logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht 785. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht 785.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht 785 liczba opinii klientów wynosi 36, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.12.2019

Glebogryzarkę Zamówiłam ponad miesiąc temu gdy przyszła miała wgnieciony zbiornik na paliwo i obudowę filtra. Do tej pory nie mamy dobrego sprzętu, ani nie możemy odzyskać pieniędzy. Gdy zadzwoniłam do ewimaxu to tylko sprzedawca KILKAKROTNIE pytał się czy taki sprzęt będzie przeszkadzał w użytkowaniu. A teraz jest przerzucanie winy na kuriera, ale według mnie definitywnie winny jest sklep za przysłanie wadliwego towaru. Jakby to była wina Kuriera nie pytał by się kilkakrotnie czy sprzęt przeszkadza w użytkowaniu, czyli wiedział o wadzie.

10.4.2019

Sprzęt działa poprawnie, zapala bez problemu, daje radę z twardą glebą, używam go na 4-ch zestawach noży (ze wzgl. na twardość podłoża) - kolejne wystają już poza standardowe osłony, bieg wsteczny naprawdę pomaga przy manewrowaniu. Warto usunąć z gleby ewentualne większe kamienie ponieważ sprzęt "podskakuje" na nich. Wahałem się przed zakupem, a obecnie rozważam zakup dodatkowych akcesorii. Duży zbiornik paliwa to atut. Na razie glebogryzarka przepracowała u mnie kilka godzin - wszystko działa bez zarzutu

20.5.2019

Zakup uważam za udany. Glebogryzarka była użyta raz. Silnik "pali na dotyk". Urządzenie jest ciężkie ale masa nie przeszkadza ze względu na bieg wsteczny. Po zakupie opcjonalnych kół transportowych można ją transportować bez odpalonego silnika.

18.5.2016

Produkt wysokiej jakości, póki co tylko rozruch testowy, ale moc powala - pierwszy raz biegłem po polu :) /oczywiście można zwolnić prędkość przepustnicą jak ktoś woli tradycyjny jogging/

6.5.2019

Sprzęt ogólnie świetny,ale jest jeden problem jeżeli chcemy zamówić część np.uszczelka po głowicą to trzeba czekać miesiąc niektóre części są dostępne ale jest ich mało

26.10.2019

Ma moc i chyba za lekka na taką moc, gdyż facet o wadze 100 kg ma problem z jej utrzymaniem. Nie polecam kobietom. Fajny zestaw akcesoriów do kupienia.

17.4.2019

Brak porządnej instrukcji montażu i obsługi napisanej w języku ojczystym. Ta, która jest to tłumaczenie z tłumaczenia.

29.7.2017

Urządzenie bardzo porządnie wykonane, moc powala, jak napisał przedmówca :) Daje radę w naprawdę ciężkim terenie.

25.4.2018

Pierwsze odpalenie i praca na dość dużym terenie bez jęknięcia jestem pod wrażeniem POLECAM

16.6.2020

Glebogryzarka jest ok ale czas oczekiwania na produkt.... nie skomentuje.

21.3.2021

Polecem , Moc ma ogromną. Produkt Czeski nie zaden Chinczyk

2.11.2020

Po godzinie pracy padła świeca zapłonowa, ale generalnie ok.

18.1.2021

Przyzwoicie wykonana prosty montaż moc dobra do pługa

5.5.2022

Prace wykonywane dość solidnie bardzo łatwy w obsłudze

26.3.2019

jeszcze nie używałem więc nie mam zdania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności