logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HyperX Alloy FPS Czarna (HXKB1BR1NAA2). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HyperX Alloy FPS Czarna (HXKB1BR1NAA2).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HyperX Alloy FPS Czarna (HXKB1BR1NAA2) liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.7.2018

Szukałem dobrej jakościo klawiatury mechanicznej bo trochę się naczytałem że "mechaniak jest generalnie lepszy"Znalazłem tą, fajne filmy prezentacyjne, wybrałem ją ze względu na:-plug and play czy podłączasz i grasz bez zbędnych sterowników-brak oprogramowania, z racji tego że narazie mam stary system a w innych jest program który by nie obsługiwał-prostota w wyglądzie-stalowa nie aluminiowa ramaKlawiatura waży ok 1kg więc jest solida i tu plus za stalową nie aluminiową ramę, staram się ograniczać kontakt z aluminium, więc stal jest bezpieczniejsza. Przełączniki mx red są delikatne i ciche, jako osoba nie lubiąca hałasu, akurat ten dzwięk mi nie preszadza, nie mają takiego dzwięku odskokowego co by mnie drażniło.Kławiatura była dobrze zapakowana w piance, także nic nie latało, w środku, pod spodem były nakładki w foli zgrzewczej i pokrowiec. I tu trochę wad:-dla mnie na początku klawiatura trochę waliła plastikiem, nie powinna.-nakładki po otwarciu też waliły jakimś lakierem ale szybko wywietrzał-pokrowieć, o ten to walił na całego takim tanim plastikiem, nic nie wietrzyło się, dopiero zostawienie go na parapecie gdzie było coś 32C na ok 6godzi, pozwoliło usunać smródKable są plecione, wtyki są sztywne, nic się nie majta, jedyny minus do ładowanie tel/tab jest powolne, może z racji tego że strata napięcia. Ale ogólnie klawiatura jest dobrze zrobiona, choć nie można jej otworzyć, jest napis varrianty void if remove czyli coś w stylu odrzuć reklamacje przez otwarcie klawiatury, takie trochę nie fair, choć usa jest to nielegalne.Dałem za nią 400zł, drogo, nawet zbyt, ale kupowałem razem z innymi rzeczami które nie wsz były dostępne w sklepach, jeden miał kiepskie opinie, drugi nie wiadomo jakie były "mx" dopiero po zapytaniu się pojawiły na stronie xDTakże cena 329 jest moim zdaniem adekwatna do jakośi zwłaszcza że na zach kosztuje ok 80dolarów co wychodzi jakieś 300zł, więc 330 jest adekwatną do jakości.
jeszcze

25.9.2019

To mój pierwszy mechanik, kupiłem go taniej w formie takiego testu - czy rzeczywiście jest lepiej? Tak i nie. Do klawiatury łatwo przywyknąć bo pisze się na niej bardzo przyjemnie, klawisze są do tego stworzone. W zasadzie różnicę najbardziej poczuje osoba, która często i szybko pisze, jeśli ktoś to robi powoli, wątpię, żeby docenił tę subtelną różnicę. Membrana w zupełności komuś takiemu wystarczy. Ten zaś model ma położony przycisk po prawej of FN, który zdarza mi się wcisnąć co może być nieco irytujące. O czym rzadko usłyszycie to fakt, że mechanik jest dobry do wklepywania danych do baz. Tutaj wersja z numpadem jest dla mnie obowiązkowa. Wykastrowane turniejówki mogą pozostać dla graczy,czy innych niedzielnych użytkowników klawiatur. Ale skoro to teoretycznie klawiatura "na lata", kupowanie jej bez numpada jest jakimś nieporozumieniem ale to tylko moje zdanie. Największy plus to działanie w grach. Tutaj na przykładzie Wieśka, mogę śmiało powiedzieć, że gra się o wiele przyjemniej, brązowe przyciski chodzą lekko, ruchy wykonuje się z większą finezją, po prostu jest lepiej. Nałogowi gracze z pewnością bardziej docenią mechanika do gier niż do pisania i sądzę, że powiedzą to o każdym modelu z MXcherry niezależnie od gustu. Co do głośności. Klawiatura jest głośna wprost proporcjonalnie do prędkości pisania. Im szybciej piszesz tym głośniej. Odradzam niebieski model, który jest reklamowany przez blogerów, którzy nie mieli styczności z innymi modelami i klepiącymi w gry. Pisanie na niebieskich będzie słyszalne w całym domu.
jeszcze

4.2.2020

Klawiatura z przełącznikami mx cherry brown to wybór dla kogoś kto dosyć sporo pisze na klawiaturze jednocześnie nie chciałby zbytnio irytować domowników przełącznikami mx cherry blue. Świetne wykonanie - bardzo ładne podświetlenie bez tandetnego efektu RGB.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności