logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Lith 400 NKG-1419. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Lith 400 NKG-1419.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Lith 400 NKG-1419 liczba opinii klientów wynosi 86, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.2.2022

Klawiatura 7/10 - jej największą zaletą jest to, że jest podświetlana RGB i wyspowa - takiej klawiatury szukałam i szczerze ŻADNEJ innej nie znalazłam (stan na grudzień 2021). Na plus kieszeń na telefon/tablet, port USB z tyłu, jest w miarę cicha podczas zwykłego pisania, przydatne dla mnie skróty to kalkulator i... tyle. Czy jest warta 200+ PLN? Nie. Ja kupiłam w promocji za 120 zł i to jest max jej wartości. Używam do pracy biurowej/grafiki komputerowej, ale grania z tą klawiaturą sobie nie wyobrażam. Klawiatura za 200 zł pod naciskiem palca wygina się tak samo, jak klawiatura za 17 zł. Pięknie i intensywnie świeci ramka dookoła klawiatury - same klawisze już są gorzej podświetlone, ale cóż,to tylko membrana. Po tej marce spodziewałam się nieco wyższej jakości. Osobiście ani nie polecam, ani nie odradzam. Kwestia gustu, oczekiwań i budżetu.
jeszcze

18.12.2020

Pierwszą dostałem uszkodzoną. Wymieniona na sprawną. Po podłączeniu wbudowana karta dźwiękowa automatem ustawiła się jako domyślne urządzenie dźwiękowe, powodując sporo zamieszania u osoby nieobeznanej która akurat pracowała na komputerze i nagle "straciła" głośniki i mikrofon. Czasem zawiesza się i pisze przez kilka sekund jedną literę w nieskończoność.Opcje podświetlenia OK, łatwe ustawienie, satysfakcjonujący wybór.Najcichsza klawiatura jaką miałem. Wygodna, ale podkładka pod nadgarstki mogła by być zdecydowanie większa. Jest raczej symboliczna i trzeba uważać bo zamiast wygody może powodować spory dyskomfort.HUB USB bardzo fajny "ficzer". Poręczny.Za tę cenę - średnio.Za ciszę,podświetlenie i USB +5Za słabą podkładkę pod nadgarstki, zawieszanie się i podmianę dźwięku w systemie -1,5Razem mocne 3,5
jeszcze

26.3.2021

Produkt szału na mnie nie zrobił. W pierwszych minutach korzystania klawisz ESC nie zawsze zadziała i naciskam po 2 razy. Jest wyczuwalna różnica czułości i skok wciśnięcia nieco niższy. Może to przypadłość akurat mojego egzemplarza ale zakładam, że raczej mają tak wszystkie.. Zaletą jest cicha praca. Pracuje na podobnym poziomie jak klawiatura membranowa. Podświetlenie z moich obserwacji jest niepraktyczne. Zlewa się z literami na klawiszach i tło oplatające klawisze rozprasza skupienie wzroku na literkach. Być może dlatego ma słabe podświetlenie. Gdyby były podświetlone tylko literki na przyciskach byłoby niebo lepiej. Poza tym produkt jest okej, funkcjonalny,w dobrej jakości i zgodny z opisem.
jeszcze

27.3.2021

Klawiatura jest zgodna ze zdjęciami i opisem. Została dobrze zapakowana. Warto sobie pooglądać różne recenzje na yt, bo jednak jest to klawiatura z bardzo niskim skokiem - i takie rozwiązanie trzeba po prostu lubić. Wrażenia bardzo zbliżone z klawiaturą jak w laptopach. Mam jednak zastrzeżenie do przycisków: spacja i dolny alt - te trzeba mocniej nacisnąć, żeby załapały. Spacja łapie tylko w okolicach środka, brzegi raczej nie reagują. Tak czy inaczej ja szukałam takiej klawiatury, jest cicha, ma niski skok, ma dodatkowe "gadżety" typu ledy, wyjście usb, wejście na słuchawki oraz miejsce gdzie można wsadzić telefon lub tablet. Ogólnie polecam

3.5.2022

rynienka na telefon / tablet nieprzystosowana do sprzętu w etui :/ przynajmniej nie w każdym... UAG i podobne do nich spełniające funkcję ochronną dla sprzętu odpadają... pod palcami czuć, że jest to lekki plastik ze swojego przedziału cenowego, co nadrabia całkiem "wesołe" i estetyczne podświetlenie w wielu trybach (również na rancie, a nie tylko pod klawiszami). Funkcja głośnika może lekko zakręcić system, ale jest to do ogarnięcia raczej dla większości kupujących klawiaturę niby-gamingową :)

26.8.2022

Bardzo dobra klawiatura. Niski profil klawiszy pomaga przy szybkim pisaniu. Jest dość cicha. Znacznie cichsza niż moja poprzednia klawiatura membranowa. Kolory klawiatury można rzeczywiście zmieniać wedle upodobania, jednak mogły by być mocniejsze. USB w klawiaturze sprawdza się do podłączenia pendrive-a jak i innych urządzeń.

17.2.2021

Klawiatura w porządku, cicho działa, podświetlenie ok, szukałem takiej niskoprofilowej klawiatury "laptopowej" do zestawu PC i ta idealnie pasuje. Dopiero po instalacji dedykowanego oprogramowania ze strony producenta można podświetlenie kolorystycznie zmieniać a nie z poziomu klawiatury.

17.3.2022

Kiedyś miałem do testów, a dziś to klawiatura "wyjazdowa". Bardzo fajna jakość, cicha, niska, niski skok. Czcionka nietypowa, ale da się przyzwyczaić. Bardzo wygodny układ klawiatury. I satysfakcjonujące podświetlenie (nie jest idealnie równomierne, ale wszystko dobrze widać). Polecam.

8.12.2020

Klawiatura jest cicha i działa bez zarzutu. Świecący pasek u dołu dodaje estetyki i uspokaja. Dużym plusem jest również wejście USB umiejscowione z tyłu klawiatury. Nie próbowałem bardzo personalizować trybów podświetlania ale podstawowe tryby działają i w zupełności mi wystarczają.

5.3.2021

Trochę głośniejsza niż w laptopie. Na pierwszy dotyk czuć trochę tandetę - może brakuje mi tu wyspowych klawiszy.Led jest bardzo przyjemny, nie razi.Ogólnie jednak dobra, po dniu, dwóch zdecydowałem się zostawić :)

Polecam mój zakup, przełączniki nożycowe są ok lepsze od membrany. Jakość adekwatna z ceną, niski profil, zaawansowane oprogramowanie. Po kilkunastu tygodniach grania jestem zadowolony.

1.1.2021

Najlepsza klawiatura świata, niska, mega cicha, nie wymaga instalacji softu żeby ją ustawiać, chociaż soft daje więcej możliwości, bardzo szybko, nie ma lagów i ghostingu

1.10.2020

Trzeba się przyzwyczaić, a przede wszystkim zaktualizować sterowniki ze strony genesis. Aplikacja może być blokowana przez antywirusa, radzę wyłączyć go w razie problemu.

26.11.2020

ciekawy desing i wygląda na wytrzymałą więcej napisze jak ją zaczne używaćpotświetlenie mogło by być leprze ale jeszcze nie integrowałem jej z preogramem do ściągnięcia

20.10.2020

Klawiatura całkiem spoko, kupiłem bo miała fajne recenzje i płaski układ klawiszy. Podoba mi się wzór i rgb. Moja pierwsza nożycowa i jestem zadowolony.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności