logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Combo Keyboard 800 Biała (4CF00AAAKD). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Combo Keyboard 800 Biała (4CF00AAAKD).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Combo Keyboard 800 Biała (4CF00AAAKD) liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.11.2021

Solidnie wykonana, ciężka i działa bardzo dobrze. Problem jest jednak taki, że mimo białego koloru nie jest to produkt "sexy" tak jak np. klawiatury applowskie. To raczej solidna konstrukcja do codziennej, wielogodzinnej pracy w biurze. Po wzięciu do ręki wygląda jak zwykła klawiatura w białym kolorze. Jeżeli szukacie "elektronicznej biżuterii" tj. klawiaturki, którą można wziąć na kolana i rozłożyć się wygodnie w fotelu to sugeruję wybrać coś bardziej delikatnego.

14.1.2022

Kolor biały, estetyczna klawiatura, od lat kupuje klawiatury HP różne modele, wszyskie działają do dzisiaj (nawet z upadkami), zajmuje mało miejsca, bardzo elegancka, jedynym minusem to przy używaniu przycisków funkcyjnych trzeba najpierw przytrzymać fn. Ale ze względu na wysoką jakość produktów i stosunek ceny do jakości oraz trwały produkt nawet po gwarancji, daje ocenę maksymalna.

5.1.2020

Bardzo dobry zakup. Klawiatura wysokiej jakości. Niski skok klawiszy, cichutka i wygodna. Porządne i ładne plastiki. Od lat korzystam z laptopów Lenovo ThinkPad serii T albo X1. To jest tej klasy produkt. Jedynie myszka zwyczajna. Nie ma w sobie nic ponad przeciętnego. Pasuje do zestawu i to wszystko.Ogólnie zestaw wart swej ceny. Zwłaszcza klawiatura. Daję 6/6.

7.1.2020

Fajny produkt. Minimalistyczny wygląd i zastosowane materiały sprawiają wrażenie produktu wysokiej jakości. Klawiatura ciężka, ale wygodna. Myszka również ciężka i całkiem wygodna, chociaż dla mnie kółko mogłoby być nieco większe i położone głębiej. Niemniej jednak na klawiaturze pisze się bardzo łatwo i wygodnie, a z myszki również korzysta się przyjemnie.

27.11.2020

Bardzo fajna, ciężka klawiatura. Całość ma fajny design. Matowe wykończenie. Myszka jest dość płaska więc jeśli ktoś używał tradycyjnej, bardziej wypukłej, to trzeba będzie się chwilę przyzwyczaić. Klawiatura tak samo, bardzo płasko usytuowane klawisze. Zadowolenie zależy od preferencji. Jak dla mnie, jak na razie super.

21.6.2021

Klawiatura lepsza, niż w posiadanym laptopie. Cicha i przyjemna. Rozkład klawiszy wygodny. Klawiatura nie ślizga się po blacie i jest starannie wykonana. Mysz niska i dość duża, trzeba się przyzwyczaić, ale po kilku dniach używanie nie zamieniłbym na inną. Design i ergonomia wielce przypadły mi do smaku.

5.12.2021

Bardzo fajny zestaw do pracy biurowej , Klawiatura cięzka i bardzo wygodna do pisania, czuć wysoką jakość wykonania, jednak brak regulacji konta nachylenia czasami daje się odczuć. Zdecydowanie słabą częścią zestawu jest myszka , kształt nie dla każdego, mimo to polecam.

30.11.2021

Bardzo fajny zestaw, miałem obawy odnośnie tego czy wygodnie będzie się nim pracowało na dwóch monitorach, jednak sprawdziła się fenomenalnie. Bardzo fajnie wyważona klawiatura, cicha praca, niski profil, myszka mimo niskiego profilu wygodna i szybka , świetny produkt.

8.4.2021

zdecydowanie najlepsza klawiatura jakiej kiedykolwiek używałem. posiada dedykowane przyciski funkcyjne, wykonanie na najwyższym poziomie. mysz rewelacyjnie ergonomiczna, działa bez opóźnienia często spotykanego w urządzeniach bezprzewodowych. polecam wszystkim.

25.3.2020

Jestem zadowolona z zestawu, pracuje na nim 2 dzień i nie zauważyłam żadnych wad. Dobre rozmieszczenie klawiszy, płytki cichy skok, przydatne klawisze funkcyjne. Klawiatura jak i mysz są bardzo stylowe utrzymana w minimalistycznym designie.

25.12.2021

Estetyczne wykonanie, klawiatura ciężka, solidna. Trzeba się przyzwyczaić do niskiego skoku klawiszy, także w myszy. Odwrócone klawisze F przy użytku domowym są dla mnie zaletą, nie wadą. Do pracy w moim przypadku nie nadawałaby się.

7.12.2021

Zestaw bardzo przyjemny w użytkowaniu, mysz bezproblemowa, klawiatura lekka i zgrabna, fajne skróty klawiszowe, które się przydają, brakuje jedynie stópek do podniesienia klawiatury, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.

10.5.2020

Bardzo fajna, nowoczesna, designerska klawiatura w komplecie z fajną, całkiem precyzyjną myszką. Serdecznie polecam tym, dla których sprzęt komputerowy jest też ozdobą w pomieszczeniu.

30.10.2020

Klawiatura świetna: czuła, cicha, estetyczna, ekonomiczna. Myszka przeciętna, "zjada" baterie bardzo szybko, to uciążliwe. Warto kupić głównie ze względu na klawiaturę.

6.12.2020

Klawiatura z idealnym skokiem klawiszy, stabilna, wygodna i ciężka (nie przesuwa się na biurku)! Mysz płaska, wygodna aczkolwiek raczej biurowa niż dla graczy :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności