logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Thor 420 RGB (NKG1587). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Thor 420 RGB (NKG1587).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Thor 420 RGB (NKG1587) liczba opinii klientów wynosi 64, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.5.2022

Jak na razie działa. Kolorowo.Podświetlenie nie równomierne, np SHIFT i CTRL, CAPSLOCK i ALT są słabe.Mechanika klawiszy dobra. Płaskie klawisze. Troche umiejscowione za blisko siebie, ale da sie przyzwyczaić. Stanowczo za blisko klawisze funkcyjne do numerów 1,2,3,4 itd.Wykonanie produktu na 5. Ciekawe, inne niż inne klawiatury które miałem. A moja ulubiona i właściwie wieczna i nie do "zajechania" to Logitech na słońce ładowana, bezprzewodowa K750. Tą właśnie dlatego kupiłem, że podobna do K750. Enter podłużny. Prawdziwy plug&Play. Żadnych sterowników a funkcyjny działa od razu do ustawiania kolorów,zmiany głosu itp.Jest to moja druga tak droga klawiatura, w ciagu 20 lat i pierwsza klikająca.Na razie jestem zadowolony z niej. Jeśli wytrzyma 10 lat=zakup był OK. :)
jeszcze

19.4.2022

W moim odczuciu. ta klawiatura nadaje się tylko i wyłącznie do grania. Trudno jest wyczuć przyciski, ponieważ są płaskie i odległości między nimi są bardzo małe (szczególnie między klawiszami funkcyjnym a cyframi). Tryby podświetlania bardzo ładne, wykonanie naprawdę świetne. Wygląda niesamowicie - najładniejsza klawiatura jaką miałem. Mimo to polecam rozważenie Genesis Thor 401 RGB, bo chociaż brzydsza to lepiej się na niej pisze, jest cichsza i tańsza.

30.7.2022

Jestem zadowolony z zakupu. Wymieniłem klawiaturę a4tech KV-300h na ten model, ponieważ chciałem czegoś nisko profilowego. Jedyną jej wadą jest to, że podczas naciskania przycisku backspace czasami kliknę F11 włączające tryb pełnoekranowy i pewnie trzeba się do tego przyzwyczaić. W klawiaturze da się całkowicie wyłączyć podświetlenie albo zmieniać jego jasność. Jakość wykonania bez zarzutu.

4.7.2020

Dla mnie gracza istotne jest wykonanie przełączników, trwałość obudowy i zaawansowane możliwości. Kupowałem różne klawiatury i zawsze mi coś brakowało więc teraz szukałem coś lepszego do 400zł. Znajomi gracze mnie przekonywali do tego modelu Genesis po zakupieniu jak na razie jestem zadowolony. Niski profil i gumowe nożki zapewniają mi komfort i niezawodność podczas grania jest super.

Perfekcyjnie wykonana klawiatura Genesis, klawisze z mega podświetleniem rgb i to precyzyjnie dopracowane. Konstrukcja klawiszy jest mechaniczna i płaska więc duży plus do niezawodnej gry. Obudowa z kolorem srebrnym i z aluminium prezentuje się nowocześnie na stanowisku gracza. Funkcje klawiszy funkcyjnych dopracowane. Można zarządzać klawiaturą poprzez aplikacje. Super

26.8.2020

Jestem bardzo zadowolony z klawiatury. Elegancki wygląd, fajnie chodzą przyciski i przede wszystkim dobrze podświetlane klawisze. Co do niektórych mechanicznych klawiatur były słabe RGB. Jeśli ktoś nie lubi klawisze blisko siebie, to będzie nie zadowolony przez przypadkowe naciśnięcie nie tego klawisza. Ja w końcu znalazłem to czego szukałem.

Klawiatura jest mega sprawdza się do grania. Klawisze bardzo dopracowane i konstrukcja mechaniczna. Połączenie podświetlenia i lśniącego aluminium w kolorze srebrnym nadaje klawiaturze świetny wygląd na blacie. Dużą praktyczność klawiaturze nadaje nisko profilowa konstrukcja. Myślę, że w tej cenie sporo zaoferowano.

5.2.2021

Klawiatura jest mega sprawdza się do grania. Klawisze bardzo dopracowane i konstrukcja mechaniczna. Połączenie podświetlenia i lśniącego aluminium w kolorze srebrnym nadaje klawiaturze świetny wygląd na blacie. Dużą praktyczność klawiaturze nadaje nisko profilowa konstrukcja. Myślę, że w tej cenie sporo zaoferowano.

30.12.2021

Fenomenalna i zjawiskowa, najlepsza i najwygodniejsza klawiatura jaka mialam. Jest dosyć wąska, i ma małe przerwy między przyciskami co może być problematyczne dla większych lub męskich dloni. Znacznie polecałabym ją dla kobiet, które miały doczynienia wcześniej z graniem na laptopie. Jestem mega zadowolona

30.12.2021

Fenomenalna i zjawiskowa, najlepsza i najwygodniejsza klawiatura jaka mialam. Jest dosyć wąska, i ma małe przerwy między przyciskami co może być problematyczne dla większych lub męskich dloni. Znacznie polecałabym ją dla kobiet, które miały doczynienia wcześniej z graniem na laptopie. Jestem mega zadowolona

13.12.2020

Klawiatura ma wyczuwalny klik, niski profil, mnóstwo ustawień diod RGB do dopasowania do własnych preferencji. Z minusów to większość klawiszy jest oświetlona tylko w połowie, klawisze są bardzo blisko siebie i trzeba się do tego przyzwyczaić. Poza tym wszystko w porządku

5.2.2021

Dla mnie, gracza, istotne jest wykonanie przełączników, trwałość obudowy i zaawansowane możliwości. Kupowałem różne klawiatury i zawsze mi coś brakowało, więc teraz szukałem coś lepszego do 400zł, jak na razie wszystko jest super, nic nie odpada, nie piszczy.

20.3.2020

bardzo fajna klawa, troche droga ale naprawdę estetycznie wyglądafajnie sie na niej pisze i nie mam jakoś większego problemu z mylnym naciskaniem klawiszy podczas grania(obawiałem sie tego)świetne rgbbardzo fajny dżwięk podczas klikania

31.8.2020

Klawiatura jest konkretna i to moja następna od Genesis bo starą przypadkiem mocno zalałem. Nowy zakup jest świetny, aluminiowa trwała obudowa i niski profil. Podświetlenie spoko wygląda. Sporo zaawansowanych funkcji. Polecam

22.7.2020

Widziałem jeszcze droższe klawiatury, ale stwierdziłem skoro ta ma podobne funkcje co tamte to po co dawać więcej. Od momentu podłączenia moje oczekiwania zostały spełnione więc warto ją kupić. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności