logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Powermat PM-GGE-2000M. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Powermat PM-GGE-2000M.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Powermat PM-GGE-2000M liczba opinii klientów wynosi 94, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 94, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.4.2021

Dzisiaj miałem okazję pierwszy raz skopać ogród który robiłem maszyną pierwszy raz . Nie mogę powiedzieć jaka będzie trwałość urządzenia , ale praca poszła szybko i sprawnie około 2 godz. to co zajmowało łopatą 2 dni , a do tego podrzuciłem ziemię z kompostownika i wszystko wymieszałem . Ogólnie jestem bardzo zadowolony i pozytywnie zaskoczyła mnie moc maszyny jednak trzeba się do niej przyzwyczaić , a potem to już z górki . Polecam .

27.4.2021

obawiałem się taniego chińczyka - ale jest OK - agroma to nie jest ale w ogródku daje radę;na razie wzruszam ziemię z resztkami trawy i jedynym mankamentem (poza tym że nie może pracować bez przerwy - trzeba dać jej 1-2 minuty przerwy co jakiś czas) jest to, że korzonki nawijają się na wałek i co jakiś czas trzeba je ręcznie rozplątać. Dla niezdecydowanych gorąco polecam do nie za dużego metrażu (u mnie docelowo 150-200m2)

7.5.2021

Robi swoje. Na zarośniętym polu świetnie daję sobie radę. Trzeba tylko często czyścić noże z zarośli. Elegancko spulchnia glebę, przy okazji wyciągając na powierzchnię kamienie. Maszyna po pracy wygląda niemal jak przed. Wszystko się trzyma. Śmiało mogę polecić. A i jeszcze jedna kwestia- najlepsze efekty uzyskuje się przy ciągnięciu glebogryzarki do tyłu.

19.8.2021

Myślałem że jak elektryczny sprzęt to będzie lipa, ale ta glebogryzarka wymiata. Najlepiej zbiera do tyłu, ciężko jest nad nią zapanować, tak gryzie. Czy piasek, czy ziemia, czy korzenie, czy kamienie...idzie po wszystkim. Nawet potrafiła skruszyć cement w jednym momencie, kamienie wypluwa spod ziemi jak szalona. Jestem mega zadowolony z zakupu.

25.3.2021

Sprzęt świetny, 50m2 w godzinkę można porządnie "przekopać", sprzęt mało wygodny dla osób poniżej 165cm, trawnik też przekopie, ale stosunkowo wolniej, wymusza trochę siły od użytkownika

19.5.2022

Rewelacyjna. Miałam wiele wątpliwości w wyborze, ale polecam z całego serca i do ziemi miękkiej i twardej i trawników. Daje rade ze wszystkimi i jest cicha. Mega zakup.

10.6.2021

Fajna rzecz, zamiast kopać lepiej przejechać glebogryzarką i zielsko zaraz pozbierać z łatwością ziemia jest tak pulchna napowietrzna , bardzo polecam ten produkt

17.3.2021

Produkt ok. Daje sobie radę w ciężkiej ziemi jaka jest u mnie. Jedynie z gęstą murawą ma kłopot. Trzeba poświęcić więcej czasu. Zdecydowanie polecam.

13.9.2021

Takiego sprzętu potrzebowałem. Mocna i wygodna w obsłudze. Dobra jakość. Poletko na mojej działce skopane w 30 minut. Łopatą kopałbym cały dzień...

9.5.2022

Mocna, solidna maszyna. Pluje kamieniami jak z procy. Kółka praktyczne przy transporcie, do pracy łatwo podnoszą się do góry po odblokowaniu bolca

31.7.2021

Jak na taką cenę, sprzęt naprawdę solidny i daje radę. Przekopałem nią ok 700m2 w ciężkich warunkach i nadal walczy dzielnie. Naprawdę warto

11.5.2021

Glebogryzarkę którą zakupiłem poradziła sobie z ziemią gliniastą. Były momenty , że walczyła bardziej , ale do akceptacjiPolecam !!!!

3.6.2021

Mam glebogryzarkę spalinową - jednak nie nadaje się do szklarni , dlatego też kupiłem elektryczną. Jak na razie pracuje dobrze.

10.4.2022

Wymiata wszystko, dobrze dobrana moc i obroty. Do małego ogrodu i szklarni nie ma lepszego narzędzia. Polecam sprzęt super.

15.5.2021

jakosc wykonania - 5Zdecydowanie polecam do bardzo twardej ziemi , testowana podczas zakladania trawniaka rewelacja !!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności