logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Slim Wireless Keyboard (T6L04AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Slim Wireless Keyboard (T6L04AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Slim Wireless Keyboard (T6L04AA) liczba opinii klientów wynosi 31, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.12.2019

Właśnie zalałem myszkę Jagermaisterem i zaczęła wariować. Zamówiłem drugi zestaw. Dlaczego po jakiś 4-5 latach kupiłem ten sam sprzęt? Mysz działa bez problemu na kanapie bez żadnych dodatkowych podkładek, a na dwóch paluszkach AA pracuje jakiś rok bez konieczności jej wyłączania. To po prostu działa i nie wymaga obsługi. Do gier się średnio nadaje, ale we wszystko oprócz strategii gram na padzie - grając w HoMM3 czy Starcraft 2 nie ma tragedii, ale w walce z żywym przeciwnikiem nie miałbym szans konkurować szybkością. Tak jak pisałem - Bluetrack bardzo dobrze się sprawuje na alternatywnych powierzchniach, a jako, że mam komputer na stałe podłączony do TV jest to kluczowa funkcja.Klawiatura po tym długim czasie użytkowania dalej sprawuje się bardzo dobrze,nie widać po niej śladów użycia. Co prawda klawisze F1-F12 są fatalnie opisane, ale ja się ich nauczyłem na pamięć. Jest to pełnowymiarowa klawiatura o niskim skoku, na której wygodnie mi się piszę, ale to może być kwestia przyzwyczajenia. Ważne, że nie gubi zasięgu i także działa bardzo długo na baterii.Mimo, że sprzęt jest niewyględny i z chęcią wymieniłbym na coś bardziej "premium" dla moich wymagań nie ma po prostu konkurencji. Co mi z ultraszybkich myszy 16 000 dpi skoro działają tylko na adekwatnych podkładkach, a ich czas pracy na baterii to śmieszne 48 godzin? Co mi z potężnych dwukilowych klawiatur mechanicznych gdy trzeba ciągać do tego plątający się kabel? Zestaw MIcrosoftu po prostu działa. Bez fajerwerków, ale niezawodnie.
jeszcze

3.4.2020

Poprzedni był Microsfot 2000 i rozważałem kupno drugiego ale postanowiłem wziąć ten nowszy i znowu się nie zawiodłem.Warto zwrócić uwagę na podwójne funkcje niektórych klawiszy i tak aby używać po staremu ulubionych skrótów , które mamy przypisane do klawiszy od F1 do F12 trzeba je włączyć klawiszem F Lock ten niebieski powyżej Backspace.

15.5.2018

Świetna klawiatura, posiada dodatkowe, znakomicie rozstawione przyciski. Najlepsza klawiatura jaką dotychczas kupiłem.Niestety myszka zupełnie niepotrzebna, Przydała by się wersja tej klawiatury do kupienia bez myszki.

6.7.2021

Jedna z najlepszych klawiatur na rynku. W miarę kompaktowa (jak na prłnowymiarową klawiaturę), dobry klik, bardzo dobrze się pisze. Myszka za to podstawowa. Powinna być opcja zakupu samej klawiatury

5.3.2022

Świetna klawiatura i tyle. "dziadkom" podoba się przycsk lupy, bardzo ułatwia korzystanie z komputera. Lekka, bardzo lekka. solidnie wykonana. jedyny minusik, to brak podświetlenia przycisków.

12.8.2019

to mój drugi zestaw z microsoftu, na razie działa bez zarzutu. Długo się zeszło z dostawą - zamówiona w piątek doszła we wtorek. Wiem, że weekend itd, ale bywało szybciej.

30.12.2018

Cicha praca klawiszy, Bardzo przydatne klawisze funkcyjne.Mysz duża ,ale poręczna, bardzo precyzyjna.Polecam zestaw

21.6.2019

Wow. Świetny układ klawiszy, także dla krótkopalcowców. Pracuje bez żadnych zakłóceń z WiFi lub Bluetooth

8.2.2019

Cicha praca klawiszy, Bardzo przydatne klawisze funkcyjne.Mysz duża ,ale poręczna, bardzo precyzyjna.

20.9.2020

Ładnie wykonany produkt. Instalacja bezproblemowa. Baterie trzymają bardzo długo.

28.6.2017

Luksusowa myszka super design oraz funkcjonalna klawiatura

21.12.2021

Brak uwag, sprzęt sprawdza się w codzinnym użytkowaniu.

30.7.2018

stara hp a ta nowa,to niebo a ziemia ...miło!

31.1.2017

Z wyglądu, bardzo ładna.Cena zestawu ok.

8.6.2018

Produkt zgodny z opisem, polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności