logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Rhod 500 (NKG1617). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Rhod 500 (NKG1617).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Rhod 500 (NKG1617) liczba opinii klientów wynosi 38, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.2.2022

Mega klawiatura! Przesiadka z ultra slim na tą dość wysoką bez problemu. Używa się bardzo przyjemnie, mega cicho, jedyny odgłos to przyjemny delikatny i normalny jak w każdej z tego typu klawiszami stuk klawiszy o ich obudowę. Podświetlenie dość rozbudowane, ale niestety tylko w trybie pojedyńczym regulowana jasność i tu plus bo 7 stopni podświetlenia - najjaśniejsze całkiem mocne, a najsłabsze idealne. Anty-ghosting bardzo dobry, w strefie gracza na luzie QWEASDZXCR...ctrl...spacja... . Wygląd Mega i te szczotkowane szare aluminium. Polecam najmocniej!

1.3.2021

Polecam klawiaturę z Genesis dlatego, że jest biała i w nocy ładnie to wygląda jak jest włączona (świeci) na klawiaturze, również zmieniać kolory. Od dołu klawiatura ma stopki do podparcia jak grasz lub coś piszesz można je składać jak i rozkładać. Klawiaturę polecam, bo jest gamingowa.

1.2.2021

Klawa super, dzisiaj kurier przyjechał, lecz wcześniej grałem tylko na mechanicznej z niebieskimi przełącznikami i tam wystarczyło lekko dotknąć i już spacja się robiła, a w tej niestety bardzo ciężko kliknąć spację, przez co można zginąć w jakiejś grze lub zrobić błąd w tekście.

16.9.2021

Bardzo fajna klawa membranowa - zależało mi na czymś tańszym niż mechanik i żeby było ciche (mam dość klikania mechaników :/). Z plusów to na pewno wygląd, podświetlenie i wspieranie antyghostingu. Wg mnie w tej cenie bardzo fajny produkt.

23.1.2021

Jestem zachwycona tą klawiaturą, cena jest bardzo dobra. Podświetlanie jest naprawdę dobre i widać w ciemności dobrze. Jest naprawdę duży wybór podświetlenia. Klawisze są ciche.

12.1.2021

Klawiatura się dobrze spisuje, polecił mi ją znajomy jestem zadowolony. Funkcja antighosting, działa ok. Wyraźne i nie ścieralne klawisze oraz dokładnie podświetlone,

30.3.2021

Klawiaturka bardzo przyjemna do gry oraz pisania np. prac. Gdy gra się w ciemnym pomieszczeniu podświetlenie RGB robi swoją robotę :) Serdecznie polecam.

19.1.2021

Dla mnie niezła gamingowa stylówka i przełączniki membranowe się spisują. Obudowa z aluminium ciekawie wygląda z rgb a ogólnie tanio jak na taką jakość.

22.12.2020

Super sprzęt jak na swoją cenę. W tej kwocie ciężko wymagać czegoś więcej. Zdecydowanie oferuje więcej niż wskazuje jego cena. Kupiłbym drugi raz.

28.3.2021

Klawiatura idealnie nadaje się do gier, przyjemna w użytkowaniu oraz bogato wyposażona w różnego rodzaju kolory.

22.1.2021

Klawiatura świetna jak na taką cenę, lubię siedzieć po ciemku, a podświetlenie RGB umilą pobyt w nim.

9.2.2021

Dobrze się pisze, przyjemne klawisze. Na plus programowalność klawiszy i podświetlania programem.

10.2.2021

Najlepsza klawiatura membranowa jak za tak niską cenę. Podświetlenie bardzo dobre.

25.5.2021

Świetnia jakość za naprawdę niską cenę. Fajne efekty i możliwości. Polecam.

6.2.2021

Najlepsza klawiatura jak na swoją cenę wszystko pięknie działa i jest git.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności