnie krótsza od klawiatura della która uważam za wzór, ale jest to niezauważalne. z minusów małych mogę napisać że kolor podświetlenia nie jest zapamiętywany - każde uruchomienie kompa i trzeba od nowa ustawić. z prawej strony jest wyraźnie lżejsza i się przesunie czasem przy impulsywny. używaniu. ogólnie jestem bardzo zadowolony i oceniam że produkt jest wart o wiele więcej jak kosztuje.

18.1.2020

Bardzo porządnie wykonana klawiatura. Zdecydowałem się na zakup ze względu na podświetlenie (do wyboru 3 kolory), gdyż często pracuję w nocy, a klawiatura leży na wysuwanej z biurka półce na której jest ciemno. Podświetlenie można wyłączyć w dzień. Nie rozumiem co przeszkadza w tej klawiaturze moim poprzednikom. Klawiatura ma standardową wielkość (jak 90% wszystkich) zarówno obudowy (dla klawiatur kompaktowych) jak i wielkość klawiszy. Ciekawe też jak panowie sobie radzą na klawiaturach w laptopach. Może powinni kupić sobie w hipermarkecie klawiaturę klasyczną za 15 złoty, a nie wyspową, a i tak będą mieli taki sam rozstaw klawiszy.

23.1.2020

Klawiatura nie jest niestety niskoprofilowa, określiłbym ją jako średnioprofilową, w odniesieniu do większości klawiatur dostępnych na rynku, a określanych jako niskie (i to z wyłączeniem ultraniskich/laptopowych). Z plusów - od pierwszego podłączenia klawiatura działa od razu prawidłowo pod Linuxem, tzn. zarówno klawisz zmiany koloru podświetlenia, jak i jego natężenia. Samo podświetlenie bardzo przyjemne i czytelne. Jak ktoś szuka klawiatury na codzień, nie koniecznie do ciągłego pisania esejów, to zdecydowanie warta swojej ceny. Do odrobinę wyższego profilu można się dość szybko przyzwyczaić.

22.9.2021

Myślę, że w tej cenie nie da się znaleźć nic lepszego. Aczkolwiek z klawiaturą jest kilka dość poważnych problemów, przez które może przekonam niektórych żeby dołożyć 50zł i kupić coś porządnego, zatem do rzeczy:- szwankuje same wciskanie przycisków (czasem niektóre nie reagują)- problemy z antyghostingiem (którego w zasadzie brak, do 3 klawiszów na raz z tego co pamiętam)- klawiatura rozłącza się podczas zmiany koloru podświetlenia (miałem tak w Windows 10, w Windows 7 bez problemu!)Koniec końców to do pracy biurowej mogę polecić, ale do jakiegoś precyzyjnego gamingu itd. się nie nadaje.

31.7.2021

Dobrze wykonana klawiatura taka jak do biura ( bez udziwnień i wodotrysków dla "Graczy"). Można ustawić tryb bez podświetlenia lub jeden z trzech kolorów: czerwony, niebieski, fioletowy dodatkowo zmieniający się się kolor - ustawia się to wszystko sekwencyjnie niezależnym klawiszem "LED" . Trójstopniową regulację poziomu podświetlenia ustawia się klawiszmi Fn + FgUp / FgDn. Jedynym mankamentem jaki zauważyłem jest brak pamięci ustawień podświetlenia klawiatury po całkowitym odłączeniu zasilania od komputera. Po zwykłym zamknięciu systemu (kiedy zasilacz komputera ma zasilanie) jest OK.

5.4.2021

Poprawna, podświetlenie w 3 kolorach i 4 tryb który jest przechodzącym kolorem. Trzeba się niestety do niej przyzwyczaić bo rozmiarowo mocno przypomina klawiaturę laptopa tylko że przyciski są wyższe i nie są ścięte w żaden sposób ku górze, tak więc bardzo często na początku używania klawiatury można zaliczyć missclicki.Ale jak za tę cenę, jeśli ktoś szuka klawiatury by w nocy mu świeciła to jest poprawna.

15.10.2020

Bardzo fajna klawiatura jak za taką cenę. Szukałem czegoś podobnego do klawiatur w laptopach i ta jest w miarę, tylko ma trochę wyższy skok. Podświetlenie jest mi niezbędne i to działa dobrze, są 3 kolory i 3 poziomy jasności. Brakuje trochę regulacji nachylenia (nie ma nóżek), ale ustawili akurat kąt który mi pasuje.Mimo wszystko polecam.

8.12.2020

Ogólnie OK, jak za tą cenę. W całości wykonana z plastiku, więc trochę się ugina podczas pisania. Podświetlenie niezbyt mocne, ale wystarczające i równomierne. Trzy kolory podświetlenia do wyboru: czerwony (domyślny), niebieski i fioletowy. Klawisze multimedialne i skróty do często wywoływanych aplikacji (poczta, kalkulator) są przydatne.

10.3.2019

Bardzo dobra, prosta, a przy tym bardzo funkcjonalna klawiatura, z przyciskami multimedialnymi, 4 rodzajami podświetlenia (czerwony, niebieski, fioletowy, przejście pomiędzy w/w kolorami), z możliwością ustawień stopnia natężenia podświetlenia. Najlepszy wybór w cenie 40,00 PLN.

9.3.2021

Jakość wykonania bardzo dobra, podświetlenie z możliwością regulacji i kolorem do wyboru to świetna rzecz. Trochę przeszkadza wysokość klawiszy (za wysokie i głęboki skok). Pewnie z tego powodu jest trochę głośna. Długość przewodu na plus. Dobry wyrób i wart tej ceny.

19.4.2020

Jak za tę cenę, to naprawdę dobrze działa. Są 3 kolory podświetlenia (czerwony, niebieski, fioletowy) oraz 3 poziomy jasności. Czuć większy opór i jest głośniejsza w porównaniu do standardowych klawiatur w laptopie. Służy w starym laptopie po uszkodzeniu klawiatury.

26.9.2020

Klawiatura ładna i dobrze wykonana. Podświetlenie dobrze funkcjonuje nie jest zbyt intensywne gdy używamy w nocy przy zgaszonym świetle więc nie męczy oczu. Trzy kolory podświetlenia dają możliwość dopasowania do własnych upodobań. Przyciski działają prawidłowo.

17.6.2020

Jest ok, zależał mi na podświetleniu i jest idealne. z minusów - przyciski są trochę za miękkie + mam wrażenie że spacja jest za długa - problem przy polskich literach jak się pisze bezwzrokowo (zamiast alt wciskam spację). Generalnie jestem zadowolony.

7.11.2020

Klawiatura jest bardzo wygodna mamy 3 rodzaje podświetlenia czerwony niebieski i różowy, niestety dziwnie działa połączenie z komputeremi czasami system traci połączenie z klawiaturą. Jednak za takie pieniądze można to wybaczyć.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności