logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hortmasz HGS 500. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hortmasz HGS 500.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hortmasz HGS 500 liczba opinii klientów wynosi 75, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 68, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.11.2021

Szkoda, że wszystko było zdemontowane na maksa. Same koła składały się z luźnych elementów.: czterech blach na felgi, dętki, opony, śruby, piasty. Złożenie kół i ich napompowanie to min. 1,5 godz. roboty, a pozostałe elementy glebogryzarki? Dwa dni składałem wszystko, zalewałem oleje i pod koniec drugiego dnia dopiero sprawdziłem sprzęt na polu. Na zdjęciach Allegro jest ładna rama stalowa zabezpieczająca skrzynię, jednak w rzeczywistości kątownik jest cieniutki ok. 0,5mm grubości. Myślałem że go wykorzystam, jednak taki cienki, nadaje się jedynie na złom. Nie wszystkie informacje znalazłem w instrukcji, musiałem się posiłkować internetem. W misce olejowej zmieściło mi się tylko 400ml oleju,chociaż miało tam wejść 600ml. W przekładni miało zmieścić się 1200ml oleju, a weszło 1,5 litra. Do przekładni producent zaleca zwykły olej silnikowy SEA 10W-30 i ten był w zestawie. Nie wiem, czy powinien być olej przekładniowy. Sama maszyna daje multum możliwości. Może to być glebogryzarka, ciągnik jednoosiowy i wiele innych rozwiązań. Już do tego ciągnika jednoosiowego zacząłem robić przyczepkę ogrodową na 4 kołach, przyczepkę dwukółkę do wyciągania ściętych bali drewna z lasu, brony i pług do śniegu. W przyszłości jeszcze coś wymyślę mając mały warsztat ślusarsko - kowalski.
jeszcze

1.5.2020

Wszystko skompletowane, bardzo dobry transport, zero problemów z montażem. Można by ująć w instrukcji jakie kroki należy wykonać przy uruchamianiu, pierwszy olej do przekładni bo można przechylić maszynę, drugi olej do silnika bo wlewany po skosie, trzecie to trochę oleju do filtra powietrza (filtr olejowy), do tego przydałby się mały lejek z długim cienkim wężykiem. Po uruchomieniu uśmiech na twarzy i przeorana działka. Polecam!

2.6.2021

Solidnie wykonana maszyna. Wszystkie elementy mocne. Po 10 godzinach pracy wszystko jest nie naruszone. Testowałem pracę samej gleboryzarki i spisywała się na medal, test pługa jeszcze muszę opanować ale radził sobie nawet ze sporą trawą. Test obsypnika wypadł najgorzej ponieważ koła jadą w miejscu powstawania grządek więc po wykonaniu grządki nie można już nic na poletku poprawić. Ogólnie jestem mega zadowolony.

3.5.2020

Maszyna ogólnie ok. Instrukcja składania bardzo ogólna mało precyzyjna, nie wiadomo jakiej śruby podkładki czy kołka przy montażu użyć, ale dają zapas więc się zmontuje. U mnie w komplecie drobna usterka koło nie dało się napompować- wada fabryczna dętki na zgrzewie. Na ciężkiej glebie maszyna też sobie radzi. Po trzecim przejechaniu efekt zadowalający. Wrażenie przy pracy - jest za lekka.

24.3.2022

Zdaje egzamin . Pali na dotyk . Potrzeba trochę praktyki by opanować pracę maszyną . Jako glebogryzarka ok ale jako pług kiepsko ( chyba że ktoś ma lekką ziemię ).Trochę problemów z wstrzeleniem się w bieg ( niekiedy zazgrzyta ) ,. Na razie parę godzin pracy i jest ok . Zobaczymy w trakcie dłuższej eksploatacji jak z trwałością .

7.4.2020

Maszyna poradziła sobie z 20-letnią łąką.Myślę że to najlepsza możliwa rekomendacja.Darń została całkiem nieźle rozbita choć myślę że małe ostrzenie noży jeszcze by sprawę ułatwiło.Solidne wykonanie, spora moc, masa możliwości dzięki wyposażeniu dodatkowemu.Polecam

30.3.2020

jestem mile ,zaskoczony. twarda ziemia potraktowana pługiem i glebogryzarka zamieniona szybko w użyteczne poletko. sprzęt działa bez wysiłku, czuć nadmiar mocy. spokojnie miarowo pracuje na wolnych obrotach. super sprzęt !!!

19.4.2020

W wersji jako glebogryzarka urządzenie w pełni funkcjonalne. Niestety używanie w wersji obsypnika czy pługa jest problematyczne. Maszyna jest lekka i przy obciążeniu pługiem lub obsypnikiem boksują się koła.

9.11.2020

jak na pierwszy sezon użytkowania glebogryzarka sprawdziła się jako tako , choć spodziewać by się można lepszej mocy , kobieta nie podoła, a i mężczyźnie niełatwo, natomiast pług to jakaś porażka

7.6.2020

Bardzo solidna, mocna nawet na wolnych obrotach, bardzo dobrze radzi sobie nawet na nieużytku a do tego w zestawie jest kilka dodatkowych elementów roboczych co znacznie rozszerza jej możliwości.

14.8.2022

Złożenie sprzętu nie jest trudne , potem zalanie olejami, w sumie zajęło mi ok 2 godz. Maszyna odpaliła za pierwszym razem. Sprzęt wykonany solidnie. Zobaczymy jak będzie na działce w praktyce.

23.4.2020

Jako glebogryzarka spełnia swoje zadanie. Trochę zawiodłem się na pługu, który niespecjalnie sprawdził się na łące. Podejrzewam, że na zruszonej już ziemi powinno to pójść lepiej.

4.5.2021

Bardzo porządny sprzęt. Bez większych problemów przegryzła grunt zaorany zeszłą jesienią, nieruszany przez pół roku. Jedyna wada to szczątkowa instrukcja obsługi.

20.4.2022

Wygląda dobrze, po zalaniu olejami i nalaniu paliwa silnik odpalił bez problemu. wypróbowałem w terenie (troche za mokro) dzielnie spulchnia ziemię.

21.5.2021

Słabo pospawana dźwignia zmiany biegów. w trakcie pracy została mi w ręku, wadliwie położony spaw, który nie przetopił odpowiednio materiału.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności