logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Thor 300 TKL Niebieskie Przełączniki Podświetlana (NKG-0945). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Thor 300 TKL Niebieskie Przełączniki Podświetlana (NKG-0945).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Thor 300 TKL Niebieskie Przełączniki Podświetlana (NKG-0945) liczba opinii klientów wynosi 188, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 112, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.12.2018

Używam pół roku. Główną cechą tej klawiatury jest jakość. Kupując martwiłem się, że klawiatura jest zbyt wysoka - ale okazało się, że jest bardzo wygodna. Górna część podstawy wykonana jest z wysokiej jakości metalu, a tworzywo sztuczne jest bardzo przyjemne. Jeśli chodzi o przyciski - czułe naciśnięcie, materiał jest doskonały, litery nie są wymazywane, ponieważ nie ma naklejek. Duża odległość między przyciskami i podstawą, dzięki czemu klawiatura jest praktyczna i łatwa do czyszczenia. Nogi są dobrze przymocowane, gumowane. Drut o przyjemnej fakturze podobnej do "tkaniny"; Można to naprawić w trzech kierunkach. Klawiatura jest mała, więc zajmuje mało miejsca na stole lub w torbie.Istnieje 7 rodzajów podświetlania, ale z jednym zielonym kolorem, a także przyciski funkcyjne do kontrolowania poziomu głośności, wyłączania przycisków itp. Podświetlenie jest jednolite, jasne (3 tryby). Na żywo wygląda ładniej i lepiej. Jedynym minusem klawiatury jest bardzo głośny dźwięk klawiszy, nie nadaje się do grania w nocy, a nawet w jednym pokoju z kimś. Najlepszy wybór spośród klawiatur mechanicznych za taką cenę, jestem zadowolony.
jeszcze

19.10.2018

Bardzo dobra klawiaturka mechaniczna. Przesiadłem się z membranowej z małym skokiem, które były moimi ulubionymi. Byłem sceptycznie nastawiony do mechanicznych klawiatur ze względu na głośność dlatego "zaryzykowałem" w najtańszą z dobrymi ocenami na Internecie. Nie zawiodłem się. Minimalistyczna, bez bajerów (podświetlenie da się animować, ale Panie po co to komu?) i bez klawiatury numerycznej (no to właśnie moje wymaganie przy wyborze). Wybrałem czerwone przełączniki, bo najbliższe w odczuciu do membranowej. Śmiało polecam tym, którzy chcą się przekonać co to mechaniczna klawiatura. (Uwaga: klawisz Windows jest niepodświetlony - podświetlenie włącza się z użyciem klawisza FN.Jest to opcja na włączenie i wyłączenie działania klawisza, po to żeby nie wychodzić do Windy w ferworze walki).
jeszcze

10.10.2018

Klawiatura bardzo wygodna choć głośna (ale tego można było spodziewać się po niebieskich przełącznikach). Wielkim plusem jest brak bloku numerycznego, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca na biurku. Skusiłem się na nią po tym jak przeczytałem, że producent daje dożywotnią gwarancje na ścieranie się klawiszy. W mojej poprzedniej bdżetowej klawiaturze już po miesiącu nie widać było połowy liter.Zalety:- ergonomia- klawisze odporne na ścieranie- brak bloku numerycznego- jakość wykonaniaminusy:- głośność

31.5.2019

Klawiatura bardzo spoko, super wykonana. Obawiałem się, że przełączniki RED będą za miekkie i wziąłem BLUE. Żałuje że nie kupiłem wersji z przełącznikami RED bo na tej średnio się gra, ale pisze wyśmienicie. Jak to mechanik, dość głośna ale nie przeszkadza mi to. Do pisania polecam 100%, do grania lepiej wziąć z przełącznikami RED. Szkoda tylko że wersja RED nie ma zielonego podświetlenia (pasuje mi do myszki razera) :)

20.11.2020

Miałem już okazję używać klawiatur marwk takich jak Razer, Steelseries czy Roccat. Za cenę jaką trzeba za nie dać są bardzo przyzwoite, jednak ta klawiatura była bardzo miłym zaskoczeniem, bo przede wszystkim wygląda fenomenalnie, a w dodatku oferuje możliwości i jakość droższych klawiatur za mocno niższą cenę. Ja jestem tą klawiaturą oczarowany i polecam kupić i się przekonać

27.11.2017

Klawiature posiadam od tygodnia i musze powiedzieć ,że w wersji z przełącznikami RED spisuje swoje zadanie idealnie. Klawisze nie chałasują a jest to wielki plus jeżeli chodzi o klawiature mechaniczną, oraz jest to klawiatura typu TKL co ułatwia jej umiejscowienie na biurku. Jako posiadacz tej klawiatury w wersji RED śmiało moge polecić tą klawiature.

26.1.2020

Bardzo dobra klawiatura. Przyciski reagują szybko i wielokrotnie powtarzam te same klawisze bardzo szybko. Jest też nieduża więc pozostaje dużo miejsca na inne czynności lub przedmioty(myszka) na biurku. Podoba mi się dźwięk wciskanych klawiszy (jak maszyna do pisania - trochę głośny dla innych użytkowników domu).

20.10.2019

Fajna klawiatura ale niestety po kilku miesiącach muszę oddać do naprawy lub reklamacji. Kilka podstawowych przycisków przestało reagować w sposób prawidłowy. Litery S,E,D czasem N działają podwójnie albo wcale. Ogólnie SUPER działa i trzeba się przyzwyczaić jak ktoś wcześniej nie używał klawiatury mechanicznej.

28.12.2018

Trudno mi ocenić produkt, bo zamawiałem inną klawiaturę. Otrzymałem klawiaturę, tańszą, mniejszą bez klawiszy numerycznych, no cóż był to prezent pod choinkę nie miałem czasu na reklamację. To już drugi przypadek kiedy się zawiodłem oczywiście nie na produkcie ale obsłudze Media Markt :(

16.11.2020

fajna klawiatura jak na swoją cenę, bardzo wygodna lecz jeżeli przerzucacie się z membranowej to przez pierwszy dzień lub dwa będzie się wydawać niewygodna i nie intuicyjna. Poza tym wszystko świetnie, szybka wysyłka i dobra jakość.

3.2.2021

Nigdy nie miałem klawiatury mechanicznej a mile się zaskoczyłem bardzo przyjemnie sie pisze oraz wydaje mi się że troche szybciej niż na membranówce. Zakochałem się i nigdy nie wróce do klawiatury membranowej ! :)

11.5.2020

Trochę już jej używam, fajna klawiatura w dobrej cenie. Klawiatura z głośnym klikiem ale akurat dla mnie to duży plus. Keycapy mogłyby być trochę lepiej wykonane, ale biorąc pod uwagę cenę nie ma na co narzekać.

7.4.2020

solidna klawiatura, litery/symbole duże i czytelne dobrze podświetlone. Nie ma tego rozpraszającego oświetlenia pod klawiszami. Słychać klik klawiszy, ale klawiaturę mechaniczną kupuje się będąc tego świadomym

22.1.2021

Wygląda świetnie, zielone podświetlenie super, stuka jak stara maszyna do pisania :), klawiatura bardziej do pisania niż grania. Jedyna wada to, że u mnie źle działa ze stacją dokującą od laptopa.

16.7.2019

Klawiatura spoko, ale słychać, że w środku latają luzem jakieś części. Nie sprawia to wrażenia solidnego produktu. W pierwszym momencie myślałem, że dotarła uszkodzona, ale działa bardzo dobrze.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności