logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nac Tig5050. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nac Tig5050.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nac Tig5050 liczba opinii klientów wynosi 63, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2015

Myślę, że podobnie jak wielu kupujących szukałem glebozgryzarki spalinowej dobrej jakościowo i w rozsądnej cenie. Przy wielu modelach i producentach nie było to łatwe. Chociaż w porównaniu do kosiarek, wybór glebozgryzarek jest zdecydowanie skromniejszy. Potrzebowałem maszyny do amatorskiego użytku, a więc głównie do prac w ogrodzie - sezonowe spulchnianie ziemi pod uprawy, dodatkowo poruszanie ziemi pod zasiew trawy. Powyższe spowodowało, że doszedłem do wniosku, że nie ma co inwestować np. 2600 zł w maszynę Vikinga, która będzie używana tylko kilka razy w roku (w przeciwieństwie do np. kosiarki, którą w sezonie używam co 1-1,5 tygodnia). Dlaczego wybór padł na NACa? Ponieważ za rozsądna cenę (1200 zł)otrzymałem maszynę porządnie wykonaną (tak wg mnie jest porządnie wykonana), co ważne z dużymi hartowanymi nożami tnącymi, porządną (aluminiowy odlew) obudową przekładni (a nie z cienkiej blachy jak w innych modelach) oraz szerokością roboczą 50 cm (a nie 36-38 cm). Moje wątpliwości budził trochę chiński silnik Loncin ale dziś wiem, że były to nieuzasadnione obawy. Oczywiście silnik np. Robin Subaru to to nie jest (mam taki w kosiarce też NACa i jest wyśmienity) to to nie jest ale sprawuje się bardzo dobrze jak na chińczyka. Nie ma problemu z odpalaniem, jest silny, nie jest głośny. Ogólnie jest moim zdaniem porządnie wykonany. Trzeba pamiętać, że glebozgryzarka nie zastąpi ciągnika rolniczego i dlatego do tego celu jakiemu ma służyć silnik ten całkowicie wystarcza. Nie zauważyłem braku mocy a przekopałem naprawdę kawal trudnej ziemi porośniętej kępami starej trawy. Oczywiście cudów nie ma. Miałem okazję podziwiać maszynę Vikinga w pracy i ona również wymagała użycia "randapu" zanim można było skultywować ziemię. Uważam, że silniki B&S są dobrymi silnikami ale więcej jest w tym przekonania o cudowności tych silników niż prawdy. Silniki Loncin mają w Polsce przedstawicielstwo i nie ma problemu z częściami. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Za też cenę naprawdę warto. Jak wspomniałem mam kosiarkę NACa i również nie mam z nią najmniejszych problemów. Trzeba tylko pamiętać o jednym - właściwym użytkowaniu i serwisowaniu silnika (a serwis np. silnika subaru ogranicza się do wymiany oleju!!!). Nie wiem jaka by to nie była maszyna to nie wytrzyma katorżniczej pracy bez wymiany okresowej oleju. Jedyne co mogę zarzucić produktom NACa to zbyt ogólne i mało czytelne instrukcje obsługi. Ale może to z czasem poprawią. Jednym słowem polecam tę glebozgryzarkę i wyjaśniam, że moja maszyna była kompletna. NAC, przynajmniej maszyny w wyższych cenach, robi naprawdę dobre. Ale jeżeli kogoś stać na np. husqvarne to proszę bardzo!
jeszcze

13.3.2021

Glebogryzarka jest dla osób myślących . Zakupiłem i polecam każdemu ogrodnikowi . Jest silna , bardzo małe spalanie , wykonanie solidne .Jak czytam , że ktoś kupił i narzeka to proponuję szpadel i łopatologię , bo najpierw trzeba nauczyć się przekopywać , a później obsługiwać sprzęt ogrodniczy spalinowy Polecam każdemu ten sprzęt

23.4.2015

Glebogryzarka NAC Stig 5050 naprawdę całkiem fajna, na potrzeby własnego ogródka wystarczająca. Radzę jednak żeby po złożeniu podjechać do najbliższego serwisu Nac albo jakiegoś znawcy tematu żeby wszystko wyregulował. Niestety za bardzo naciągnąłem linkę napędu i poszedł pasek, wymiana kosztowała nie mało. Ogólna ocena na 4+

24.11.2020

Sprzęt jest ok , ale instrukcji praktycznie nie ma - tragedia. Brak najprostszego opisu eksploatacji czy montażu, opisu regulacji głębokości i szerokości. Sama maszyna jest fajna ładnie równo i cicho pracuje

27.3.2022

Glebogryzarka ok. Spełnia swoją funcje. Natomiast otrzymaliśmy ja z uszkodzoną obudową pęknieciem i klejona w jedym miejscu. Po zgłoszeniu kupujący wysłał element uszkodzony do wymiany.

15.11.2020

digger cable was two long could not get diggers to engage took three weeks to get one that would work other than that it is a strong cultivator motor runs great and easy to start

3.10.2011

Przepracowałem glebogryzarką około 10godz, muszę dojść do wprawy, ale na dotychczasowy czas pracy - jestem bardzo zadowolony, bardzo dobry stsunek cena/jakość, aby tak dalej.

25.11.2014

Maszyna spisuje się znakomicie, jej obsługa bardzo prosta, intuicyjna. Zastrzeżenia wzbudza instrukcja montażu elementów, które musimy skręcić sami. Jest mało czytelna.

18.9.2020

Silnik konkretny, masywna i w miarę dobrze wykonana. Jedynie czego można się czepiać to kółka które zapada się na miękkiej ziemi, powinno być szersze.

20.10.2020

Glebogryzarka jak na tą cenę spełnia moje oczekiwania , dobre wykonanie , bardz cicho i ładnie pracuje .Polecam innym tą glebogryzarkę .

11.7.2021

Wszystko ok. Jak na razie działa, radzi sobie z bryłami ziemi, trzeba kilkukrotnie przejechać w tym dym miejscu. Nie jest jakaś ciężka

17.11.2020

spełnia swoją role zobaczymy jak długo jedyny minus to wąskie koło transportowe wbija się w ziemię i brak instrukcji skręcenia

2.12.2021

Glebogryzarka super, silna - idzie jak burza, dobrze spulchnia glebę, jestem bardzo zadowolona, jak najbardziej polecam.

14.4.2020

Sama nie pracuje, trzeba mieć troszkę siły i wyczucia, żeby nad nią panować ale w pracy na działce BAArDZoo pomocna.

24.8.2020

Produkt bardzo delikatny, jeżeli ktoś liczy na konkretną pracę w ogrodzie to nie tym urządzeniem. Średnio polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności