logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Slim USB Keyboard (T6T83AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Slim USB Keyboard (T6T83AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Slim USB Keyboard (T6T83AA) liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.1.2020

Bardzo dobry zakup. Klawiatura wysokiej jakości. Niski skok klawiszy, cichutka i wygodna. Porządne i ładne plastiki. Od lat korzystam z laptopów Lenovo ThinkPad serii T albo X1. To jest tej klasy produkt. Jedynie myszka zwyczajna. Nie ma w sobie nic ponad przeciętnego. Pasuje do zestawu i to wszystko.Ogólnie zestaw wart swej ceny. Zwłaszcza klawiatura. Daję 6/6.

7.1.2020

Fajny produkt. Minimalistyczny wygląd i zastosowane materiały sprawiają wrażenie produktu wysokiej jakości. Klawiatura ciężka, ale wygodna. Myszka również ciężka i całkiem wygodna, chociaż dla mnie kółko mogłoby być nieco większe i położone głębiej. Niemniej jednak na klawiaturze pisze się bardzo łatwo i wygodnie, a z myszki również korzysta się przyjemnie.

25.3.2020

Jestem zadowolona z zestawu, pracuje na nim 2 dzień i nie zauważyłam żadnych wad. Dobre rozmieszczenie klawiszy, płytki cichy skok, przydatne klawisze funkcyjne. Klawiatura jak i mysz są bardzo stylowe utrzymana w minimalistycznym designie.

1.4.2020

Bardzo fajna klawiaturka, cicha i komfortowa w pracy, bardzo cienka z lekko działającymi klawiszami , myszka jak dla mnie mogła by być nieco większa...

8.8.2020

minimalistyczny design klawiatura oraz myszki w świetnej jakości, rzadko spotyka się takie produkty , jestem mega zadowolony , polecam !

11.4.2020

Bardzo fajny zestaw, minimalistyczna klawiatura, płaska z płytkim skokiem klawiszy. Myszka również świetnie się prezentuje.

23.7.2020

Bardzo wygodna w użytkowaniu, polecam!

17.3.2020

Polecam, fajny zestaw .

11.10.2020

OK. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności