logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Thor 401 RGB Kailh Brown (NKG1724). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Thor 401 RGB Kailh Brown (NKG1724).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Thor 401 RGB Kailh Brown (NKG1724) liczba opinii klientów wynosi 32, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.7.2021

Klawiatura bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Powiem szczerze, że kupując ją na przecenie za 199 zł nie spodziewałem się tak udanego produktu. W porównaniu do mojej poprzedniej klawiatury mechanicznej mimo zastosowania tych samych przełączników Kalih brown, Genesis jest zdecydowanie cichszy. Świetne podświetlenie o regulowanej mocy, kolorze i zakresie - bardzo wygodna aplikacja do zarządzania. Jedyny, drobny minusik to podkładka pod nadgarstki - jeśli chodzi o mnie to mogła by być nieco dłuższa i wypełniona w środku bo niestety ale jest to tylko puste, plastikowe pudełeczko - wygodne ale czuć jak ugina się pod ciężarem dłoni. Ogólnie jestem zadowolony, w takiej cenie (199 zł)to brać w ciemno.
jeszcze

1.12.2021

Po przesiadce ze zwykłej klawiatury trzeba się przyzwyczaić. Najbardziej przeszkadzają przerwy między klawiszami przez co same klawisze są mniejsze. Największym mankamentem jest jednak wielkość liter na klawiszach, mogły być trochę większe, tym bardziej na takich małych klawiszach, użyta czcionka jest może efektowna ale niepraktyczna, małe fragmenty liter (głównie dolne) są niedoświetlone. Kabel jest z oplotem, ale nie jest na tyle miękki żeby chciał się wyprostować.

19.4.2022

W tej cenie to bardzo dobry produkt. Jest cichsza niż Thor 420 RGB, ale brzydsza, natomiast nie oznacza to, że jest brzydka. Bardzo często korzystam z pokrętła do głośności. Tryby podświetlania można praktycznie dowolnie skonfigurować, ja używam podstawowych. Podkładka pod dłonie jest miłym i praktycznym dodatkiem. Można używać jej jako jedynej klawiatury (bardzo dobra do grania, wystarczająca do pisania).

26.5.2021

używam tej klawiatury ze 2 tygodnie, jest przepaść przy przesiadce z membrany, zalety: podpórka pod nadgarstki, aluminiowa pokrywa górna klawiatury, antyghost ,pokrętło od głośności/ oświetlenia, prosty program do obsługi oświetlenia/makr, wady: nie potrafię oświetlenia z vanad 500 sparować, nie ma do tego żadnego programu innych nie znalazłem

17.6.2021

Jest dobrze zrobiona ale ma małe niuanse. Klawisze są w porządku ale mogło być lepiej. Daję gwiazdkę mniej z powodu braku folii bąbelkowej by opakowanie nie nosiło żadnych śladów uszkodzeń. Ogólnie klawa dobrze spasowana. Podkładka na nadgarstki mogła być odrobinę większa jak i sama klawiatura ale nie można mieć wszystkiego.

14.7.2021

Klawiatura bardzo dobrze wykonana.Podświetlenie działa dzięki dodatkowemu oprogramowaniu.Precyzyjna i wygodna.To juz nasza druga klawiatura Gensys.Pierwsza ma podświetlenie tylko białe.Kupiona w promocji za 279 zł.

+łatwe czyszczenie +nisko profilowa +duża ilość podświetlenia +kabel w oplocie +solidne budowa +podpórka pod nadgarstki +pokrętło do podświetlenia/do głośności,wyciszenia

20.4.2021

Bardzo dobra klawiatura ze średniej półki. Jeżeli oczekuje się poziomu logitecha - nope. Ale lepsza niż elektrośmieć za 50zł, a switche choć chinskie są całkiem niezłe.

Jestem zadowolony, przełączniki Kailh Brown warte polecenia a co do reszty typowo gamingowa oraz budżetowo. Pierwsze wrażenia po poprzednim Thor po staremu super.

Fajna klawa z przełącznikami brown, podoba mi się nowa seria. Aluminiowa, cienka obudowa to plus do wyglądu. Polecam bo jestem zadowolony

11.5.2021

Moim zdaniem klawiatura bardzo ok, ciekawa w tej półce i bardzo precyzyjna. Funkcje jak w opisie w pełni używam i nic jej nie brakuje.

30.3.2022

Jak dla mnie niezły klikacz, bogate wyposażenie w tej cenie. Podoba mi się efekt prismo, a po za tym nic dodać i nic ująć.

5.12.2021

ładnie wygląda, można programować kolory (lepiej przez program, anie bezpośrednio na klawiaturze), cicho klika

4.8.2021

Moim zdaniem klawiatura jest fantastyczna. Bez irytującego kliku i z dodatkowymi przyciskami multimedialnymi.

14.7.2021

Super klawiatura dla graczy, jedynie do czego bym się przyczepił to do użytych w tym modelu przełączników.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności