logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht 745. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht 745.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht 745 liczba opinii klientów wynosi 68, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.6.2021

Daje radę a robiony jest teren pierwszorazowy na działce leśnej. Co prawda dłużej niż spulchniam schodzi mi się z oczyszczaniem noży z korzeni, ale w tym czasie przekładnia ma szansę ostygnąć. po jednym dniu trwałości ocenić nie jestem w stanie. Śruby mocujące noże mogłyby być zastąpione czymś szybszym do demontażu. Glebogryzarkę Polecam.

13.5.2019

Zbyt krótko używam aby ocenić trwałość. Nie wyobrażam sobie pracy ze słabszym silnikiem. Na nawilżonej glebie daje radę, na suchej trochę skacze i trzeba brać na dwa razy. Korzenie zielska wkręcają się w wałek przy przekładni trzeba co jakiś czas czyścic. Jak narazie jestem zadowolony z zakupu.

20.9.2018

Sprzęt wypróbowany. Na mały areał wystarczający. Świetnie spulchnia glebę. Jedynie za zachwaszczonym terenie (w szczególności perz) trzeba od czasu do czasu pozdejmować nawijające się na "noże" korzenie/pędy, których "noże" nie są w stanie przeciąć. Produkt godny polecenia.

26.4.2019

Super maszyna. Dotychczas używałem glebogryzarki z napędem spalinowym, która z uwagi na swoją masę "ukrywała" rece. Ta jest lekka i praca nią nie wymaga takiego dużego wysiłku a sama gleba jest nieporównywalnie lepiej uprawniona. Polecam.

3.6.2021

Maszyna świetnie daje radę. Nawet wyrzuca spore kawałki gruzu... a z korzeniami grubości palca nie ma problemów. Z ziemi robi puch. Nie wiem jaka będzie żywotność elementów ? Jestem póki co z zakupu bardzo zadowolony.

15.4.2020

po pierwszych pracach działa jak należy - może trochę zbyt ciężka ale można się przyzwyczaić - w końcu nie pracuje nią co dzień tylko od czasu do czasu - polecam

21.4.2021

Super maszynka to co zrobiła, ja podchodziłem wiele razy ze szpadlem i na samą myśl o kopaniu odchodziłem od pomysłu. Szczerze polecam ...................

20.1.2021

Ta maszyna naprawdę gryzie ziemię. Może tylko przydałby się bieg wsteczny do odwijania korzeni z wałka ale to już pewnie inna bajka.

5.4.2020

Pilarka tnie jak brzytwa. Gałęzie 10 cm to żaden problem. Jedynie trzeba miec silne ramiona bo po godzinie prac zakwasy murowane.

31.10.2019

Cymesik.Akurat o takiej glebogryzarce marzyłam.W sam raz do ogrodu w mieście. Bardzo dobra konstrukcja i spełnia moje wymagania.

15.5.2018

glebogryzarka godna polecenia, twardą, zbitą i suchą ziemię rozdrobniła w pył, ma mocny silnik i jest łatwa w obsłudze.

17.9.2019

Na razie jest OK,zobaczymy za jakiś czas jak popracuje więcej w moim ogrodzie walcząc z chwastami !?

25.5.2021

Super sprzęt - duża moc, spełnia oczekiwania przy domowym ogródku jak i w większym terenie

5.4.2020

Jakość super jak to Hecht, porządna regulacja na śruby, pomysłowy wysięgnik. Ogólnie super.

2.10.2017

Polecam. Bardzo się przydaje w ogródku. Radzi sobie nawet z bardzo gliniastą glebą

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności